Heading
Heading

Karty podarunkowe Elavon – lojalność, która procentuje

Dzisiejszy rynek nasycony jest atrakcyjnymi produktami i usługami. Konkurencja jest ogromna, więc pozyskanie każdego nowego klienta wymaga od firm większych wysiłków.

Elavon ma jednak rozwiązanie, które zachęci klientów, by częściej i chętniej odwiedzali Twoją firmę i właśnie w niej wydawali swoje pieniądze. Karty podarunkowe Elavon to program, dzięki któremu możesz zdobywać nowych klientów, jak i budować lojalność tych, którzy już znają Twoją firmę i skorzystali z jej produktów i usług. Karty te to także doskonałe narzędzie, by zwiększyć przychody i zyskać przewagę konkurencyjną.

Aby korzystać z kart podarunkowych, nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania. Nie musisz też przeprowadzać skomplikowanej instalacji ani liczyć się z dużymi wydatkami. Wystarczy, że posiadasz terminal płatniczy Elavon. Karty upominkowe Elavon są produkowane z różnych materiałów, a ich cena waha się w zależności od ich rodzaju – np. plastiku czy papieru, tak więc możesz wybrać takie, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i możliwościom.

 

Korzyści ze stosowania kart podarunkowych

Nowi lojalni klienci – większa sprzedaż i rozwój

Zaproponuj swoim klientom program lojalnościowy – nagradzaj ich za lojalność i motywuj do kolejnych zakupów. Karty podarunkowe Elavon pomogą Ci zwiększyć liczbę transakcji i podnieść średnią wartość zakupów. Statystki pokazują, że popularność kart podarunkowych stale rośnie*. Klienci kupują je dla rodziny lub partnera, na prezent urodzinowy, świąteczny lub ślubny, obdarowują nimi pracowników i partnerów biznesowych..

Mniej zwrotów, lepsza płynność finansowa

Karty upominkowe umożliwiają skuteczne zarządzanie zwrotami. Obecnie klienci oczekują, że będą mogli zwrócić zakupiony produkt. Zamiast wypłaty gotówki przy zwrocie towarów zaoferuj im kartę podarunkową. Będą zadowoleni, gdyż będą mogli oddać np. nietrafiony prezent, a Twoja firma nic na tym nie straci, ponieważ klient w przyszłości ponownie zrobi w niej zakupy, a środki wrócą na firmowe konto. Takie zarządzanie zwrotami znacznie poprawia płynność finansową.

Promocja i budowanie wizerunku firmy

Karty podarunkowe Elavon to także świetne narzędzie marketingowe, które umożliwia promowanie marki i kształtuje wizerunek firmy. Możesz docierać do różnych grup klientów i kierować do nich swoje działania promocyjne. Możesz deponować na kartach niewielkie kwoty i rozdawać karty potencjalnym klientom lub pozyskiwać klientów, współpracując z innymi przedsiębiorstwami. Możesz oferować zakup karty w ramach prezentu i w ten sposób promować swoją markę. Obdarowani będą odwiedzać Twoją firmę, co więcej, na pewno zapamiętają jej logo umieszczone na kartach.

Rodzaje kart podarunkowych

W zależności od tego, jakie działania z wykorzystaniem kart podarunkowych planujesz i do kogo będą kierowane: dla firm, dla klienta czy dla pracownika, możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci model. 


Elavon dopasowuje ofertę do potrzeb swoich Klientów. Nasze podstawowe rozwiązania:

karty podarunkowe

Pozyskuj nowych klientów, wzmacniaj ich lojalność, podnieś jakość obsługi i buduj pozytywne doświadczenia. Promuj Twoją firmę i zadbaj o jej płynność finansową. Zacznij oferować karty podarunkowe Elavon już teraz! 

Jeśli oferujesz już kartę podarunkową, ale poszukujesz nowych rozwiązań podnoszących skuteczność tego rozwiązania nasza oferta może Cię zainteresować.

Skontaktuj się z nami!