The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiń swoją karierę z Elavon

Elavon należy do 5 największych dostawców płatności na świecie. Jesteśmy firmą zależną od U.S. Bank, który w ostatnich latach był wielokrotnie uznany jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie1.

Zobacz oferty pracy

Jedna firma. Wiele ścieżek kariery.

 

Oferujemy ekscytujące, dynamiczne i kulturowo zróżnicowane środowisko pracy. Oferujemy kompleksowy program nagród pracowniczych i posiadamy biura w dziesięciu krajach, w tym w sześciu w Europie: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i Norwegii.

Elavon 

W ciągu ostatnich 25 lat kontynuowaliśmy wprowadzanie najnowszych technologii do każdej wielkości i rodzaju biznesu - od globalnych linii lotniczych i międzynarodowych korporacji po jednoosobowe firmy.

Zdjęcie Rafała Gołębiewskiego - Dyrektora Zarządzającego firmą Elavon Polska

Elavon to światowy lider w obsłudze płatności bezgotówkowych, który na polskim rynku funkcjonuje już od ponad 12 lat. W tym czasie zyskaliśmy blisko  60 tysięcy zadowolonych klientów. Za sukcesem naszej firmy stoją ludzie, dlatego w centrum naszej kultury organizacyjnej stawiamy pracowników. Staramy się zapewnić im najlepsze warunki do pracy i indywidualnego rozwoju, oferując m.in. dostęp do różnorodnych kursów i szkoleń, organizując liczne inicjatywy integracyjne, społeczne i charytatywne. Nasze propracownicze podejście zostało wielokrotnie docenione, a w tym roku już po raz czwarty zostaliśmy nagrodzeni tytułem "Solidnego Pracodawcy Roku"

- Rafał Gołębiewski, Dyrektor Zarządzający, Elavon Polska 

Nasze biura

Znajdź nasze biura w każdym zakątku świata. Nasz zasięg rozciąga się od Ameryki Północnej i Południowej po Europę, Afrykę i Azję - zawsze staramy się otwierać nowe lokalizacje i nawiązywać kontakty z nowymi klientami i kulturami.

 

Ameryka Północna

Atlanta

Denver

Knoxville

Minneapolis

Mexico City

San Francisco

Tampa

Toronto

Europa

Arklow

Dublin

Frankfurt

London

Madryt

Oslo 

Warszawa

1Ethisphere 2019 World's Most Ethical Companies - http://www.worldsmostethicalcompanies.com/honorees/