The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Partnerzy

Zostań partnerem dostarczającym
usługi płatnicze

Zapraszamy do współpracy dostawców wiodących w branży, tak by opracować wyjątkowe rozwiązania na miarę oczekiwań naszych klientów. Współpracujemy z bankami, dostawcami ISO, dostawcami oprogramowania oraz usług bramki płatności z każdego regionu świata. Oferujemy wsparcie biznesowe i operacyjne. Nasza współpraca przynosi wydajne i wielofunkcyjne rozwiązania sprzyjające wykorzystaniu możliwości biznesowych oraz nieustający wzrost. 

Skontaktuj się z nami

instytucje finansowe

Instytucje finansowe

Jako agent rozliczeniowy unijnych banków i instytucji finansowych wiemy, jak mają wyglądać rozwiązania płatnicze dostarczane różnym typom banków, które z nami współpracują. Czerpiąc z ogromnego doświadczenia branżowego, w ramach rozwiązań oferowanych dla partnerów pomożemy Ci zbudować rozwiązanie, które koncentruje się na potrzebach klienta i podniesie renomę Twojej firmy.

ISO

Partnerzy ISO

Zdobądź większą liczbę klientów i rozwijaj firmę dzięki inteligentnym, bezpiecznym i wielokanałowym rozwiązaniom stworzonym dla partnerów ISO. Korzystaj z wyjątkowej obsługi, najlepszych usług w zakresie akceptacji kart płatniczych oraz wsparcia technicznego.

rozwiązania IPS

Rozwiązania IPS

Zapewnij swoim klientom bezproblemową i zintegrowaną obsługę płatności bez względu na miejsce, w którym się odbywają. Nasza technologia została opracowana tak, by rozwiązywać zarówno standardowe, jak i nietypowe problemy, z którymi mozesz się spotkać, i dać Ci przewagę konkurencyjną.