Heading
Heading

Terminale i rozwiązania płatnicze

Niezależnie od rodzaju działalności, którą prowadzisz, mamy dla Ciebie odpowiedni terminal.

Wybór odpowiedniego terminala POS jest jedną z ważniejszych decyzji biznesowych, jaką podejmujesz. Wybór odpowiedniego terminalu POS dla Twojej firmy jest inwestycją w jej sukces. Jeżeli poświęcisz trochę czasu i rozważysz najlepszą możliwą konfigurację terminala POS i oprogramowania, których potrzebujesz w Twojej firmie, zyskasz narzędzie - niezbędne, aby właściwie zarządzać wszystkimi aspektami Twojej działalności w najbliższych latach. 

Sposób, w jaki Twoi klienci chcą płacić za towary lub usługi ciągle ewoluuje. W Elavon dokładamy starań, aby przeanalizować Twoją sytuację biznesową oraz Twoje potrzeby biznesowe i zapewnić Ci rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania i sprosta wszystkim wymaganiom. Odpowiedni terminal POS ułatwi Ci życie i zwiększy rentowność Twojej firmy.

Wszystkie nasze narzędzia, produkty i rozwiązania są zaprojektowane tak, by wspierać Cię w oferowaniu najlepszych usług Twoim klientom, a jednocześnie upraszczać procesy biznesowe i systemy potrzebne do ich obsługi. Od Elavon otrzymujesz wsparcie na każdym etapie współpracy, zawsze, gdy go potrzebujesz. Dzięki temu możesz zagwarantować swoim klientom, że wszystkie Twoje transakcje będą przebiegały bezproblemowo.

  • Jeśli przyjmujesz płatności kartą przy stanowisku kasowym (np. w sklepie lub na recepcji w hotelu), najlepszym rozwiązaniem jest terminal stacjonarny.
  • Jeżeli prowadzisz działalność, która wymaga, by terminal przynosić do klienta (restaurację lub bar), odpowiedni dla Ciebie będzie nasz przenośny ręczny terminal z funkcją Bluetooth.
  • Jeżeli jesteś bardziej mobilny i funkcjonujesz z dala od linii telefonicznej, wybierz nasz mobilny terminal GPRS, który korzysta z tej samej sieci i tych samych operatorów , co telefony komórkowe.

Akceptuj płatności w firmie, osobiście

Akceptuj płatności Twoich klientów korzystając z takiej technologii płatności kartowych, która najlepiej pasuje do Twojej działalności. Dzięki technologii zbliżeniowej, możesz skrócić czas oczekiwania Twoich klientów w kolejkach i przetwarzać płatności kartami kredytowymi i debetowymi w sposób szybki i bezpieczny. Ponadto możesz:

  • Łatwo monitorować płatności za pomocą narzędzia Elavon do tworzenia raportów online i analizowania płatności iMerchantConnect
  • Uzyskać wsparcie techniczne zawsze, gdy go potrzebujesz
  • Korzystać ze stałego doradztwa i wsparcia w uzyskaniu certyfikatu zgodności ze standardem PCI DSS.

Akceptuj płatności poza firmą

Korzystając z mobilnych rozwiązań POS, możesz przyjmować płatności i dokonywać transakcji płatniczych w dowolnym miejscu – w Twojej firmie lub poza nią. To idealne rozwiązanie, jeśli prowadzisz sprzedaż na zewnątrz, np. w mobilnym punkcie z jedzeniem (food truck) lub kawą, na stoisku na rynku lub podczas imprez plenerowych.

Płatności mobilne to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz natychmiast skrócić długie kolejki do kasy. Twoi klienci są zadowoleni, gdyż korzystają z łatwych szybkich i przyjaznych płatności, a Twoja firma zwiększa sprzedaż.  Dowiedz się więcej na www.elavon.pl/mobilemerchant.