The site you requested may not be relevant in your area.

Kadra zarządzająca

 
 

Jamie Walker

Chief Executive Officer

Jamie Walker, jako dyrektor generalny, jest odpowiedzialny za globalną działalność firmy Elavon i zarządza ponad 4000 pracowników w USA, Kanadzie, Meksyku i całej Europie. Przed nominacją na CEO przez dwa lata pracował jako Chief Administrator Officer (CAO) w pionie usług płatniczych US Banku. Jamie Walker z powodzeniem zarządzał finansami Elavon podczas 16 lat pracy w US Bank, w tym jako CFO, i prowadził złożone przedsięwzięcia, takie jak przejęcia, partnerstwa strategiczne i ekspansja międzynarodowa. Ostatnio był odpowiedzialny za wyznaczanie strategii dotyczącej usług płatniczych US Banku, kładąc podwaliny pod trwały wzrost Elavon. Jamie posiada tytuł Bachelor of Business Administration w zakresie rachunkowości i marketingu, który zdobył w Emory University Atlanta i nadal jest aktywnym członkiem ich społeczności.

 
 

Hannah Fitzsimons

General Manager Europe

Jako General Manager Europe, Hannah Fitzsimons jest odpowiedzialna za rozwój Elavon na rynku europejskim. Na tym stanowisku kieruje zarządem i reprezentuje Senior Leadership Team. Wcześniej kierowała największym rynkiem europejskim, jako Country Manager w Wielkiej Brytanii i International Corporate. Hannah Fitzsimons dołączyła do Elavon w 2006 roku i początkowo odnosiła sukcesy jako Head of International Sales, a później jako European Business Development Director. Posiada tytuł Bachelor of Science w dziedzinie ekonomii i polityki i jest mistrzynią w rozwoju personelu.

 
 

Rafał Gołębiewski

Country Manager

Rafał Gołębiewski, jest powszechnie uznanym i rozpoznawalnym na polskim rynku ekspertem w dziedzinie zarządzania międzynarodowymi organizacjami. Obecnie Country Manager polskiego oddziału Elavon Financial Services, gdzie od 2011 r. odpowiada za całość działalności sprzedażowej i finansowej w Polsce. Rafał Gołębiewski posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zmianami i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Od ponad 25 lat działa w sektorze płatniczym i finansowym. O jego dużym doświadczeniu w przygotowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych świadczą liczne sukcesy, a jego szeroka wiedza i umiejętności obejmują także zarządzanie zasobami ludzkimi w złożonych środowiskach biznesowych w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Estonii oraz na Słowacji, Ukrainie, Białorusi i Litwie. W zarządzaniu jest dynamicznym strategiem, który potrafi pozyskać do współpracy i partnerów, i banki.

 
 
Powrót na górę strony

Leaving?

By selecting "Continue," you will leave Elavon and enter a third party Web site. Elavon is not responsible for the content of, or products and services provided by   , nor does it guarantee the system availability or accuracy of information contained in the site. This Web site is not controlled by Elavon. Please note that the third party site may have privacy and information security policies that differ from those of Elavon.