The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Terminal do usług

Czy centrum usług może być tak małe, że zmieści się w dłoni? Może. Takim „centrum” stał się terminal płatniczy, który nie służy już tylko do płacenia. Punkty wyposażone w te urządzenia mogą zwiększać swoje dochody, oferując swoim klientom wiele dodatkowych usług. Jakich? Przeczytaj poniżej.

Integracja terminala z kasą

Integracja terminala z kasą lub systemem kasowym usprawnia obsługę klientów i eliminuje błędy kasjerskie. Dzięki integracji szczegóły płatności z kasy przesyłane są automatycznie do terminala płatniczego. W rezultacie nie trzeba ponownie wpisywać kwoty transakcji na terminalu płatniczym, co znacznie zmniejsza liczbę błędów kasjerskich i przyspiesza realizację transakcji.

Dowiedz się więcej

Cashback

Przyjmujesz płatności bezgotówkowe? Usługa Cashback to możliwość wypłaty gotówki w punkcie handlowym lub usługowym. Klient może wypłacić gotówkę tylko wtedy, gdy płaci za zakupy lub usługę kartą. Wypłata gotówki z terminala to dla klientów oszczędność czasu i wygoda. Cashback przynosi również korzyści Twojej firmie.

Dowiedz się więcej

Doładowanie telefonu z terminala

Chcesz zachęcić klientów do częstszych zakupów i przyciągnąć do swojego punktu nowe osoby? Zaoferuj im możliwość doładowania telefonu. Klienci, którzy chcą doładować swój telefon, najczęściej przy okazji coś kupią. Dodatkowo, otrzymujesz prowizję za każdym razem, gdy ktoś doładuje telefon za pomocą Twojego terminala płatniczego.

Dowiedz się więcej

Dynamiczne Przeliczanie Walut

Obsługujesz klientów z zagranicy? Zakupy w obcej walucie mogą być dla nich niekomfortowe, bo zwykle nie wiedzą, jaka kwota zostanie ostatecznie pobrana z ich karty. Rozwiązaniem jest usługa Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC). Możliwość wyboru waluty płatności zapewnia klientom większy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ty z kolei oszczędzisz na reklamacjach i obciążeniach zwrotnych.

Dowiedz się więcej

Karty podarunkowe

Nasze karty podarunkowe pomagają w zdobywaniu nowych klientów i budowaniu lojalności tych, którzy już skorzystali z Twoich produktów i usług. Wykorzystując karty, możesz motywować klientów do częstszych i większych zakupów. To wartościowe narzędzie do zwiększania przychodów i uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Dowiedz się więcej

Zrób pierwszy krok

My zajmiemy się resztą

Skontaktuj się z nami