The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Partnerzy

Instytucje finansowe

Elavon współpracuje z ponad 550 instytucjami finansowymi na całym świecie, aby dostarczać klientom szybkie i niezawodne rozwiązania finansowe. Nasze rozwiązania są projektowane z myślą o Twoich klientach i reputacji Twojej firmy. Spełniają potrzeby firm różnej wielkości, od międzynarodowych korporacji po innowacyjne startupy. Dzięki niej zaoferujesz swoim klientom elastyczne możliwości płatnicze. Pomożemy Ci również wdrożyć najnowszą technologię płatności dla firmy oraz zapewnimy dedykowane wsparcie wraz ze specjalistyczną wiedzą. Ponadto ułatwimy Ci uzyskanie zgodności regulacyjnej i zwiększenie przychodów.

Elastyczna współpraca z instytucjami finansowymi

Wiemy, że Twoja współpraca z nami musi odpowiadać Twoim potrzebom. Jeśli zależy Ci na uatrakcyjnieniu oferty finansowej dla klientów, zwiększeniu przychodów oraz poprawie obsługi transakcji w każdym kanale, spełnimy te wymagania. Dostosowujemy się do Twojego sposobu działania i dajemy Ci możliwość wyboru formy i zakresu współpracy. Ty zdecydujesz, czy chcesz korzystać ze wsparcia naszych zespołów sprzedażowych oraz oprzeć się na modelu white-label i co-brandingu.

Europejskie rozwiązania dopasowane do Twojej firmy

Poznaj solidne i skalowalne rozwiązania płatnicze wybierane przez banki i instytucje finansowe w całej Europie i skorzystaj z międzynarodowej oferty Elavon. Zastosuj rozwiązanie dopasowane do Twoich globalnych potrzeb, które powstało z myślą o odkrywaniu nowych rynków i skuteczniejszym planowaniu przyszłego rozwoju Twojej firmy.

Bezproblemowe wdrażanie systemów

Ogranicz czynności administracyjne związanie z prowadzeniem instytucji finansowej i zdobądź nowych klientów dzięki prostej i szybkiej rejestracji w interfejsie API. Korzystaj z najnowszych danych i szczegółowych funkcji raportowania, tak aby zawsze być na bieżąco i sprawnie kontrolować proces wdrażania. W ten sposób zapewnisz swoim klientom kompleksową i sprawną obsługę na miarę ich oczekiwań.

Płatności gotowe na przyszłość

Zadbaj o aktualność i konkurencyjność swojej oferty, a dodatkowo zwiększaj korzyści z każdej transakcji. Zapewnią Ci to usługa Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC) oraz wiodące w branży systemy zabezpieczeń. Przygotuj swoją ofertę finansową na przyszłość, korzystając z najlepszej w branży technologii płatności oraz stosując rozwiązania przygotowane na rozwój Twojej firmy i zmieniające się potrzeby klientów.

Uzyskaj dodatkową wartość dla klienta

Płatności w ofercie banków mogą stanowić dla nich znaczącą wartość dodaną, zwiększając liczbę lojalnych klientów i generując nowe źródła przychodów. Już ponad 550 instytucji finansowych z całego świata powierzyło firmie Elavon obsługę płatności swoich klientów. Dowiedz się jak dostarczamy potrzebne im rozwiązania.

Zapoznaj się z raportem

Współpraca z myślą o Tobie

Model podziału przychodów

Skorzystaj z dopasowanego modelu współpracy. Partnerstwo instytucji finansowych z Elavon przewiduje przejrzyste modele podziału przychodów dostarczające korzyści zaangażowanym stronom. Szybko i skutecznie przetwarzamy wszystkie główne rodzaje transakcji bezgotówkowych, aby mieć realny wpływ na Twoje przychody.

Klient jako priorytet

Twoja oferta rozwiązań płatniczych powinna koncentrować się przede wszystkim na potrzebach klienta. W ten sposób zwiększysz jej wartość i zbudujesz długoterminowe realizacje oparte o lojalność wobec instytucji finansowych. Zaoferuj elastyczne rozwiązania płatnicze dopasowujące się do nowych technologii i zmieniających się potrzeb klienta. Dzięki temu zyskasz trwałą przewagę konkurencyjną.    

Dedykowane wsparcie

Korzystaj z doświadczenia i eksperckiej wiedzy w zakresie procesu transakcyjnego oraz wsparcia dedykowanego zespołu, który zawsze służy kompleksową pomocą. Skontaktuj się z nami, aby rozwiązać bieżące trudności oraz mieć pewność, że w pełni korzystasz z oferowanych przez nas możliwości w zakresie współpracy, bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności.