Heading
Heading

Kompleksowe przetwarzanie płatności

Usługi globalne

Dzięki obecności w wielu krajach na całym świecie możemy dostarczać globalne, kompleksowe usługi
z zakresu przetwarzania płatności.

Możesz poprawić skuteczność działania i kontrolować swoje ogólne koszty przetwarzania płatności bez konieczności utrzymywania relacji z wieloma dostawcami i obsługi zróżnicowanych procesów oraz systemów raportowania. Elavon oferuje swoim klientom wysoki poziom usług, łącznie z obsługą klienta dostępną
w dziewięciu językach.

Międzynarodowa Platforma Rozliczeniowa

Nagradzana platforma rozliczeniowa Elavon

Solidna, bezpieczna i skalowalna platforma rozliczeniowa pozwala na efektywne wprowadzanie zmian
w zakresie technologii i zgodności ze standardami oraz oferuje zaawansowane przetwarzanie transakcji zawieranych za pomocą kart płatniczych na poziomie krajowym i międzynarodowym z dogodnymi opcjami obsługi wielu walut. Możesz uzyskać skonsolidowany obraz wszystkich płatności za pośrednictwem zaawansowanych narzędzi służących do raportowania. Uzgadnianie odbywa się w uproszczony sposób dzięki spójnemu systemowi tworzenia raportów i zestawień dla wszystkich krajów, w których prowadzisz działalność. Zdobywca nagród w dziedzinie kart i płatności za 2012 rok: Nagroda „Best Merchant Acquiring Initiative” dla naszej Międzynarodowej Platformy Rozliczeniowej oraz Bramki IP.

Jeden punkt kontaktu

Jesteśmy kompleksowym dostawcą.

Elavon obsługuje każdy aspekt rozliczania transakcji, tj. przetwarzanie transakcji, ryzyko i gwarancje, rozliczenia, zarządzanie obciążeniami zwrotnymi, raportowanie, a także obsługa klienta. Zachowując kompletną kontrolę i świadcząc wszystkie usługi we własnym zakresie, możemy sprostać Twoim potrzebom w jeszcze bardziej wydajny i skuteczny sposób. Elavon oferuje szeroki wybór rozwiązań przetwarzania transakcji dopasowanych do potrzeb Twojej działalności oraz konfiguracji Twoich urządzeń POS — od punktu sprzedaży przez transakcje typu MOTO  po handel internetowy.


Nasze rozwiązania z zakresu przetwarzania płatności

 • Karty kredytowe i debetowe

  Karty kredytowe i debetowe

  Akceptuj karty Visa®, JCB®, MasterCard®, American Express®, Diners Club® oraz lokalne marki kart debetowych wystawianych w kraju i za granicą.

   

 • Płatności internetowe

  Płatności internetowe

  Dzięki naszemu solidnemu i bezpiecznemu rozwiązaniu w zakresie płatności w handlu elektronicznym zyskasz poczucie bezpieczeństwa i swobody.