Heading
Heading

Dynamiczne Przetwarzanie Walut (DCC)

Co to jest DCC? 

Dynamiczne Przeliczanie Walut (DCC) to usługa umożliwiająca Twoim zagranicznym klientom, posiadaczom kart VISA i Mastercard płatność w ich rodzimej walucie (walucie karty), a nie w walucie lokalnej.

Elavon oferuję więcej walut DCC niż jakikolwiek inny agent rozliczeniowy.

Transakcji wykonywane kartami kredytowymi lub debetowymi VISA i Mastercard mogą być przeliczane w ponad 60 walutach. Dzięki temu masz więcej możliwości dodatkowego przychodu. Za każdą transakcję DCC otrzymujesz rabat – im więcej transakcji przeprowadzisz, tym więcej zarabiasz.

Twoi zagraniczni klienci mogą płacić w rodzimej walucie, a na potwierdzeniu transkacji z terminala płatniczego znajduje się kwota w Twojej lokalnej walucie, kwota w walucie klienta oraz kurs wymiany. Klient zna dokładną kwotę płatności już w momencie transakcji.

Elavon obsługuje cały proces przeliczenia: od bezpośrednich kursów wymiany i przetwarzania transakcji, aż po końcowe uzgodnienie, rozliczenie, finansowanie i wsparcie. Obejrzyj poniższe video, aby dowiedzieć się więcej.   

 

 

Lista walut DCC

Nasze rozwiązanie DCC obsługuje ponad 60 walut. Zapoznaj się z naszą listą walut DCC.

DCC na zestawieniu transakcji

Dowiedz się więcej na temat rabatów za transakcje DCC, widocznych na Twoim zestawieniu transakcji. Pobierz Podręcznik Rabatów DCC.

Przewodnik szkoleniowy DCC

Aby jak najwięcej zyskać na transakcjach DCC, zapoznaj się z przewodnikiem szkoleniowym DCC. Dowiesz się z niego, jak najlepiej oferować klientom tę usługę podczas przyjmowania płatności na terminalu płatniczym. Pobierz Przewodnik szkoleniowy DCC.

Program Najlepszego Kursu

Dzięki naszej usłudze DCC Twoi klienci korzystają z najlepszego kursu wymiany. Jeżeli zdarzy się, że Twój klient, dokonując innej transakcji tego samego dnia, uzyska od wydawcy swojej karty lepszy kurs niż kurs Elavon, wówczas Elavon zwróci mu różnicę. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.elavon.eu/bestrate