The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania płatnicze dla Twojej branży

Bez względu na miejsce prowadzenia firmy oraz jej charakter zaproponuj swoim klientom rozwiązanie płatnicze spełniające ich oczekiwania. Zapewnij kupującym swobodę wyboru, bezpieczeństwo oraz wygodę, dzięki którym staną się Twoimi stałymi klientami.   

Znajdź rozwiązanie dla siebie

Odpowiedz na pytania i zobacz nasze propozycje dla Twojej firmy

5% Completed

New or Switching

level 1 New or switching
level 2 Cashless or Non - Cashless
level 3 Your industry
level 4 Your business
level 5 Card transaction volume
level 6 Service Previous requirements
hotelarstwo

Hotele

Oferując gościom prostotę, bezpieczeństwo oraz wygodę płatności, podniesiesz poziom ich zadowolenia. Jesteśmy świadomi trudności związanych ze świadczeniem usług w sektorze turystycznym i hotelowym, dlatego przygotowaliśmy rozwiązania płatnicze odpowiadające potrzebom Twojej firmy — od zameldowania do wymeldowania gości.

gastronomia

Gastronomia

Zastosuj rozwiązanie płatnicze dostosowane do rodzaju i charakteru Twojej restauracji czy baru i rozwiązujące problemy, z którymi się borykasz. Dzięki uniwersalnym funkcjom naszych terminali płatniczych możesz przyjmować płatności przy stoliku, przy barze, czy na przykład z food-trucka.

handel detaliczny

Handel detaliczny

Sposobem na utrzymanie zadowolenia klientów jest zapewnienie obsługi płatności na tym samym poziomie co obsługa klientów podczas zakupów.   Dzięki naszym rozwiązaniom przyjmowanie płatności w Twoje firmie będzie szybkie i efektywne. Zapewniamy nowoczesne terminale płatnicze oraz usługi internetowej bramki płatniczej. 

stacje paliw

Stacje paliw

Prężnie działające stacje paliw potrzebują dostawców oferujących produkty dopasowane do unikalnych wymogów branżowych. Nasze rozwiązania gwarantują najwyższą jakość obsługi płatności realizowanych przy dystrybutorach oraz w budynku stacji.

usługi

Usługi

Twoi klienci oczekują szybkiej i profesjonalnej obsługi płatności, a nasze rozwiązania spełniają te wymagania. Zaoferuj klientom elastyczne i proste płatności, korzystając z rozwiązań płatniczych zaprojektowanych z myślą o przedsiębiorstwach usługowych.

transport

Transport

Firmy z branży transportowej potrzebują dostępu do obsługi płatności w każdym miejscu. Porzuć wszelkie ograniczenia i zyskaj dostęp do nowoczesnych rozwiązań mobilnych, gdziekolwiek jesteś! Sprawdź szczegóły oferty dla swojej branży.

apteki

Apteki

Klienci w aptekach chcą szybko kupić lek - nie pozwól, aby w Twojej aptece czekali w kolejce. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, jak np. integracja terminala płatniczego z kasą fiskalną i systemem aptecznym, aby obsługa klientów była jeszcze szybsza.

Nie ma tutaj Twojej branży?

Dowiedz się, co możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie. 

Skontaktuj się z nami