The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.
Numer telefonu
Email

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
Your Business

Usługa cashback - czym jest i jak z niej skorzystać?

Cashback to bezpieczna, nowoczesna i bezpłatna usługa korzystna i dla Twojej firmy, i dla Twoich klientów. Umożliwia wypłatę gotówki podczas płacenia karta za zakupy lub usługi.

Nowi i lojalni klienci

Dzięki usłudze Cashback pozyskujesz nowych klientów. Wybierają właśnie Twoją firmę, gdyż wypłata gotówki w sklepie przy płaceniu kartą na terminalu to dla nich oszczędność czasu i wygoda - nie muszą szukać bankomatu. Częściej odwiedzają Twój punkt handlowy, a przy okazji coś kupują. 

Większe obroty i wyższe przychody

Oferowanie usługi Cashback przekłada się na dodatkowa sprzedaż i zyski, gdyż klient, chcąc wypłacić pieniądze, musi zapłacić kartą płatniczą za towar lub usługę, które oferujesz. Dla klientów wypłata pieniędzy bezpośrednio w kasie punktu to wygodny sposób dostępu do gotówki – bez szukania banku lub bankomatu.

Mniejsze koszty

Oferując Cashback, oszczędzasz czas potrzebny na obsługę gotówki w kasie. Ograniczasz też koszty związane z liczeniem, sortowaniem, transportem oraz zabezpieczaniem pieniędzy podczas dostarczania ich do banku. Jednocześnie zwiększasz bezpieczeństwo firmy i obniżasz ryzyko, jakie niesie przechowywanie pieniędzy w kasie sklepu.

Szybki zwrot środków na konto

Gotówka wypłacana w sklepie klientom przesyłana jest z powrotem na konto Twojej firmy tak szybko, jak środki ze standardowej transakcji wykonywanej na terminalu.

Łatwa obsługa

Terminal sam wskazuje możliwość wypłaty pieniędzy — wystarczy wprowadzić kartę i postępować zgodnie z instrukcjami. 

Przejrzyste transakcje

Na wydruku z terminala widać: kwotę sprzedaży, kwotę wypłaconej gotówki (kwotę Cashback) oraz łączna kwotę całej transakcji.