The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends

Handel detaliczny

Rozwiązania płatnicze z myślą o klientach detalicznych

W tak konkurencyjnej branży jak Twoja sprzedawcy detaliczni potrzebują prostych, szybkich i bezpiecznych rozwiązań do przyjmowania płatności kartowych. Jako wiodący w branży dostawca usług przetwarzania płatności (w tym płatności kartowych dla sklepów) rozumiemy wyzwania, które stoją przed firmami z tego sektora. Wiemy też, jak spełnić oczekiwania klientów robiących zakupy online lub korzystających z terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych.

 

sklep z odzieżą

Jeden sklep

Oferujemy rozwiązania dla firm każdej wielkości. Nasze szybkie i niezawodne terminale płatnicze sprawdzą się w sklepie, zarówno wtedy, gdy przyjmujesz płatności przy kasie, jak i wszędzie tam, gdzie klienci płacą poza stanowiskiem kasowym. Szybkość obsługi transakcji, bezpieczeństwo i nowoczesny design - płacenie kartą w Twoim sklepie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dowiedz się więcej

zakupy w sklepie z garniturami

Wiele lokalizacji

Masz sieć placówek handlowych? Uzyskaj dostęp do rozwiązań dopasowanych do charakteru Twojej firmy. Zapewniamy skonsolidowane i usprawnione raportowanie, przyjmowanie płatności w ponad 100 walutach i wybór waluty rozliczenia transakcji. Bezproblemowa integracja w wielu lokalizacjach i uzgodnienie danych pochodzących z różnych rynków ułatwiają naszym klientom rozwój działalności zarówno lokalnie, jak i poza granicami kraju.

Dowiedz się więcej

Sprawniejsze płatności w każdym sklepie

płatności internetowe

Płatności internetowe

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał Internetu. Korzystając z naszych rozwiązań dajesz swoim klientom możliwość płacenia w najwygodniejszy dla nich sposób, a tym samym spełniasz ich oczekiwania i dbasz o ich satysfakcję z zakupów.

sprzedaż w wielu kanałach

Sprzedaż w wielu kanałach

Udostępnij swoją ofertę nowym klientom i przygotuj się do przyjmowania płatności z wielu kanałów. Nasze rozwiązania pozwolą Ci na obsługę zamówień internetowych, telefonicznych i pocztowych. Dzięki temu podniesiesz poziom obsługi klienta dla transakcji z każdego kanału.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Renoma w sektorze detalicznym ma kluczowe znaczenie. Chronimy Twoje dane oraz dane Twoich klientów, wykorzystując zaawansowaną technologię, w tym szyfrowania danych oraz tokenizację. Działamy zgodnie ze standardem PCI DSS, a nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne przez całą dobę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Już dziś porozmawiaj z nami na temat rozwiązań dla handlu detalicznego.

Skontaktuj się z nami