Instrukcje obsługi

Zapewniamy instrukcje obsługi i przewodniki, w których znajdziesz szczegółowe informacje na temat naszych rozwiązań płatniczych.

Terminale płatnicze Ingenico

Dobierzemy najlepsze rozwiązanie płatnicze, dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Nasze instrukcje obsługi pomogą Ci w obsłudze terminali. 

Terminale mobilne mPOS

Niezależnie od tego, gdzie przyjmujesz płatności kartowe nasze terminale płatnicze spełnią Twoje wymagania. Zobacz instrukcje obsługi.

Dynamiczne Przeliczanie Walut

Usługa Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC) zapewnia posiadaczom kart Visa® i MasterCard® możliwość zapłacenia za zakupy we własnej walucie, a nie w walucie kraju, który odwiedzają.

Usługa Cashback

Cashback to możliwość wypłaty gotówki w Twoim punkcie handlowym lub usługowym. Zobacz instrukcje obsługi.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe to rozwiązanie, które umożliwia budowanie lojalności klientów i skłania ich do tego, aby wybierali własnie Twoja firmę. Sprawdź jak z nich korzystać.

Integracja FROB

Połącz terminal płatniczy z kasą fiskalną, dzięki czemu przyspieszysz obsługę klientów i zmniejszysz liczbę błędów kasjerskich. Sprawdź jak to zrobić.

Przewodnik Użytkownika Panelu Akceptanta

Zobacz jak używać Panelu Akceptanta aby łatwo i bezpiecznie zarządzać wszystkimi Twoimi płatnościami.

Płatności BLIKIEM 

Poznaj BLIK i płatności tą metodą: dlaczego są coraz bardziej popularne i jak je przyjmować. Zacznij oferować je swoim klientom. 

Jesteś już naszym klientem i potrzebujesz pomocy? 

Biuro Obsługi Klienta

22 306 03 16

Skontaktuj się z nami