The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Apteki

Szybkie płatności, zadowoleni klienci aptek

Klienci Twojej apteki chętnie sięgają po karty płatnicze, ponieważ chcą szybko kupić lek i bezproblemowo za niego zapłacić. Nasze rozwiązania w 100% sprostają tym oczekiwaniom. Co więcej - kolejki staną się krótsze i spadnie liczba błędów kasjerskich.

Płatność kartą w aptece

Terminale stacjonarne w aptece

Nasze szybkie i niezawodne urządzenia to najlepsze terminale płatnicze dla branży medycznej i farmaceutycznej. Zajmują niewiele miejsca na ladzie. Ponadto możesz ich używać pojedynczo lub w zestawie z PIN padem, gdy wolisz, by klient, płacąc, nie podawał karty farmaceucie. Sprawdzą się doskonale niezależnie od tego, jaki typ łączności masz w swojej aptece: Internet, 3G, Wi-Fi, Bluetooth i PSTN, i jaką metodą Twój klient będzie chciał zapłacić: kartą z czipem, zbliżeniowo czy smartfonem.

Dowiedz się więcej

Aptekarz przyjmuje płatność kartą

Integracja terminali z systemem kasowym

Terminale dla branży farmaceutycznej i medycznej mogą być w pełni zintegrowane z systemem kasowym i oprogramowaniem Kamsoft stworzonym specjalnie, aby umożliwić płatność kartą w aptekach. Dzięki temu sfinalizowanie transakcji przebiega w kilka sekund. Co zyskujesz? Obsługa klientów przebiega szybciej – na pewno to docenią. Szczegóły płatności są wprowadzane do systemu tylko jeden raz – zmniejsza się liczba pomyłek kasjerskich. W dalszej perspektywie daje Ci to większe zyski, pozwala pokonać konkurencję i rozwijać firmę.

Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Już dziś porozmawiaj z nami o rozwiązaniu płatniczym dla Twojej apteki.

Skontaktuj się z nami