Heading
Heading

Instalacja terminala POS

Aby instalacja terminala przebiegła sprawnie i skutecznie, prosimy: zapoznaj się z listą czynności przedinstalacyjnych – dzięki temu instalacja terminala nie zakłóci codziennej działalności Twojej firmy.

Jeśli zdarzy się, że terminal po instalacji nie będzie działał prawidłowo, skorzystaj z instrukcji obsługi, którą pobierzesz, klikając przycisk po prawej stronie. W tej instrukcji znajdziesz wyjaśnienia krok po kroku, jak postępować, gdy na wyświetlaczu pojawią się określone komunikaty.

Zobacz jak zainstalować terminal i poznaj obsługę jego najważniejszych funkcji na naszych video instrukcjach

Poniżej znajdziesz linki do naszych filmów objaśniających obsługę i instalację terminala. Dzięki nim możesz samodzielnie nauczyć się obsługi urządzenia, ale również przeszkolić w tym zakresie personel. 

Instalacja Terminala Krok Po Kroku

Zobacz jak przeprowadzić prosto instalację mobilnego lub stacjonarnego terminala płatniczego Ingenico oraz jak poradzić sobie z najczęstszymi problemami przy instalacji.  

Terminal Mobilny


Terminal Stacjonarny (IP/PSTN)


Terminal Stacjonarny (GPRS)Prosta i Szybka Obsługa Terminala

Dzięki video instrukcjom dowiesz się między innymi jak prawidłowo założyć w terminalu rolkę papieru czy wprowadzić do czytnika kartę z paskiem magnetycznym. 

Transakcja


Zwrot


Drukowanie potwierdzenia transakcji


Drukowanie raportu ostatniej paczki


Anulowanie


Włączanie i wyłączanie terminala


Wysyłka paczki