The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania IPS

Nasi partnerzy zainteresowaniami są rozwiązaniami IPS, które dają im przewagę konkurencyjną oraz gwarantują bezproblemową i zintegrowaną obsługę klientów na wielu rynkach. Nasza elastyczna i wszechstronna oferta współpracy jest odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Będziemy wspierać Cię we wdrożeniu nowoczesnej technologii, zmniejszaniu kosztów oraz opracujemy zintegrowany system płatności pozwalający na szybki rozwój w każdym otoczeniu biznesowym.

Eksperci w obsłudze płatności IPS

Wybierz partnera oferującego coś więcej niż tylko skuteczną obsługę transakcji. W ramach innowacyjnych rozwiązań IPS oferujemy wsparcie opiekunów handlowych z rozległą wiedzą ekspercką. Posłuży Ci ona do zwiększenia jakości, optymalizacji i uproszczenia obsługi transakcji na każdym rynku i w każdym kanale.   

Szybka i prosta integracja

Zaproponuj swoim klientom zintegrowany system płatności (IPS): rozwiązanie, którego wdrożenie jest szybkie, bezproblemowe i ekonomiczne. Prowadzimy współpracę z wieloma partnerami technicznymi, aby dać Ci możliwość akceptacji wszystkich rodzajów transakcji, w tym internetowych, mobilnych i stacjonarnych. Zapewnij swoim klientom prosty i bezproblemowy proces wdrażania zintegrowanego systemu IPS, zwiększając jednocześnie swoje przychody.

Elastyczność na każdym kroku

Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych potrzeb w zakresie strategii rozwoju, reklamy, instalacji czy obsługi klienta. Dlatego też nasza oferta współpracy IPS jest niezwykle elastyczna i zróżnicowana.  Będziemy pracować, by z nawiązką zadowolić Twoich klientów w zakresie cen, rozwiązań dotyczących transakcji, jak i oferty usług.

Skuteczniejsza integracja rozwiązań płatniczych

img1

Poynt

Poynt to oferta technologii wiodącej w branży, skierowana do Twoich klientów. Korzystając z zaawansowanego i unikalnego terminalu, możesz przyspieszyć i ułatwić realizację usługi płatności z możliwością integracji wielu narzędzi płatniczych ISO. Dzięki Poynt wesprzesz pracę swoich klientów i zbudujesz lojalność wobec marki.

Dowiedz się więcej

img2

Smartlink

Usługa Smartlink została zaprojektowana, aby uprościć przebieg transakcji. To zintegrowany system idealny do obsługi klientów w zatłoczonych miejscach, np. w kawiarniach, restauracjach czy sklepach detalicznych. Bezproblemowo połączy terminale z kasami fiskalnymi, zredukuje liczbę błędów oraz konieczność ponownego wprowadzania danych, a także przyspieszy rozliczenia na koniec dnia.

Dowiedz się więcej

img3

Bramki płatnicze

Udostępnij swoim klientom możliwość realizacji transakcji internetowych przez bramkę płatniczą. Oferujemy szybki i bezpieczny system płatności internetowych we współpracy z partnerami. Zapewniamy wyjątkową niezawodność, szybkość, zintegrowane systemy transakcyjne oraz możliwości personalizacji. Nasze rozwiązania są łatwe we wdrożeniu i sprzyjają bezproblemowej integracji z istniejącą infrastrukturą sieciową.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

Partnerzy na pierwszym miejscu

Jeśli szukasz partnera w zakresie integracji płatności IPS, jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy wydajną globalną platformę płatniczą – system zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach i potrzebach Twoich klientów. Ciągłe udoskonalanie platformy jest gwarancją najwyższej jakości usług i technologii płatniczej.

partnerzy

Wyróżnij się z tłumu

Wiemy, że przewagę konkurencyjną zyskujesz dzięki wyjątkowej ofercie. Dlatego nasze systemy integracji dają możliwość personalizacji pod kątem preferencji klientów oraz Twojej wizji biznesowej. Spełnij oczekiwania klientów, udostępniając im wiodącą w branży technologię IPS oraz narzędzia, którę pozwalająna uzyskanie i utrzymanie przewagi nad konkurencją.

Ludzie w sercu płatności

To ludzie powinni być motorem każdego etapu obsługi transakcji. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy eksperckiej, zapewnisz swoim klientom wyjątkową obsługę każdej transakcji, a Twoje rozwiązania i systemy będą działały,  dając  najwyższy poziom zadowolenia.  Skonsultuj się ze swoim opiekunem handlowym, by mieć pewność, że zmierzasz ku realizacji swoich celów biznesowych oraz oczekiwań klientów.

Gotowi na przyszłość

Angażujemy wszystkie swoje możliwości, by tworzyć innowacyjne rozwiązania, a Tobie dać pewność, że oferujesz najlepszą obsługę transakcji. Współpracując z naszymi ekspertami i deweloperami, korzystasz z doświadczenia, systemów i wiedzy eksperckiej oraz analiz potrzebnych do tego, by skutecznie przygotować się na przyszłość w Twojej branży.

Szybkość i prostota

Nasi partnerzy są zainteresowani rozwiązaniami IPS, które można szybko i bezproblemowo wdrożyć, oszczędzając koszty. Współpracujemy z wieloma partnerami technicznymi, tak by spełnić Twoje zmieniające się potrzeby. Chcemy również, aby Twoi klienci mogli zawsze zrealizować każdą transakcję: online, mobilnie lub w punkcie sprzedaży.

Elastyczna praca

Zaoferuj swoim klientom elastyczne i niezawodne rozwiązania płatnicze IPS, spełniające ich oczekiwania. Dostosuj swoją ofertę do potrzeb klientów i korzystaj z możliwości wsparcia, optymalizując każdy etap obsługi płatności. Nasza oferta współpracy sprzyja skutecznemu zarządzaniu transakcjami niezależnie od potrzeb Twoich klientów.