Heading
Heading

Zasil konto swojej firmy, oferując doładowania telefonów komórkowych

Doładowania telefonów komórkowych (Pre-paid) to usługa dodatkowa dostępna na terminalach płatniczych Elavon. Jeśli ją oferujesz, Twoi klienci w kilka sekund mogą doładować swoje telefony komórkowe i zapłacić za to kartą lub gotówką. Zasilenie konta następuje po wprowadzeniu na klawiaturze telefonu unikatowego kodu, który jest wydrukowany na paragonie.

Zwiększaj przychody bez żadnych dodatkowych nakładów

Oferując doładowania na terminalu płatniczym, zachęcasz swoich dotychczasowych klientów do częstszych odwiedzin i zakupów, co pozwala zwiększyć przychody ze sprzedaży. Zdobywasz również nowych klientów, którzy przychodzą po to, aby zasilić konto swoich telefonów na kartę… i przy okazji coś kupują.

Co najważniejsze jednak – otrzymujesz prowizję za każdym razem, gdy ktoś doładowuje telefon za pomocą terminala płatniczego.

 

Dlaczego warto oferować usługę doładowania telefonów komórkowych?

  • Zwiększasz przychody: otrzymujesz prowizję za każdym razem, gdy klient doładowuje swój telefon komórkowy za pomocą terminala płatniczego.
  • Zyskujesz nowych klientów: możliwość wygodnego doładowania telefonu komórkowego przyciąga większą liczbę klientów, przez co stwarza więcej okazji do sprzedaży.
  • Wzmacniasz lojalność klientów: klienci wracają do Twojej firmy, ponieważ wiedzą, że mogą w niej doładować swój telefon komórkowy.
  • Ograniczasz koszty: nie musisz z góry zamawiać i przechowywać zapasu telekart.
  • Nic za to nie płacisz: uruchomienie i oferowanie usługi doładowania telefonu komórkowego jest darmowe.