The site you requested may not be relevant in your area.

country flag

O Elavon

Branża płatnicza jest w trakcie ekscytujących zmian technologicznych, które znacząco wpływają na sposób, w jaki konsumenci płacą za produkty i usługi. Elavon łączy zaangażowanie w innowacyjność ze zdecydowanym podejściem do bezpieczeństwa danych i stabilności finansowej, aby dostarczać rozwiązania płatnicze, które pomagają przyciągnąć i utrzymać klientów. 

Kariera

Kim jesteśmy?       Globalna obecność

 

Kim jesteśmy?

 

Coraz częściej firmy różnej wielkości szukają rozwiązań płatniczych umożliwiających obsługę klientów międzynarodowych. Ponieważ jesteśmy jednym z głównych dostawców usług płatniczych, nieodłączną cechą naszych rozwiązań jest globalne podejście do transakcji finansowych. 

Faster Payments. Your money, your way

Jeden z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie

Mamy ponad 1,3 miliona klientów w ponad 30 krajach i  zajmujemy stałe miejsce w pierwszej piątce globalnych dostawców usług płatniczych.  Co więcej, uzyskaliśmy rating A+ od Better Business Bureau w USA i Kanadzie.

Image1

Jesteśmy
częścią
U.S. Bank

Naszym wsparciem jest siła i stabilność U.S. Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, ocenianego także jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie.1

Image1

Obsługujemy rocznie 5,5 miliarda transakcji na całym świecie

Każdego roku Elavon obsługuje na całym świecie ponad 5 miliardów transakcji, na kwotę blisko 450 miliardów USD.

Image1

Dostarczamy wyspecjalizowane rozwiązania branżowe

Nasze wyspecjalizowane rozwiązania są zaprojektowane tak, aby sprostać indywidualnym wymogom Twojej branży.

1 Ethisphere 2019 World's Most Ehtical companies - http://www.worldsmostethicalcompanies.com/honorees/

Kadra zarządzająca

Jamie Walker Dyrektor Generalny, Elavon

Wyświetl więcej

Nagrody

Jako wiodący operator płatności elektronicznych zdobyliśmy uznanie firm na całym świecie. Nieustanie staramy się zapewniać naszym klientom najwyższy standard usług oraz technologii. Dzięki wysiłkom poświęconym na realizację tego celu zdobywamy uznanie i wyróżnienia branżowe.

Nagroda 2016 Bronze Stevie American Business Award za nowe produkty/usługi w płatnościach internetowych

Nagroda Stevie Award przyznawana jest organizacjom na całym świecie, które swoimi działaniami pozytywnie kształtują środowisko biznesowe. Firma Elavon uzyskała tę nagrodę za oprogramowanie Commerce SDK.

Nagroda 2016 Cornerstone OnDemand Rave Award za strategię zarządzania talentami

Cornerstone oferuje systemy do nauki i zarządzania talentami na całym świecie. Firma Elavon otrzymała tę nagrodzę w 2016 r. za swój system zarządzania talentami.

Nagroda 2016 CMA Contactless & Mobile City Initiative Award

Nagroda ta przyznawana jest firmom działającym na rzecz promowania technologii zbliżeniowej oraz NFC. Firma Elavon zdobyła tę nagrodę za kampanię „Cork Cashes Out”, w wyniku której nastąpił 2% wzrost liczby transakcji kartowych w irlandzkim Cork.

Nagroda 2017 TAG FinTech Award

Firma Elavon otrzymała nagrodę TAG FinTech Award za wyniki osiągnięte we wdrażaniu rozwiązania talech™ i promowaniu technologii finansowej.  

Nagroda dla lidera branżowego (Polska)

Polski zespół Elavon zdobył europejską nagrodę dla lidera branżowego za potrojenie przychodów w Polsce i zdobycie blisko 20 000 nowych klientów w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Nagroda 2016 ISE North America Project of the Year Finalist

W 2016 r. firma Elavon zdobyła tytuł firmy najskuteczniej zarządzającej bezpieczeństwem informacji. Nagroda to uznanie działań Elavon na rzecz bezpieczeństwa danych oraz wysiłków podejmowanych w celu wdrażania programu SecurityON.

Globalny zasięg

Obsługujemy ponad pięć miliardów transakcji rocznie o łącznej wartości 450 mld USD rocznie dla klientów w 30 krajach świata. Nasz zespół liczący 3600 osób w 10 krajach podejmuje wysiłki, aby nasi klienci mieli pewność, że ich płatności są w bezpiecznych rękach. 

Lokalizacje biur

Znajdź nasze placówki na całym świecie. Obszar naszego działania obejmuje Amerykę Północną i Południową, Europę, Afrykę i Azję. Nieustanie dążymy do otwierania nowych placówek obsługujących nowych klientów i nowe kultury. 

Ameryka Północna

Atlanta

Denver

Knoxville

Minneapolis

Mexico City

San Francisco

Tampa

Toronto

Europa

Arklow

Dublin

Frankfurt

London

Madryt

Oslo 

Warszawa