The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends

Restauracje, kawiarnie i puby

Obsługa płatności, jakiej oczekują klienci

Klienci restauracji, kawiarni czy pubów oczekują, że poziom obsługi płatności będzie równie dobry, co serwowane danie lub napój. Udostępniamy nowoczesne rozwiązania zarówno pięciogwiazdkowym hotelom, jak i lokalnym kawiarniom. Potrafimy dopasować się do charakteru Twojej firmy, oferując inteligentne bezprzewodowe terminale płatnicze do przyjmowania płatności przy stoliku oraz szybkie terminale stacjonarne do restauracji szybkiej obsługi.

 

obsługa płatności w food trucku

Sprawniejsze płatności

Goście chcą zapłacić za swoje zamówienie szybko i tak jak im wygodnie – wybraną kartą płatniczą lub mobilnie, przy użyciu smartfona. Spełniamy te oczekiwania, oferując inteligentne i bezpieczne rozwiązania płatnicze. Dzięki nim możesz przyjmować płatności bezgotówkowe tak jak życzą sobie klienci. Zapewniamy również kompleksowe wsparcie, dzięki któremu Ty możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

Dowiedz się więcej

płatność smart watchem

Obsługa transakcji przy stoliku

Skorzystaj z naszych mobilnych terminali płatniczych, aby przyjmować płatności bezgotówkowe przy stoliku. Nasze terminale zapewniają stabilność i niezawodność w każdej sytuacji: mają szeroki zakres łączności. Możesz akceptować wszystkie popularne karty płatnicze, płatności zbliżeniowe oraz korzystać z wielu inteligentnych funkcji dedykowanych restauracjom, w tym z usługi dodawania napiwków czy Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC). 

Dowiedz się więcej

Skuteczniejsze płatności. Lepsza obsługa.

terminale bezprzewodowe

Terminale
bezprzewodowe

Zapewnij sobie swobodę działania dzięki bezprzewodowym terminalom, m.in. zaawansowanemu rozwiązaniu Ingenico Move. Przyjmuj transakcje bezgotówkowe przy barze lub przy stoliku. Wyjdź na zewnątrz i zaproponuj uregulowanie rachunku na świeżym powietrzu. Nasze rozwiązania i terminale spełnią potrzeby Twojej firmy i Twoich klientów.

integracja kasy z terminalem

Integracja kasy
z terminalem

Usprawnij przyjmowanie płatności, ogranicz błędy i reklamacje typu chargeback oraz podnieś poziom obsługi klienta. Smartlink umożliwia połączenie kasy z terminalem płatniczym. Przyspiesza przyjmowanie płatności i eliminuje błędy kasjerskie. Zamknięcie dnia staje się więc mniej czasochłonne.

przeliczanie walut

Przeliczanie
walut

Zapewnij zagranicznym klientom ten sam poziom obsługi co lokalnym gościom Twojej restauracji. Za pomocą usługi DCC pokaż końcową kwotę w walucie karty i zaproponuj płatność w walucie karty. W ten sposób zagwarantujesz im, że na wyciąg z karty, który otrzymają już w domu, nie będzie żadnej niespodzianki.

terminale bezprzewodowe

Bezpieczeństwo i wsparcie

Chronimy Twoje transakcje bezgotówkowe, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI, w tym szyfrowania P2PE, bezpiecznego przechowywania oraz tokenizacji. Nasz zespół ds. obsługi klienta dostępny jest przez całą dobę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Już dziś porozmawiaj z nami o rozwiązaniu płatniczym dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami