Heading
Heading

Pozwól klientom płacić samodzielnie

Szybkie płatności tu i teraz, bez kolejek i bez czekania, za to z pełną kontrolą tego, jak odbywa się transakcja.

Klienci są zadowoleni, ponieważ mogą w dowolnej chwili zapłacić za produkt lub usługę w automacie, bezpiecznie, bez nadzoru personelu, mając wpływ na przebieg płatności. Ty też na tym zyskujesz. Gdy wykorzystujesz w firmie automaty z terminalem płatniczym, możesz podnieść sprzedaż i obniżyć koszty: zmniejszając liczbę zatrudnionych osób i koszty obsługi gotówki, a także zwiększyć bezpieczeństwo transakcji.

Dzięki samoobsługowym terminalom płatniczym możesz skuteczniej i w bardziej rentowy sposób prowadzić firmę w wielu branżach, ponieważ urządzenia te są z powodzeniem używane w całej Europie:

  • na stajach paliw: w paliwomatach, stacjach ładowania samochodów elektrycznych, myjniach samoobsługowych, automatach do napojów i przekąsek;
  • w hotelach: w kioskach check in, które rozpoznają gościa, meldują go, realizują płatność, wydają klucz do pokoju, wystawiają fakturę za pobyt i wykonują procedurę check out. oraz w automatach do przekąsek;
  • w handlu: w kasach samoobsługowych, automatach spożywczych,  paczkomatach, pralniomatach, soczewkomatach;
  • w obiektach kultury i rozrywki: w biletomatach, które usprawniają dystrybucję biletów, zwłaszcza tam, gdzie systemy sprzedaży są zintegrowane z systemami dostępu;
  • w transporcie: biletomatach – na ulicach i w środkach komunikacji oraz na parkingach, w parkometrach i parkomatach;
  • w urzędach: w opłatomatach, które automatyzują procesy wnoszenia opłat administracyjnych), a tym samym usprawniają proces obsługi interesantów: oszczędzają ich czas i zwiększają dostępność usług urzędów, gdyż opłaty można wnieść także poza godzinami pracy urzędników, i dodatkowo ograniczają w koszty osobowe prowadzenia biura podawczego oraz kasy.

Samoobsługowe terminale płatnicze dostarczane przez Elavon obsługują płatności wykonywane kartą z chipem, paskiem magnetycznym oraz transakcje zbliżeniowe wykonywane kartą lub urządzeniem do płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay.

Na podstawie wydanych licencji i dzięki naszej unikatowej globalnej platformie przetwarzania płatności procesujemy płatności samoobsługowe w całej Europie i dostarczamy czytniki do kart w kilku wariantach, zależnie od Twoich oczekiwań i potrzeb Twojej firmy. Wieloletnia współpraca z naszymi partnerami – liderami na rynku europejskim – daje nam przewagę nad konkurencją, a naszym klientom możliwość korzystania nie tylko ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych, ale także z telemetrii oraz innych usług wspierających skuteczne zarządzanie urządzeniami do płatności samoobsługowych.