Heading
Heading

Akceptuj płatności online i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań płatniczych

Płatności kartą

Twoi klienci błyskawicznie zapłacą przez internet kartą kredytową lub debetową Visa®, Mastercard®, American Express® oraz Diners Club®. Wszystkie transakcje wykorzystują mechanizm 3D-Secure, co zmniejsza ryzyko oszustw i wyłudzeń.

Płatności przelewami

Udostępniaj na stronie swojego sklepu najpopularniejszą formę płatności w Polsce. Dzięki niej klienci szybko zapłacą bez przepisywania wszystkich wymaganych informacji. Zapewniamy dostęp do najszerszej oferty banków, dostępnej z poziomu jednego serwisu.

Płatnosci mobilne

Coraz więcej transakcji odbywa się przy użyciu smartfonów i tabletów. Wspierając ideę "mobile first", oferujemy pełne wsparcie dla płatności mobilych przez serwisy RWD oraz biblioteki SDK.

BLIK

Wygodny sposób płatności bezgotówkowych, bez użycia karty, za pomocą smartfonu i aplikacji bankowej. W modelu BLIK One Click klient jest rozpoznawany na stronie sklepu przy kolejnych zakupach i może zapłacić jednym kliknięciem.

Google Pay

Szybkie i bezpieczne płatności kartowe realizowane za pośrednictwem Google. Dzięki nim klient może łatwo zapłacić za pomocą dowolnej karty zapisanej na swoim koncie Google. 

Apple Pay

Apple Pay zapewnia łatwe i szybkie płatności online. Każda transakcja wykonywana przez Apple Pay wymaga użycia funkcji Face ID, Touch ID lub kodu, więc jest bardzo bezpieczna.

MasterPass

Prosty sposób na płatność za pomocą dowolnego urządzenia do płatności mobilnych. Dane kart płatniczych Mastercard®, Maestro® i Visa® oraz dane klienta podane podczas rejestracji są zapisane i klient musi jedynie wybrać kartę, którą chce zapłacić. 

Visa Checkout

Szybka płatność kartami Visa® i Mastercard® zapisanymi w portfelu elektronicznym. Do realizacji płatności wystarczy zaledwie kilka kliknięć - to zwiększa liczbę transakcji w e-sklepach. 

Płatności cykliczne

Oferując płatności, podczas których karta jest obciążana pewną kwotą w regularnych odstępach czasu, zapewniasz swojej firmie regularność wpłat. Dla klientów to wygoda - nie muszą pamiętać o płatności.

Linki do płatności

Wspieramy proces płatności w call center i recepcjach hotelowych. Link do płatności może zostać przesłany e-mailem lub smsem albo dołączony do elektronicznej faktury.

Płatności walutowe

Umożliwiaj klientom płatności w wielu walutach. Dzięki MCC kupujący mogą płacić w ponad 100 walutach. Usługa DCC pozwala klientom na płatność w ich własnej walucie, po korzystnym kursie. Oferujemy największą liczbę walut DCC - ponad 60.

Zapewnij swojej firmie łatwość obsługi płatności

 

22 306 42 22

poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami