Koronawirus (Covid-19): Zapoznaj się z bieżącymi informacjami na temat podejmowanych przez nas działań. Dowiedz się więcej

 

The site you requested may not be relevant in your area.

country flag

Partnerzy

Zostań partnerem dostarczającym
usługi płatnicze

Zapraszamy do współpracy dostawców wiodących w branży, tak by opracować wyjątkowe rozwiązania na miarę oczekiwań naszych klientów. Współpracujemy z bankami, dostawcami ISO, dostawcami oprogramowania oraz usług bramki płatności z każdego regionu świata. Oferujemy wsparcie biznesowe i operacyjne. Nasza współpraca przynosi wydajne i wielofunkcyjne rozwiązania sprzyjające wykorzystaniu możliwości biznesowych oraz nieustający wzrost. 

Skontaktuj się z nami

instytucje finansowe

Instytucje finansowe

Jako agent rozliczeniowy unijnych banków i instytucji finansowych wiemy, jak mają wyglądać rozwiązania płatnicze dostarczane różnym typom banków, które z nami współpracują. Czerpiąc z ogromnego doświadczenia branżowego, w ramach rozwiązań oferowanych dla partnerów pomożemy Ci zbudować rozwiązanie, które koncentruje się na potrzebach klienta i podniesie renomę Twojej firmy.

ISO

Partnerzy ISO

Zdobądź większą liczbę klientów i rozwijaj firmę dzięki inteligentnym, bezpiecznym i wielokanałowym rozwiązaniom stworzonym dla partnerów ISO. Korzystaj z wyjątkowej obsługi, najlepszych usług w zakresie akceptacji kart płatniczych oraz wsparcia technicznego.

rozwiązania IPS

Rozwiązania IPS

Zapewnij swoim klientom bezproblemową i zintegrowaną obsługę płatności bez względu na miejsce, w którym się odbywają. Nasza technologia została opracowana tak, by rozwiązywać zarówno standardowe, jak i nietypowe problemy, z którymi mozesz się spotkać, i dać Ci przewagę konkurencyjną.