The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Podstawowe rozwiązanie płatnicze, które sprawdzi się przy każdym stanowisku kasowym

Ingenico Desk 3500

Ingenico Desk 3500

Idealny do

 • Hoteli
 • Restauracji
 • Kawiarni
 • Sklepów
 • Barów
 • Łączność przez IP — czyli szybkie przyjmowanie płatności i stabilność procesowania transakcji 
 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa, zgodne z wymogami PCI
 • Usługi dodatkowe, umożliwiające dodatkowe zyski: doładowania, cashback, a także zabezpieczenie transakcji: preautoryzacja
 • Zwrot środków pieniężnych na konto już następnego dnia — wliczony w cenę 
 • Możliwość integracji z kasą fiskalną online
 • Jest niewielki i poręczny, więc bez trudu zmieścisz go przy kasie, nawet gdy brakuje tam miejsca, i z łatwością podasz klientowi.
 • Łączy się przez internet (kabel ethernetowy/IP), co zapewnia szybszą obsługę transakcji i stabilność ich przetwarzania. 
 • Umożliwia usługi dodatkowe, przynoszące zyski: doładowania, a także obsługę kart podarunkowych oraz usługę zabezpieczającą transakcje: preautoryzację.
 • Pomaga promować firmę i budować świadomość marki dzięki drukowaniu logotypu na paragonach. 
 • Zwrot środków z transakcji następuje kolejnego dnia i jest wliczony w cenę. 

Procesor 

aplikacja i kryptoprocesor Cortex A5

Pamięć

wewnętrzna: 256 MB Flash /128 MB RAM

System operacyjny

Telium Tetra OS 

Łączność

IP; przez modem Dial-up, przez kabel ethernetowy 10/100 base T

Ekran

kolorowy, 2,8", podświetlany QVGA (320x240 pikseli)

Klawiatura

podświetlana, ergonomiczna, 16-klawiszowa (plus 4 klawisze nawigacyjne)

Drukarka 

termiczna, zintegrowana; szybkość drukowania: do 20 wersów na sekundę

Wymiary i waga

187x 82 x 68 mm, 340 g

Bezpieczeństwo

PCI-PTS 5.x

Zasilanie

24W

Visa
Mastercard
VISA
Union Pay
Diners Club
Contactless
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay

Gotowy na podjęcie współpracy? My też.

22 306 42 22 Znajdź rozwiązanie

 Poniedziałek – piątek, 9.00-.17.30.

Dlaczego warto wybrać Elavon?

Zwrot środków na konto już następnego dnia

Dostęp do danych biznesowych z każdego miejsca i o każdej porze

Bezpieczeństwo płatności i wsparcie w zakresie PCI

Wszystkie najpopularniejsze rodzaje płatności 

Całodobowe wsparcie i dostęp do informacji online

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Wystąpił błąd.

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Biuro Obsługi Klienta

Pracujemy całą dobę 24/7

22 306 03 16

Gotowy na podjęcie współpracy? My też.

22 306 42 22 Znajdź rozwiązanie

 Poniedziałek – piątek, 9.00-.17.30.

img1

Ingenico Move 5000

Szybkie i bezpieczne płatności - przy kasie lub w ruchu.

Dowiedz się więcej

img2

Ingenico Desk 5000

Pozwól klientom na szybki i bezpieczny proces płatności przy stanowisku kasowym.

Dowiedz się więcej

Ingenico Desk 3500 

Terminal płatniczy to niezawodne rozwiązanie w biznesie, które jest doceniane zarówno przez przedsiębiorców, jak i ich klientów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż dla jednych i drugich jest to większy komfort w codziennych płatnościach. Zanim jednak wybierzesz terminal dla swojego biznesu, powinieneś przemyśleć swoje potrzeby w tym zakresie i zastanowić się, jaki model urządzenia najlepiej wpasuje się w specyfikę Twojej branży. Jednym z takich sprzętów może być Ingenico Desk 3500 – poznaj jego najważniejsze cechy. 

Desk 3500 – stacjonarny terminal płatniczy od Ingenico 

Ingenico Desk 3500 to wygodny, lekki, stacjonarny terminal płatniczy od marki Ingenico. Nie trzeba jej przedstawiać nikomu, kto kiedykolwiek miał jakąś styczność ze światem transakcji bezgotówkowych. Ingenico działa na rynku już od 1980 roku i terminal Ingenico Desk 3500 to kolejne udane dzieło tego producenta. 

Chociaż terminal płatniczy Ingenico Desk 3500 to urządzenie przeznaczone do użytku stacjonarnego, to pierwszą cechą, jaka może się rzucić w oczy komuś, kto na niego spojrzy, będzie jego kompaktowy charakter. To narzędzie do obsługi płatności bezgotówkowych jest zdecydowanie niezwykle wygodne, zarówno dla osoby, która je obsługuje, jak i dla tego, kto właśnie płaci za towar czy usługę. Jeśli jednak będziesz chciał zapewnić największy możliwy komfort swoim klientom, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wzbogacił terminal Ingenico Desk 3500 o dedykowanego Pin-Pada. 

Terminal Ingenico Desk 3500 – instrukcja obsługi 

Terminal Desk 3500 to estetyczne i nowoczesne urządzenie z kolorowym ekranem, jednak przy korzystaniu z terminala ważniejsze są jego aspekty użytkowe niż wygląd. Jak wygląda obsługa tego urządzenia i czy jest ona problematyczna? Absolutnie nie. Ingenico Desk 3500 – instrukcja obsługi do tego modelu nie jest zbyt długa, a z jego obsługą nie powinieneś mieć problemów ani Ty, ani jakikolwiek Twój pracownik. 

Krótkie wprowadzenie do Ingenico Desk 3500 i instrukcji tego modelu zaczniemy od jego wyłączania i włączania. Ingenico Desk 3500 – reset w przypadku tego urządzenia nie powinien dostarczyć żadnych kłopotów. Jedyne, co należy zrobić, to wciśnięcie i przytrzymanie jednocześnie żółtego przycisku i przycisku z kropką na klawiaturze terminala. Jak ponownie uruchomić terminal? Nie musisz się tym martwić. Po przytrzymaniu jednocześnie żółtego przycisku i przycisku z kropką terminal nie tylko się wyłączy, ale po chwili uruchomi się ponownie. 

Terminal Ingenico Desk 3500 – zmiana godziny, wymiana papieru 

Desk 3500 Ingenico to terminal płatniczy wygodny i przemyślany pod kątem komfortu w każdym calu. Na tym urządzeniu nie sprawią problemu nawet takie czynności, jak zmiana godziny. Jak to zrobić? Wystarczy dostać się do specjalnie dedykowanego menu z ustawieniami za pomocą odpowiednich klawiszy na klawiaturze terminala (F5 i F6). Ustawienie nowego czasu w przypadku Ingenico Desk 3500 nie powinno sprawić żadnych trudności użytkownikom terminala. 

Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wymianę rolki z papierem termicznym. Jak wymienić papier w Desk 3500? Kiedy w Twoim terminalu Ingenico skończy się papier do drukowania pokwitowań płatności i komunikatów, powinieneś otworzyć miejsce dedykowane na rolkę papieru. Następnie należy wyciągnąć stary papier i włożyć nowy do urządzenia. To wszystko – Twoje Ingenico będzie już gotowe do dalszej pracy. 

Desk 3500 i dodatkowe funkcje 

Terminal Desk 3500 to kompleksowe narzędzie do obsługi płatności bezgotówkowych. Mowa tu oczywiście o płatnościach przy pomocy karty, ale także innych metodach. Ingenico Desk 3500 bez żadnych kłopotów poradzi sobie z obsługą ich wszystkich. Niezależnie od tego, czy Twój klient będzie chciał akurat zapłacić BLIKIEM, czy używając paska magnetycznego ze swojej karty. 

Terminal Ingenico Desk 3500 daje Ci także możliwość wprowadzenia do Twojego biznesu zupełnie nowych możliwości. Jest to możliwe dzięki temu, że to urządzenie obsługuje wydawanie kart podarunkowych czy usługę Cashback. Jeśli będziesz chciał poszerzyć swoją działalność o nowe horyzonty i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta – Desk 3500 to terminal dla Ciebie.