The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Lepsze i szybsze płatności online

wszystkimi metodami

Bramka płatnicza Elavon

Bramka płatnicza Elavon

Bramka płatnicza Elavon

Nasza bramka płatnicza jest idealna dla:

 • Firm chcących przyjmować płatności online
 • Sklepów internetowych
 • Korporacji i międzynarodowych przedsiębiorstw
 • Wszystkie najpopularniejsze metody płatności online: kartowe, portfele elektroniczne, np. GooglePay i ApplePay, oraz alternatywne metody: BLIK, płatności przez link (Pay-by-Link), MO/TO i szybkie przelewy bankowe A2A.
 • Płatności cykliczne i subskrypcje w różnych konfiguracjach oraz dla powracających klientów – w kilka sekund.
 • Interfejs w języku polskim z możliwością zamiany na inny język europejski – zależnie od preferencji kupującego.
 • Bezpieczeństwo płatności poświadczone zgodnością z PCI DSS na poziomie 1 i Certyfikatem ISO 27001 oraz rozwiązania zapobiegające oszustwom i chroniące dane z kart.
 • Zarządzanie transakcjami (filtrowanie, weryfikowanie, anulowanie, zwroty), profile klientów, wirtualny terminal, ustawienia promocji i cen specjalnych. 
 • Dla zagranicznych klientów: widok cen w ponad 120 (MCC) i dynamiczne przeliczanie ponad 80 walut (DCC), by mogli płacić w rodzimej walucie kartami Visa i Mastercard.
 • Rozliczenia w 17 walutach, jeden wyciąg i jedno rozliczenie dla płatności online i pozostałych. 

Szczegóły

Przetwarzanie płatności kartowych

Visa, Mastercard, American Express, ICB, Diners Club International, Discover, portfele elektroniczne Google Pay, Apple Pay

Lokalne formy płatności

BLIK, szybkie przelewy bankowe (A2A) dostępne w Alior Bank, BNP Paribas, BOŚ, BPH, Citi Handlowy, Credit Agricole, ING Bank, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, PKO BP, Plus Bank, Pocztowy, Santander, Toyota, Velo Bank, Bank Spółdzielczy w Lututowie, Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, Krakowski Bank Spółdzielczy, Małopolski Bank Spółdzielczy, Nicolaus Bank

Alternatywne formy płatności

Pay-by-Link – szybkie płatności online dla firm, które nie działają jako e-commerce: ich klienci mogą zapłacić online w dowolnym momencie za pomocą bezpiecznego linku URL. Klient, klikając ten link, przechodzi na stronę płatności w bramce płatniczej i może zapłacić za zakup. Transakcje MO/TO – przez telefon.

Płatności cykliczne i subskrypcje

Błyskawiczne płatności dla powracających klientów – bez ponownego wprowadzania danych. Plany abonamentowe, odnawialne

DCC – dynamiczne przetwarzanie walut

Klienci z całego świata mogą płacić kartami Visa i Mastercard w swojej rodzimej walucie i po kursie z danego dnia – dokładnie wiedzą, ile zapłacą. Za każdą transakcję DCC otrzymujesz rabat odliczany od prowizji za przetwarzanie płatności. Łatwe uzgadnianie wszystkich walut za jednym razem – jeden wyciąg i jedno rozliczenie.

MCC – płatności w wielu walutach

Ceny wyświetlają się w ponad 120 walutach. To eliminuje wątpliwości, skutecznie ogranicza pomyłki, poprawia satysfakcję z zakupów, a w rezultacie zwiększa Twoje przychody.

Bezpieczeństwo płatności i ochrona przed oszustwami

Weryfikacja adresu i kodu pocztowego, AVS & CV2, 3DS – możliwość tworzenia własnych reguł, anulowania, zatrzymania lub odrzucenia transakcji; tokenizacja – główny numer konta posiadacza karty jest zastępowany innymi, niewrażliwymi danymi; weryfikacja biometryczna wg wymagań banku.

PCI i ISO

Zgodność ze standardem PCI DSS zapewnia bezpieczeństwo Twoich wrażliwych danych. Standardy te zostały opracowane, aby uspójnić zasady ochrony danych właścicieli kart na całym świecie. Certyfikat danych ISO 27001.

Doradztwo e-commerce i wsparcie

Projektowanie rozwiązań płatniczych dla małych, średnich i dużych firm z całej Europy. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; wsparcie zespołów produktowych i techniczne; przypisany opiekun klienta.

Dostęp do danych w czasie rzeczywistym

Dane o transakcjach można przeglądać online, przez w przeglądarce internetowej w czasie rzeczywistym przez portal Elavon Connect.

Integracje

 • Presta 
 • WooComerce
 • Magento
Mastercard
Maestro
VISA
Blik
Apple Pay
Google Pay
American Express
JCB

Dlaczego warto wybrać Elavon?

Jeden partner – wszystkie usługi płatności

Zwrot środków na konto już następnego dnia

Dostęp do danych biznesowych z każdego miejsca i o każdej porze

Bezpieczeństwo płatności i wsparcie w zakresie PCI

Całodobowe wsparcie i dostęp do informacji online

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Wystąpił błąd.

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

+48 721352866

Biuro Obsługi Klienta

Pracujemy całą dobę 24/7

22 306 03 16

Gotowy na podjęcie współpracy? My też.

22 307 01 81 Znajdź rozwiązanie

 Poniedziałek – piątek, 9:00-17:30.

Często zadawane pytania (FAQ)

 •  

  Bramka płatności bez firmy? Tak, to możliwe.

  Osoby, których dochód miesięcznie nie przekracza 75% minimalnego wynagrodzenia, czyli 2700 zł, nie muszą rejestrować działalności gospodarczej. Takie rozwiązanie sprawdzi się, gdy rozpoczynasz przygodę z własnym biznesem, chcesz spróbować sił w e-commerce albo potraktować go jako dodatek do swoich zarobków na etacie. I gdy nie chcesz ryzykować.

  Bramka płatności online może Ci się przydać, aby wysyłać swoim klientom linki do płatności w e-mailach i SMS-ach lub przyjmować płatności przez telefon. Bramka płatnicza Elavon to zapewnia.

 •  

  Aby przyjmować płatności przez internet, sklep internetowy nie jest konieczny. Wystarczy bramka płatności. Są firmy (niektóre hotele, wypożyczalnie samochodów), które mają jedynie stronę internetową, a płatności przez internet przyjmują 2 metodami: Pay-by-Link oraz MO/TO (Mail Order & Telephone Order).

  Pay-by-Link polega na tym, że sprzedający wysyła link do płatności e-mailem lub SMS-em, a kupujący po klinięciu linku przechodzi do strony płatności (bramki płatniczej). MO/TO to transakcje zdalne, podczas których kupujący przez telefon lub email podaje numer karty i innych dane (dane właściciela, termin ważności, kod CVC2 lub CVV2) sprzedającemu. Odbywają się za pomocą wirtualnego terminala.

  Jednak jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż online, sklep e-commerce będzie najlepszym wyjściem. Bramka płatnicza Elavon ma wszystkie funkcje, które są potrzebne, aby współpracować z każdym e-commerce’em. Oprócz bramki płatniczej, szybkiej integracji i wsparcia technicznego Elavon oferuje również pomoc doradców e-commerce, m.in.: projektowanie rozwiązań płatniczych dla małych, średnich i dużych firm, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, wsparcie w zakresie korzystania z zabezpieczeń.

 •  

  Bramka bramce nierówna. To, jakie cechy powinna posiadać najlepsza bramka płatności, zależy od tego, jak duża jest Twoja firma, jak i gdzie chcesz sprzedawać, w jaki sposób chcesz przyjmować płatności online itp. To ważne, ponieważ na rynku są dostępne różne bramki płatnicze i nie każda z nich będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Zanim znajdziesz w sieci ranking bramek płatniczych, zastanów się, na czym Ci zależy.

  Jeśli Twoja firma nie działa jako e-commerce, zwróć uwagę, czy bramka płatności oferuje możliwość płatności za pomocą bezpiecznego linku URL lub płatności MO/TO.

  Gdy masz sklep internetowy i sprzedajesz w Polce, sprawdź, czy bramka płatnicza daje możliwość płatności metodami popularnymi w naszym kraju. Są to oprócz płatności kartami debetowymi i kredytowymi: portfele elektroniczne Google Pay i Apple Pay oraz BLIK i szybkie przelewy bankowe z konta na koto A2A.

  Jeśli sprzedajesz online usługi, upewnij się, czy bramka płatności obsługuje subskrypcje, płatności cykliczne i, a jeśli także i produkty – czy obsługuje również płatności dla powracających klientów powtórnego bez podawania danych z karty. Sprawdź, jakie funkcje dla tych płatności możesz ustawić: od względem terminu i częstotliwości, promocji, planów cenowych, programów lojalnościowych.

  Kiedy sprzedajesz również za granicą lub zmierzasz w tym kierunku, dowiedz się, czy bramka płatnicza zapewnia możliwość płatności w wielu walutach (Elavon gwarantuje ponad 120) i dynamiczne przeliczenie walut (w Elavon ponad 80). Wtedy kupujący z zagranicy mają pełną jasność co do ostatecznych kosztów, a to eliminuje wątpliwości, skutecznie ogranicza pomyłki, poprawia satysfakcję z zakupów, a w rezultacie zwiększa Twoje przychody. Sprawdź też, czy możesz wybrać walutę, w której chcesz się rozliczać. Z Elavon masz wybór spośród 17 takich walut.

  Wybierając bramkę płatniczą Elavon, możesz mieć pewność, że te wszystkie udogodnienia są dostępne.

 •  

  Podejmując decyzję co do bramki płatności, najpierw zrób porównanie ich funkcjonalności. 

  Sprawdź koniecznie:

  • Jakie metody płatności są obsługiwane: W przypadku bramki płatniczej Elavon są to wszystkie najpopularniejsze w Polsce metody płatności online: kartowe, portfele elektroniczne, np. GooglePay i ApplePay, oraz alternatywne metody: BLIK, Pay-by-Link, MO/TO i szybkie przelewy bankowe, a także płatności cykliczne i subskrypcje.
  • Jaki ma interfejs: Dobrze, aby bramka płatnicza miała przyjazny interfejs w języku polskim. Jeszcze lepiej, jeśli daje kupującemu możliwość z zmiany tego języka. To przydatna funkcja, nawet gdy sprzedajesz tylko w Polsce, ponieważ z roku na rok przybywa tu cudzoziemców. A poza tym, może Twój biznes rozwinie się tak, że wkrótce będziesz handlować w innych krajach.
  • Jak wygląda panel akceptanta bramki płatniczej: Przekonaj się, czy możesz zarządzać transakcjami m.in. filtrować, wyszukiwać, anulować i dokonywać zwrotów, zarządzać użytkownikami panelu: dodawać, edytować, dezaktywować, tworzyć profile klientów i weryfikować potencjalne oszustwa, ustalając samodzielnie reguły. Inną przydatną funkcjonalnością jest śledzenie transakcji na bieżąco, w czasie rzeczywistym, czyli dostęp do informacji analitycznych. Elavon daje Ci go o każdej porze i z każdego miejsca – w portalu Elavon Connect. Wystarczy komputer lub smartfon i przeglądarka internetowa.
  • Jakie są funkcjonalności do handlu za granicą: Dla porównania: bramka płatnicza Elavon ma funkcję, dzięki której ceny wyświetlają się w ponad 120 walutach. Kupujący mogą wybrać język, w którym przebiega obsługa płatności oraz walutę: PLN lub rodzimą – spośród ponad 80 (to największa liczba obsługiwanych walut na polskim rynku). Rozliczenie wszystkich transakcji – w jednej z 17 walut, otrzymujesz na jednym wyciągu.
  • Jaki poziom ochrony płatności gwarantuje: Dobra bramka płatności, to taka, która ma potencjał rozwojowy i jest bezpieczna. Im bezpieczniejsza, tym lepiej dla Twojej firmy. Chodzi o reputację… i o przetrwanie na rynku, ponieważ naruszenie danych kartowych, ich wyciek czy cyberoszustwa – mogą słono kosztować. Bramka płatnicza Elavon zapewnia usługi zgodnie ze standardem PCI DSS na poziomie 1. Ma też Ceryfikat ISO 27001. Możesz skorzystać z audytu swojego systemu płatniczego, analizy luk w systemie, tokenizacji (zabezpiecza dane w ten sposób, że są numer PAN – główny numer posiadacza karty – jest zastępowany innymi danymi, skraca też ścieżkę płatności dzięki przechowywaniu danych), weryfikacji adresu i kodu, numeru CV2, uwierzytelniania 3D Secure.