The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania

Obsługa płatności online

Akceptuj transakcje przez Internet i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.

Znajdź rozwiązanie dla siebie

Odpowiedz na pytania i zobacz nasze propozycje dla Twojej firmy

5% Completed

New or Switching

level 1 New or switching
level 2 Cashless or Non - Cashless
level 3 Your industry
level 4 Your business
level 5 Card transaction volume
level 6 Service Previous requirements
Mężczyzna przeprowadza płatność online na swoim tablecie

Obsługa płatności kartą przez Internet

Daj swoim klientom możliwość płacenia kartą w Internecie! Błyskawicznie zapłacą oni przez Internet kartą kredytową lub debetową Visa®, Mastercard®, American Express® oraz Diners Club®. Wszystkie transakcje wykorzystują mechanizm 3D-Secure, co zmniejsza ryzyko oszustw i wyłudzeń.

Młoda kobieta sprawdza status płatności kartą przez internet

Obsługa przelewów elektronicznych

Postaw na mądre wdrożenie płatności w sklepie internetowym. Udostępniaj na stronie swojego sklepu najpopularniejszą formę płatności w Polsce. Dzięki niej klienci szybko zapłacą bez przepisywania wszystkich wymaganych informacji. Zapewniamy dostęp do największej liczby banków z poziomu jednego serwisu.

Obsługa urządzeń mobilnych

Coraz więcej transakcji odbywa się przy użyciu smartfonów i tabletów. Wspierając ideę "mobile first", oferujemy pełne wsparcie dla płatności mobilnych przez serwisy RWD oraz biblioteki SDK.

Cykliczne transakcje

Oferując opcję opłat, podczas których karta jest obciążana pewną kwotą w regularnych odstępach czasu, zapewniasz swojej firmie regularność wpłat i zabezpieczenie w ten sposób płatności online. Dla klientów to wygoda - nie muszą pamiętać o terminach.

Linki do płatności

Wspieramy transakcje w call center i recepcjach hotelowych. Link do płatności może zostać przesłany e-mailem lub smsem albo dołączony do elektronicznej faktury.

Właścicielka sklepu online otrzymała płatność przez internet i nadaje przesyłkę

Płatności walutowe

Umożliwiaj klientom dokonywanie transakcji w wielu walutach i zabezpieczenie takich płatności online. Dzięki MCC kupujący mogą płacić w ponad 100 walutach. Usługa DCC pozwala klientom na płatność w ich własnej walucie, po korzystnym kursie. Oferujemy największą liczbę walut DCC - ponad 60.

Wygodne płatności bezgotówkowe

BLIK

Wygodny sposób na przyjmowanie płatności online bezgotówkowo, bez użycia karty, za pomocą smartfonu i aplikacji bankowej. W modelu BLIK One Click klient jest rozpoznawany na stronie sklepu przy kolejnych zakupach i może zapłacić jednym kliknięciem.

Google Pay

Szybka i bezpieczna obsługa płatności kartą przez Internet. Realizowana jest za pośrednictwem Google. Dzięki nim klient może łatwo zapłacić za pomocą dowolnej karty zapisanej na swoim koncie Google.

Apple Pay

To rozwiązanie to gwarantowana łatwa i szybka obsługa płatności online. Każda transakcja wykonywana przez Apple Pay wymaga użycia funkcji Face ID, Touch ID lub kodu, więc jest bardzo bezpieczna.

Masterpass

Prosty sposób na wykonanie transakcji za pomocą dowolnego urządzenia do płatności mobilnych. Dane kart płatniczych Mastercard®, Maestro® i Visa® oraz dane klienta podane podczas rejestracji są zapisane i klient musi jedynie wybrać kartę, którą chce zapłacić.