The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania

Przyjmuj płatności przez telefon

Zmaksymalizuj swój potencjał sprzedaży dzięki naszemu Wirtualnemu terminalowi. Przeznaczony dla klientów dokonujących płatności kartą przez telefon lub e-mail, Wirtualny terminal jest obsługiwany w przeglądarce i nie wymaga specjalistycznej wiedzy do instalacji ani obsługi. Zacznij szybko korzystać z rozwiązania i zaoferuj swoim klientom dokonującym płatności telefonicznie prostą i bezpieczną obsługę płatności. 

Znajdź rozwiązanie dla siebie

Odpowiedz na pytania i zobacz nasze propozycje dla Twojej firmy

5% Completed

New or Switching

level 1 New or switching
level 2 Cashless or Non - Cashless
level 3 Your industry
level 4 Your business
level 5 Card transaction volume
level 6 Service Previous requirements
Wdrażanie płatności telefonem w firmie

Płatności telefonem: Usprawnij płacenie i przetwarzanie danych

Dzięki Wirtualnemu terminalowi nie potrzebujesz fizycznego terminala ani nawet fizycznego sklepu, aby prowadzić działalność gospodarczą. Nasze rozwiązanie płatnicze jest szybkie i łatwe do wdrożenia: nie wymaga instalacji sprzętu, intensywnych szkoleń ani integracji oprogramowania.

Płatności przez telefon jako opcja dla mobilnych

Kontroluj proces płatności przez telefon

Wirtualny terminal pozwala na zarządzanie wszystkimi płatnościami bez fizycznej obecności karty z jednego miejsca. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie Wirtualnego terminala i już możesz działać. Nasz zespół wsparcia technicznego służy pomocą i radą, gdy tylko tego potrzebujesz.

Mężczyzna korzystający z telefonu w swojej pracy

Skalowalność i wsparcie

Wirtualny terminal jest tak skonstruowany, aby zmieniać się wraz z rozwojem Twojej firmy. Z łatwością dodawaj użytkowników do swojej infrastruktury płatniczej - i przyjmuj więcej połączeń, gdy rośnie popyt na Twoje produkty i usługi. Twoja bramka płatnicza może być również wykorzystywana do przyjmowania płatności online, zapewniając jeszcze większą elastyczność sprzedaży. Płatności telefonem to niezwykle elastyczne rozwiązanie!

Więcej niż tylko dostawca usług płatniczych

Kompleksowa obsługa

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby móc przyjmować płatności kartowe: od instalacji sprzętu i szkolenia personelu w zakresie jego obsługi, po bieżące wsparcie i raporty. Nasze rozwiązania spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie płatności.

Sprawdzona technologia

Korzystając z naszej oferty, swoje płatności powierzasz technologii gwarantującej najwyższe w branży współczynniki szybkości transakcji i niezawodności bramek płatniczych.

Bezpieczeństwo danych

Będziemy chronić Twoje transakcje oraz dane Twoich klientów na każdym etapie ich przetwarzania, korzystając z zaawansowanych mechanizmów szyfrowania i zapobiegania oszustwom, zgodnych ze standardem PCI DSS.