The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

O Elavon

Branża płatnicza jest w trakcie ekscytujących zmian technologicznych, które znacząco wpływają na sposób, w jaki konsumenci płacą za produkty i usługi. Elavon łączy zaangażowanie w innowacyjność ze zdecydowanym podejściem do bezpieczeństwa danych i stabilności finansowej, aby dostarczać rozwiązania płatnicze, które pomagają przyciągnąć i utrzymać klientów. 

Kariera

Kim jesteśmy?       Globalna obecność

 

Kim jesteśmy?

 

Coraz częściej firmy różnej wielkości szukają rozwiązań płatniczych umożliwiających obsługę klientów międzynarodowych. Ponieważ jesteśmy jednym z głównych dostawców usług płatniczych, nieodłączną cechą naszych rozwiązań jest globalne podejście do transakcji finansowych. 

Faster Payments. Your money, your way

Jeden z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie

Mamy ponad 2 miliony klientów w ponad 30 krajach i  zajmujemy stałe miejsce w pierwszej piątce globalnych dostawców usług płatniczych.  Co więcej, uzyskaliśmy rating A+ od Better Business Bureau w USA i Kanadzie.

Image1

Jesteśmy
częścią
U.S. Bank

Naszym wsparciem jest siła i stabilność U.S. Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, ocenianego także jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie.1

Image1

Obsługujemy rocznie 6 miliardów transakcji na całym świecie

Każdego roku Elavon obsługuje na całym świecie ponad 6 miliardów transakcji, na kwotę blisko 450 miliardów USD.

Image1

Dostarczamy wyspecjalizowane rozwiązania branżowe

Nasze wyspecjalizowane rozwiązania są zaprojektowane tak, aby sprostać indywidualnym wymogom Twojej branży.

1 Ethisphere 2019 World's Most Ehtical companies - http://www.worldsmostethicalcompanies.com/honorees/

Kadra zarządzająca

Jamie Walker Dyrektor Generalny, Elavon

Wyświetl więcej

Nagrody

Jako wiodący operator płatności elektronicznych zdobyliśmy uznanie firm na całym świecie. Nieustanie staramy się zapewniać naszym klientom najwyższy standard usług oraz technologii. Dzięki wysiłkom poświęconym na realizację tego celu zdobywamy uznanie i wyróżnienia branżowe.

Najlepsza Firma Obsługująca Płatności – Nagroda Card Not Present z 2021 r.

Czwarty rok z rzędu sędziowie przyznali firmie Elavon tytuł Najlepszej Firmy Obsługującej Płatności. 

Nagroda Changing Lives in the Community – Nagroda Card & Payments 2021

Za nasz udział w największym wdrożeniu terminali zbliżeniowych dla kampanii charytatywnej w Europie.  Firma Elavon została nagrodzona za pomoc Królewskiemu Legionowi Brytyjskiemu w zbiórce funduszy podczas kampanii Poppy Appeal w 2019 r.

Great Places to Work, Wielka Brytania – Great Places to Work 2021

Firma Elavon została po raz trzeci wyróżniona w konkursie na najlepsze miejsca pracy. Po nagrodzie w 2019 roku dla naszej działalności w Hiszpanii, było to kolejne wyróżnienie tym razem dla działalności w Wielkiej Brytanii.

Excellence in Wellbeing – Great Places to Work 2021

Firma Elavon w Wielkiej Brytanii została doceniona za pielęgnowanie kultury organizacyjnej, która pozwala naszym zespołom osiągać pełnię swoich możliwości oraz rozwijać się zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim.

eDukat – Nagroda dla Wydarzenia Roku w Świecie Płatności Bezgotówkowych z 2020 r.

Firma Elavon zyskała uznanie za nasze nowoczesne rozwiązania, wspierające płatności samoobsługowe – promujące płatności bezgotówkowe w automatach samoobsługowych.

Najlepsza Firma Obsługująca Płatności – Nagroda Card Not Present z 2020 r.

Trzeci rok z rzędu firma Elavon otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Obsługującej Płatności. Również po raz trzeci otrzymaliśmy to wyróżnienie zarówno wskutek wyboru sędziów, jak i klientów.

Nagroda Lidera Sprzedaży we Współpracy z Bankami – Fundacja Polska Bezgotówkowa 2020

Nagroda dla firmy Elavon i naszych partnerów bankowych, będąca wyrazem uznania dla naszej pracy włożonej we wspieranie kampanii „Polska Bezgotówkowa”, mającej na celu rozpowszechnienie płatności bezgotówkowych.

Najlepsza dostępność bramki płatniczej – Raport półroczny GEM/TSG 2020

Axis, system autoryzacyjny firmy Elavon, zajął pierwsze miejsce na świecie pod względem dostępności w I i II półroczu 2020 r. podczas monitoringu prowadzonego przez platformę Gateway Enterprise Metrics (GEM), będącą częścią Strawhecker Group (TSG).

Najwyższy współczynnik powodzenia transakcji – Raport półroczny GEM/TSG 2020

Axis, system autoryzacyjny firmy Elavon, uzyskał najwyższy współczynnik powodzenia transakcji w II półroczu 2020 r. podczas monitoringu prowadzonego przez platformę Gateway Enterprise Metrics (GEM), będącą częścią Strawhecker Group (TSG).

Globalny zasięg

Obsługujemy ponad pięć miliardów transakcji rocznie o łącznej wartości 450 mld USD rocznie dla klientów w 30 krajach świata. Nasz zespół liczący 3600 osób w 10 krajach podejmuje wysiłki, aby nasi klienci mieli pewność, że ich płatności są w bezpiecznych rękach. 

Lokalizacje biur

Znajdź nasze placówki na całym świecie. Obszar naszego działania obejmuje Amerykę Północną i Południową, Europę, Afrykę i Azję. Nieustanie dążymy do otwierania nowych placówek obsługujących nowych klientów i nowe kultury. 

Ameryka Północna

Atlanta

Denver

Knoxville

Minneapolis

Mexico City

San Francisco

Tampa

Toronto

Europa

Arklow

Dublin

Frankfurt

London

Madryt

Oslo 

Warszawa