Heading
Heading

Zaoferuj swoim klientom dostęp do wszystkich najpopularniejszych metod płatności

Akceptując karty płatnicze różnych typów, z łatwością zaproponujesz swoim klientom dogodną dla nich formę płatności. Poprawisz również płynność finansową i zaoszczędzisz czas, który do tej pory spędzałeś w bankach, aby wpłacić gotówkę. Elavon współpracuje z największymi organizacjami kartowymi. Skorzystaj z możliwości rozszerzenia metod płatności w Twojej firmie, a sprawisz, że coraz więcej rodzimych klientów będzie kupować produkty i usługi, które oferujesz. Zyskasz też możliwość dotarcia do większej liczby turystów z całego świata.

Korzyści dla Twojej firmy:

Zdobywasz klientów, którzy więcej wydają. Docierasz do zamożnych, zagranicznych posiadaczy kart. Oni zwykle kupują więcej, więc Ty pomnażasz swoje dochody. 

Zwiększasz sprzedaż. Większe wydatki klientów przekładają się na wzrost przychodów z pojedynczej transakcji.

Zyskujesz na spontanicznych zakupach. Szerszy wybór akceptowanych kart to dla klientów łatwość kupowania. Kupują więc chętniej i zostawiają w Twojej firmie więcej pieniędzy.

Podnosisz jakość obsługi klientów. Oferując możliwość zapłacenia tymi kartami, które Twoi klienci preferują, spełniasz ich oczekiwania i dajesz im odczuć satysfakcję z zakupów.

 

Z Elavon możesz przyjmować wszystkie najpopularniejsze karty płatnicze: