The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content
Your Business

Zwiększ swoje dochody i zadowolenie klientów

Dynamiczne Przeliczanie Walut (DCC) to usługa, która w momencie dokonywania transakcji na terminalu płatniczym daje zagranicznym klientom – posiadaczom kart Visa®, Mastercard® lub Diners® – swobodę wyboru waluty płatności. Mogą oni zapłacić albo w walucie własnej (transakcje w walucie karty), albo w lokalnej (PLN).

Wyższe przychody

Dzięki naszej usłudze DCC kwoty płatności realizowanych kartami Visa®, Mastercard® i Diners® mogą być przeliczane na ponad 80 walut. Tak dużych możliwości nie oferuje żaden inny agent rozliczeniowy w Unii Europejskiej. Im więcej walut przeliczenia masz w swojej ofercie, tym więcej transakcji DCC możesz przeprowadzać i tym więcej zarabiasz - gdyż przy każdej z nich otrzymujesz rabat. 

Komfort i bezpieczeństwo

Twoi klienci będą dokładnie wiedzieli, jaka jest łączna kwota zakupu w ich własnej walucie już w chwili przetwarzania transakcji na terminalu płatniczym. Każdy rachunek pokazuje kwotę zakupu w polskich złotych, kurs wymiany oraz kwotę zakupu w walucie posiadacza karty. Dzięki temu, płacąc za zakupy w Twoim punkcie, poczują się bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Lepsza obsługa klienta

Dla zagranicznych klientów możliwość płacenia we własnej walucie to duże ułatwienie: upraszcza zakupy i pozwala lepiej kontrolować wydatki. Dzięki usłudze DCC zagraniczni klienci częściej odwiedzają Twój punkt. Ty natomiast zmniejszasz liczbę reklamacji i zwrotów, gdyż klienci będą od razu znają kwotę zakupów w rodzimej walucie.

Korzyści dodatkowe

Wyższe
dochody

Zyskujesz rabat od każdej wykonanej transakcji DCC

Image1

Przejrzyste
raportowanie

Wysokość uzyskanego Rabatu DCC w Twojej walucie zobaczysz w swoim miesięcznym zestawieniu

doładowania

Płatności w ponad
80 walutach

Elavon oferuje więcej walut DCC niż jakikolwiek inny agent rozliczeniowy

karty podarunkowe

Prosta
obsługa

Terminal sam rozpoznaje, czy transakcja DCC jest możliwa przy użyciu danej karty