The site you requested may not be relevant in your area.

Close

*Pole wymagane

*
*
 
 
 
 
 

Dziękujemy. Otrzymaliśmy Twoją wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.

Zadzwoń do nas

22 381 31 78
Pn - Pt od 9 do 17

Usługa Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC)

Wygodna dla Twoich klientów. Korzystna dla Twojej firmy.

Zwiększ swoje dochody i zadowolenie klientów

Dynamiczne Przeliczanie Walut (DCC) to usługa, która w momencie dokonywania transakcji na terminalu płatniczym daje zagranicznym klientom - posiadaczom kart Visa® lub Mastercard® swobodę wyboru waluty płatności. Mogą oni zapłacić albo w swojej własnej walucie (walucie karty), albo w walucie lokalnej (PLN). 

Dzięki usłudze DCC firmy Elavon kwoty transakcji realizowanych kartami Mastercard® i Visa® mogą być przeliczane na ponad 60 walut. Tak szerokich możliwości nie oferuje żaden inny agent rozliczeniowy w Unii Europejskiej. Dlatego właśnie z Elavon masz większe szanse na wzrost przychodów. Im więcej walut przeliczenia masz w swojej ofercie, tym więcej transakcji DCC możesz przeprowadzać i tym więcej zarabiasz, gdyż przy każdej z nich otrzymujesz rabat. Dzięki DCC zwiększasz swoje zyski. 

Zyskują też Twoi zagraniczni klienci. Już w chwili przetwarzania transakcji na terminalu płatniczym będą oni dokładnie wiedzieli, jaka jest łączna kwota zakupu w ich własnej walucie, ponieważ każdy rachunek pokazuje kwotę zakupu w polskich złotych, kurs wymiany oraz kwotę zakupu w walucie posiadacza karty. Dzięki temu poczują się bezpieczniej i bardziej komfortowo, płacąc za zakupy w Twoim punkcie.

Ty oferujesz swoim klientom usługę DCC, a Elavon obsługuje cały proces przewalutowania transakcji, począwszy od zapewnienia najlepszych kursów wymiany walut i przetworzenia transakcji, aż po końcowe jej rozliczenie.

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy

  • Wykonanie transakcji DCC jest proste: terminal płatniczy automatycznie rozpoznaje, czy dana karta umożliwia skorzystanie z DCC, i informuje o możliwości dokonania przeliczenia.
  • Ograniczysz znacznie liczbę reklamacji i obciążeń zwrotnych (ponieważ kwota na potwierdzeniu transakcji odpowiada kwocie wskazanej na wyciągu z konta posiadacza karty).
  • Twoi pracownicy zostaną przeszkoleni w zakresie DCC, a w razie potrzeby zawsze uzyskasz wsparcie: zarówno telefoniczne w naszym Biurze Obsługi Klienta, jak i techniczne, na miejscu, w swojej firmie.
  • Poprawisz jakość obsługi zagranicznych klientów.

Korzyści dla posiadaczy kart

  • Twoi zagraniczni klienci będą dokładnie wiedzieli, ile zapłacą w swojej własnej walucie.
  • DCC przebiega w sposób jasny i przejrzysty: nie ma żadnych ukrytych opłat: klienci nie będą zaskoczeni, sprawdzając wyciągi z danymi o transakcjach.
  • Konkurencyjne kursy wymiany walut.
  • Usługa jest dostępna dla transakcji dokonywanych kartą w sklepach stacjonarnych, transakcji MO/TO oraz transakcji on-line.

Lista walut DCC

Nasza usługa DCC umożliwia przeliczanie transakcjina ponad 60 walut.
Lista walut DCC.

Program Najlepszego Kursu ma znaczenie

Nasza usługa DCC daje pewność, że Twoi klienci będą mogli zapłacić, korzystając z najlepszych dostępnych kursów wymiany. Jeżeli zdarzy się, że Twój klient, dokonując innej transakcji tego samego dnia, uzyska od wydawcy swojej karty lepszy kurs niż kurs Elavon (jest to bardzo mało prawdopodobne), wówczas Elavon zwróci mu różnicę.
Najlepszy kurs

Korzyści dla Twojej firmy

Większe dochody Twojej  firmy

Zyskujesz rabat od każdej wykonanej transakcji DCC


Przejrzyste raportowanie

Wysokość uzyskanego Rabatu DCC w Twojej walucie zobaczysz w swoim miesięcznym zestawieniu

 


Płatności w ponad 60 walutach

Elavon oferuje więcej walut DCC niż jakikolwiek inny agent rozliczeniowy

 


Prosta obsługa

Terminal sam rozpoznaje, czy transakcja DCC jest możliwa przy użyciu danej karty

 


Program Najlepszego Kursu

Oferuj swoim klientom Program Najlepszego Kursu DCC. Twoi klienci poczują się bezpiecznie i komfortowo

 

Powrót na górę strony