The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania

Bezpieczeństwo danych kartowych klientów

Przyjmując płatności kartą, przetwarzasz i przekazujesz dane jej posiadacza. Żyjemy w takich czasach, gdy przestępcy nie muszą fizycznie zjawić się w Twojej firmie, aby wyrządzić w niej szkody. Zapewnienie bezpieczeństwa transakcji kartowych i danych klientów to Twój obowiązek.

Chroń swoją firmę

Bezpieczeństwo przy płatności kartą zapewniamy przy użyciu najnowszej technologii szyfrowania danych. Jeśli natomiast sprawdzi się najgorszy scenariusz i dojdzie do naruszenia ochrony danych o klientach, dzięki naszemu programowi PCI Waiver otrzymasz pomoc, aby powrócić do prowadzenia działalności tak szybko, jak to możliwe.

Secured Encrypt – przy transakcjach bezpośrednich

Gdy tylko klient włoży kartę do terminala, dane karty zostaną zaszyfrowane, co uniemożliwi ich wykorzystanie przez potencjalnych oszustów. Co więcej, ponieważ Secured Encrypt jest tak niezawodny i godny zaufania, Twój kwestionariusz samooceny również jest znacznie krótszy, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Bezpieczeństwo Pro – przy transakcjach online lub e-commerce

Zarządzanie firmą pochłania naprawdę dużo energii. Jeśli wolisz zaoszczędzić czas, skorzystaj z Secured Pro i pozwól menedżerowi ds. zgodności Elavon przeprowadzić Cię przez proces certyfikacji PCI. Nie będziesz martwić się o wygaśnięcie certyfikatu lub o to, że Twoje zabezpieczenia przeciw oszustwom nie spełniają wszystkich wymagań. 

Bezpieczeństwo PCI – do samodzielnego przejścia przez proces certyfikacji PCI

Nasz produkt na poziomie podstawowym, pozwalający samodzielnie zarządzać procesem certyfikacji za pośrednictwem portalu Secured by Elavon na elavonsecuritymanager.com. Dane rejestracyjne i dane do logowania są wysyłane pocztą elektroniczną w momencie dołączenia do programu.

Zadzwoń

22 306 42 22

Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00

Skontakuj się z nami