The site you requested may not be relevant in your area.

country flag

O Elavon

Branża płatnicza jest w trakcie ekscytujących zmian technologicznych, które znacząco wpływają na sposób, w jaki konsumenci płacą za produkty i usługi. Elavon łączy zaangażowanie w innowacyjność ze zdecydowanym podejściem do bezpieczeństwa danych i stabilności finansowej, aby dostarczać rozwiązania płatnicze, które pomagają przyciągnąć i utrzymać klientów. 

Kariera

Kim jesteśmy?       Globalna obecność

 

Kim jesteśmy?

 

Coraz częściej firmy różnej wielkości szukają rozwiązań płatniczych umożliwiających obsługę klientów międzynarodowych. Ponieważ jesteśmy jednym z głównych dostawców usług płatniczych, nieodłączną cechą naszych rozwiązań jest globalne podejście do transakcji finansowych. 

Faster Payments. Your money, your way

Jeden z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie

Mamy ponad 2 miliony klientów w ponad 30 krajach i  zajmujemy stałe miejsce w pierwszej piątce globalnych dostawców usług płatniczych.  Co więcej, uzyskaliśmy rating A+ od Better Business Bureau w USA i Kanadzie.

Image1

Jesteśmy
częścią
U.S. Bank

Naszym wsparciem jest siła i stabilność U.S. Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, ocenianego także jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie.1

Image1

Obsługujemy rocznie 6 miliardów transakcji na całym świecie

Każdego roku Elavon obsługuje na całym świecie ponad 6 miliardów transakcji, na kwotę blisko 450 miliardów USD.

Image1

Dostarczamy wyspecjalizowane rozwiązania branżowe

Nasze wyspecjalizowane rozwiązania są zaprojektowane tak, aby sprostać indywidualnym wymogom Twojej branży.

1 Ethisphere 2019 World's Most Ehtical companies - http://www.worldsmostethicalcompanies.com/honorees/

Kadra zarządzająca

Jamie Walker Dyrektor Generalny, Elavon

Wyświetl więcej

Nagrody

Jako wiodący operator płatności elektronicznych zdobyliśmy uznanie firm na całym świecie. Nieustanie staramy się zapewniać naszym klientom najwyższy standard usług oraz technologii. Dzięki wysiłkom poświęconym na realizację tego celu zdobywamy uznanie i wyróżnienia branżowe.

Najlepsza Firma Obsługująca Płatności – Nagroda Card Not Present z 2020 r.

Trzeci rok z rzędu firma Elavon otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Obsługującej Płatności. Również po raz trzeci otrzymaliśmy to wyróżnienie zarówno wskutek wyboru sędziów, jak i klientów. 

Najlepsze miejsce pracy – Nagroda Europe's Best Workplaces z 2020 r.

Firma Elavon jest „Wspaniałym miejscem pracy” na skali całego kontynentu, ale nagroda z 2020 r. docenia naszą działalność prowadzoną w Londynie w Wielkiej Brytanii. Już po raz drugi pojawiamy się na liście, ponieważ drogę utorowało w 2019 r. nasze biuro w Madrycie. 

eDukat – Nagroda dla Wydarzenia Roku w Świecie Płatności Bezgotówkowych z 2020 r.

Firma Elavon zyskała uznanie za nasze nowoczesne rozwiązania, wspierające płatności samoobsługowe – promujące płatności bezgotówkowe w automatach samoobsługowych.

Nagroda Doskonałości – Nagroda PCI London z 2020 r.

Firma Elavon została uznana za eksperta w dziedzinie zgodności płatności, pomagając klientom - wraz z partnerami - w zabezpieczaniu danych i ochronie przed naruszeniami bezpieczeństwa.

Najlepsza Firma Obsługująca Płatności – Nagroda Card Not Present z 2019 r.

Drugi rok z rzędu firma Elavon otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Obsługującej Płatności. Jest to również drugi raz, gdy otrzymaliśmy to wyróżnienie zarówno wskutek wyboru sędziów, jak i klientów. 

Najlepsza Platforma/ Portal Handlu Elektronicznego – Nagroda Card Not Present z 2019 r.

Firma Elavon otrzymała nagrodę Najlepsza Platforma/ Portal e-Commerce za naszą platformę Converge. Elavon był również pierwszą firmą, która uzyskała dwa wyróżnienia podczas CNP w 2019 r. w kategorii Najlepsza Firma Obsługująca Płatności.

eDukat – Nagroda dla Nowego Produktu zmieniającego Rynek Płatności Bezgotówkowych z 2018 r.

Firma Elavon otrzymała nagrodę za wprowadzenie nowego systemu elektronicznego pobierania opłat za usługi transportowe: Łódzkiego Systemu Otwartych Płatności.

Najlepsze miejsce pracy – Nagroda Europe's Best Workplacesz 2019 r.

Elavon Europe jest „wspaniałym miejscem pracy” na przestrzeni całego kontynentu, ale ta nagroda przyciągnęła uwagę do naszego oddziału hiszpańskiego w Madrycie, którego działalność została doceniona. 

Najlepsza Firma Obsługująca Płatności – Nagroda Card Not Present z 2018 r.

Firma Elavon otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Obsługującej Płatności - nadany zarówno przez panel sędziowski, jak i panel klientów.

Elavon z Nagrodą Fundacji Polska Bezgotówkowa w kategorii „Najwięcej umów podpisanych w Programie Polska Bezgotówkowa w 2020 r. przez banki współpracujące”

Elavon został laureatem nagrody Fundacji Polska Bezgotówkowa w kategorii „Najwięcej umów podpisanych w Programie Polska Bezgotówkowa w 2020 r. przez banki współpracujące”. Wyróżnienie, jest potwierdzeniem pozycji Elavon, jako lidera sprzedaży we współpracy z bankami. 

Globalny zasięg

Obsługujemy ponad pięć miliardów transakcji rocznie o łącznej wartości 450 mld USD rocznie dla klientów w 30 krajach świata. Nasz zespół liczący 3600 osób w 10 krajach podejmuje wysiłki, aby nasi klienci mieli pewność, że ich płatności są w bezpiecznych rękach. 

Lokalizacje biur

Znajdź nasze placówki na całym świecie. Obszar naszego działania obejmuje Amerykę Północną i Południową, Europę, Afrykę i Azję. Nieustanie dążymy do otwierania nowych placówek obsługujących nowych klientów i nowe kultury. 

Ameryka Północna

Atlanta

Denver

Knoxville

Minneapolis

Mexico City

San Francisco

Tampa

Toronto

Europa

Arklow

Dublin

Frankfurt

London

Madryt

Oslo 

Warszawa