The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Handel detaliczny

Rozwiązania płatnicze z myślą o klientach detalicznych

W tak konkurencyjnej branży jak Twoja sprzedawcy detaliczni potrzebują prostych, szybkich i bezpiecznych rozwiązań do przyjmowania płatności kartowych. Jako wiodący w branży dostawca usług przetwarzania płatności (w tym płatności kartowych dla sklepów) rozumiemy wyzwania, które stoją przed firmami z tego sektora. Wiemy też, jak spełnić oczekiwania klientów robiących zakupy online lub korzystających z terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych.

 

sklep z odzieżą

Jeden sklep

Oferujemy rozwiązania dla firm każdej wielkości. Nasze szybkie i niezawodne terminale płatnicze sprawdzą się w sklepie, zarówno wtedy, gdy przyjmujesz płatności przy kasie, jak i wszędzie tam, gdzie klienci płacą poza stanowiskiem kasowym. Szybkość obsługi transakcji, bezpieczeństwo i nowoczesny design - płacenie kartą w Twoim sklepie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dowiedz się więcej

zakupy w sklepie z garniturami

Wiele lokalizacji

Masz sieć placówek handlowych? Uzyskaj dostęp do rozwiązań dopasowanych do charakteru Twojej firmy. Zapewniamy skonsolidowane i usprawnione raportowanie, przyjmowanie płatności w ponad 100 walutach i wybór waluty rozliczenia transakcji. Bezproblemowa integracja w wielu lokalizacjach i uzgodnienie danych pochodzących z różnych rynków ułatwiają naszym klientom rozwój działalności zarówno lokalnie, jak i poza granicami kraju.

Dowiedz się więcej

Sprawniejsze płatności w każdym sklepie

płatności internetowe

Płatności internetowe

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał Internetu. Korzystając z naszych rozwiązań dajesz swoim klientom możliwość płacenia w najwygodniejszy dla nich sposób, a tym samym spełniasz ich oczekiwania i dbasz o ich satysfakcję z zakupów.

sprzedaż w wielu kanałach

Sprzedaż w wielu kanałach

Udostępnij swoją ofertę nowym klientom i przygotuj się do przyjmowania płatności z wielu kanałów. Nasze rozwiązania pozwolą Ci na obsługę zamówień internetowych, telefonicznych i pocztowych. Dzięki temu podniesiesz poziom obsługi klienta dla transakcji z każdego kanału.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Renoma w sektorze detalicznym ma kluczowe znaczenie. Chronimy Twoje dane oraz dane Twoich klientów, wykorzystując zaawansowaną technologię, w tym szyfrowania danych oraz tokenizację. Działamy zgodnie ze standardem PCI DSS, a nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne przez całą dobę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Już dziś porozmawiaj z nami na temat rozwiązań dla handlu detalicznego.

Skontaktuj się z nami