Heading
Heading

Smartlink

Integracja terminala z systemem kasowym, dzięki której usprawnisz obsługę klientów i wyeliminujesz błędy kasjerskie

Smartlink umożliwia połączenie terminala z kasą fiskalną lub oprogramowaniem sprzedażowym, co znacznie usprawnia przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Dzięki Smartlink szczegóły płatności z kasy przesyłane są automatycznie do terminala płatniczego. W rezultacie nie trzeba ponownie wpisywać kwoty transakcji na terminalu płatniczym, co znacznie zmniejsza liczbę błędów kasjerskich i przyspiesza realizację transakcji.

Chcesz wiedzieć, jak to się dzieje i dlaczego warto korzystać ze Smartlink? Obejrzyj krótki film:

Jakie korzyści daje Smartlink? 

Połączenie terminala płatniczego z kasą:

  • likwiduje możliwość pomyłki przy przepisywaniu kwoty transakcji z kasy na terminal płatniczy
  • zwiększa szybkość obsługi klienta – nie trzeba dwukrotnie wprowadzać kwoty transakcji
  • ułatwia personelowi wykonywanie transakcji (komunikaty dotyczące przebiegu transakcji wyświetlane są na kasie i na terminalu płatniczym)
  • ułatwia raportowanie – transakcje kartami płatniczymi ujęte są w raportach kasowych
  • zmniejsza koszty zapewnienia zgodności ze standardem PCI DSS

Zwiększ bezpieczeństwo transakcji

Dzięki Smartlink lepiej chronisz firmę przed naruszeniem bezpieczeństwa danych kartowych. Wszystkie wrażliwe dane posiadacza karty są chronione, zanim zostaną wprowadzone do systemu kasowego, i szyfrowane podczas całego procesu przetwarzania transakcji – zanim zostaną wysłane do centrum autoryzacyjnego Elavon. Takie zabezpieczenie danych sprawia, że zmniejsza się ryzyko oszustwa i ataku cyberprzestępców. Firmie, która korzysta z rozwiązania Smartlink, łatwiej też uzyskać certyfikat zgodności ze standardem bezpieczeństwa w branży kart płatniczych (PCI DSS). Jest to możliwe ze względu na wysoce skuteczną ochronę danych, dzięki której taka firma spełnia wymogi bezpieczeństwa określone przez organizacje kartowe.

Jak połączyć terminal płatniczy z kasą?

W Elavon otrzymasz pomoc zawsze, gdy jej potrzebujesz. Pomagamy przy konfigurowaniu połączenia terminala płatniczego z kasą fiskalną lub oprogramowaniem sprzedażowym i oferujemy wsparcie, aby zapewnić Twojej firmie płynność transakcji.