Heading
Heading

Wypłacaj klientom gotówkę, gdy płacą kartą i zwiększaj sprzedaż w swojej firmie

Nowi i lojalni klienci

Dzięki usłudze Cashback pozyskujesz nowych klientów. Wybierają oni właśnie Twoją firmę, gdyż wypłata gotówki podczas płatności kartą na terminalu płatniczym to dla nich oszczędność czasu i wygoda - nie muszą szukać bankomatu. Gdy potrzebują gotówki, częściej odwiedzają Twój punkt handlowy, a przy okazji coś kupują. Klienci pytają o Cashback - usługa jest bardzo popularna: uruchomiły ją prawie wszystkie banki.

Większe obroty i wyższe przychody

Usługa Cashback jest bezpłatna. Gotówkę – maksymalnie 500 zł dla kart Mastercard oraz 300 zł dla kart Visa - można wypłacić tylko wtedy, gdy klient płaci za zakupy lub usługę, używając karty płatniczej. Coraz więcej osób, którym szkoda czasu na szukanie banku lub bankomatu, decyduje się kupić coś, aby móc wypłacić pieniądze - a wtedy wyniki sprzedaży rosną.

Mniejsze koszty

Oferując Cashback, oszczędzasz czas potrzebny na obsługę gotówki w kasie. Ograniczasz też koszty związane z liczeniem, sortowaniem, transportem oraz zabezpieczaniem gotówki podczas dostarczania jej do banku. Jednocześnie zwiększasz bezpieczeństwo firmy i obniżasz ryzyko, jakie niesie przechowywanie w kasie gotówki.

Szybki zwrot środków na konto

Gotówka wypłacana klientom przesyłana jest z powrotem na konto Twojej firmy tak szybko jak środki ze standardowej transakcji wykonywanej na terminalu płatniczym.  Wartość prowizji pobieranej od każdej operacji Cashback wraca do na konto firmy w ostatnim dniu roboczym miesiąca.

Łatwa obsługa, przejrzyste transakcje

Terminal płatniczy sam wskazuje możliwość wypłaty gotówki — wystarczy wprowadzić kartę płatniczą i postępować zgodnie z instrukcjami. Na wydruku z terminala widać: kwotę sprzedaży, kwotę wypłaconej gotówki (kwotę Cashback) oraz łączną kwotę całej transakcji. Jest to jasne zarówno dla pracownika, jak i dla klienta.

Bezpłatne i proste uruchomienie usługi

Aby uruchomić usługę Cashback na terminalu POS w swojej firmie, nie potrzebujesz nawet wizyty serwisanta. Usługa aktywowana jest zdalnie. W dowolnym momencie możesz również zrezygnować́ z oferowania tej usługi, bez dodatkowych kosztów.