Heading
Heading

Terminale płatnicze

Niezależnie od rodzaju działalności, którą prowadzisz, mamy dla Ciebie odpowiedni terminal płatniczy

Wybór terminala płatniczego to jedna z wielu ważnych decyzji, które podejmujesz, prowadząc firmę. W Elavon najpierw analizujemy sytuację Twojej firmy i jej potrzeby biznesowe, a potem dobieramy takie rozwiązanie, które w 100% będzie im odpowiadać i spełni Twoje oczekiwania. Właściwie wybrany terminal POS ułatwi Ci prowadzenie firmy i przyniesie jej większe zyski.

Terminale Ingenico oferowane przez Elavon są efektywne, funkcjonalne i proste w obsłudze. Zostały zaprojektowane ze szczególną troską o wygodę i szybkość realizacji transakcji. Umożliwiają płatności wykonywane kartami kredytowymi i debetowymi, z chipem i z paskiem magnetycznym oraz płatności mobilne, np. przy użyciu smartfonów. Posiadają wbudowany czytnik kart zbliżeniowych, dzięki czemu płatności przebiegają sprawniej, a kolejki w punkcie sprzedaży są krótsze.

 

Terminale płatnicze przenośne

Terminale przenośne Elavon to doskonałe rozwiązanie dla restauracji, kawiarni i każdej firmy, w której terminal płatniczy jest przynoszony do klienta. Zapewniają szeroki zakres łączności bezprzewodowej (Wi-Fi, Bluetooth lub 3G), dzięki czemu mogą być łatwo dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Terminale płatnicze mobilne

Terminal mobilny Elavon to rozwiązanie, które sprawdzi się, gdy Twoja firma prowadzi działalność w ruchu. Idealne dla handlowców, firm transportowych, taksówkarskich oraz w branżach świadczących usługi, za które płaci się poza punktami handlowymi. Terminal mobilny Elavon wyposażony jest w specjalną kartę SIM KPN, która automatycznie łączy się z dowolną siecią o najlepszym zasięgu, aby zapewnić stabilność i najlepszą prędkość przetwarzania transakcji.

 

Terminale płatnicze stacjonarne

Jeżeli masz wydzielone miejsce na dokonywanie płatności, takie jak kasa sklepowa lub recepcja hotelowa, wybierz nasze terminale stacjonarne. Są one niezawodne, bezpieczne i łatwe w obsłudze, a dzięki małym rozmiarom zajmują niewiele miejsca przy stanowisku kasowym.

Terminale stacjonarne Elavon to doskonałe rozwiązanie dla punktów handlowych i usługowych, hoteli, restauracji oraz do obsługi sprzedaży wysyłkowej i telefonicznej.

W zależności od potrzeb Twojej firmy i tego, jak wolą płacić Twoi klienci, możesz przyjmować płatności za pomocą samego terminala lub zestawu z zewnętrznym PIN padem.

Jeśli w swoim punkcie sprzedaży masz więcej terminali, zdecyduj się na integrację terminala z kasą fiskalną lub oprogramowaniem sprzedażowym. 

Co zyskasz korzystając z naszych terminali płatniczych?

  • Bezpieczeństwo - zgodność ze standardami PCI i szyfrowanie SSL
  • Wsparcie - 24 h przez 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku
  • Szybki zwrot pieniędzy - są na koncie firmy już następnego dnia
  • Niezawodność - różne typy łączności: Internet, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, PSTN
  • Wygodę - wszystkie rodzaje płatności, w tym zbliżeniowe i mobilne

 

Terminale płatnicze Elavon pozwalają na przyjmowanie płatności wykonywanych wszystkimi najpopularniejszymi rodzajami kart płatniczych.