The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania samoobsługowe

Pozwól klientom płacić samodzielnie

Szybkie płatności tu i teraz: bez kolejek i bez czekania, do tego z automatycznym księgowaniem wpłat. Klienci są zadowoleni, ponieważ mogą w dowolnej chwili zapłacić za produkt lub usługę w automacie: bezpiecznie, bez nadzoru personelu, mając wpływ na przebieg transakcji. Ty też na tym zyskujesz. Gdy wykorzystujesz w firmie kioski samoobsługowe, możesz podnieść sprzedaż i obniżyć koszty: zmniejszając liczbę zatrudnionych osób i koszty obsługi gotówki, a także zwiększając bezpieczeństwo transakcji.

Szeroki zakres wykorzystania

Dzięki samoobsługowym terminalom płatniczym możesz skuteczniej i w bardziej rentowny sposób prowadzić firmę w wielu branżach. Urządzenia te są z powodzeniem używane w całej Europie: na stacjach paliw, w hotelach, w handlu, w obiektach kultury i rozrywki, w transporcie czy w urzędach.

Młoda kobieta dokonuje płatności na urządzeniu samoobsługowym

Wiele metod płatności

Urządzenia samoobsługowe obsługują płatności wykonywane kartą z chipem, paskiem magnetycznym oraz transakcje zbliżeniowe wykonywane kartą lub urządzeniem mobilnym: Google Pay, Apple Pay. Na podstawie wydanych licencji i dzięki naszej unikatowej globalnej platformie przetwarzania płatności procesujemy transakcje w kioskach samoobsługowych w całej Europie.

Płatności w kioskach samoobsługowych to liczne możliwości

Dostarczamy czytniki do kart w kilku wariantach, zależnie od Twoich oczekiwań i potrzeb Twojej firmy. Wieloletnia współpraca z naszymi partnerami – liderami na rynku europejskim – daje nam przewagę nad konkurencją, a naszym klientom możliwość korzystania nie tylko ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych, ale także z telemetrii oraz innych usług wspierających skuteczne zarządzanie urządzeniami.

Urządzenia samoobsługowe dostosowane
do potrzeb Twojej branży

stacje paliw

Stacje paliw

W paliwomatach, stacjach ładowania samochodów elektrycznych, myjniach samoobsługowych, automatach do napojów i przekąsek.

hotele

Hotele

W kioskach check in, które rozpoznają gościa, meldują go, realizują płatność, wydają klucz do pokoju, wystawiają fakturę za pobyt i wykonują check out oraz w automatach do przekąsek.

Handel

W kasach samoobsługowych, automatach spożywczych, paczkomatach, pralniomatach, soczewkomatach.

obiekty kultury

Obiekty kultury i rozrywki

W biletomatach, które usprawniają dystrybucję biletów, zwłaszcza tam, gdzie systemy sprzedaży są zintegrowane z systemami dostępu.

transport

Transport

W biletomatach – na ulicach i w środkach komunikacji oraz na parkingach, w parkometrach i parkomatach.

Urzędy

W opłatomatach, które automatyzują procesy wnoszenia opłat administracyjnych, a tym samym usprawniają proces obsługi interesantów.

Więcej niż dostawca usług płatniczych

Kompleksowa
obsługa

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby móc przyjmować płatności kartowe: od instalacji sprzętu i szkolenia personelu w zakresie jego obsługi, po bieżące wsparcie i raporty. Nasze rozwiązania spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie płatności.

Satysfakcjonujące
partnerstwo

Wykorzystujemy w pełni wszystkie możliwości, aby dbać o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i codzienną obsługę płatności naszych klientów. Każdy z nich otrzymuje pomoc dedykowanego Opiekuna Klienta oraz konsultacje i wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę.

Bezpieczeństwo
danych

Będziemy chronić Twoje transakcje oraz dane Twoich klientów na każdym etapie ich przetwarzania, korzystając z zaawansowanych metod szyfrowania i zapobiegania oszustwom, zgodnych ze standardem PCI DSS.