The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania płatnicze dla firm usługowych

Nasze rozwiązania umożliwiają szybkie i skuteczne przyjmowanie płatności. Korzystając z naszych terminali płatniczych, klienci mogą zapłacić kartą w Twoim biurze, a dzięki rozwiązaniom mobilnym - także poza siedzibą Twojej firmy. Oferowane rozwiązania zmniejszają koszty administracyjne oraz podnoszą jakość obsługi klienta.

spotkanie biznesowe

Swoboda przyjmowania płatności

Realizacja transakcji w biurze może być czasochłonna. Nasze terminale stworzono z myślą, aby uprościć codzienną obsługę płatności. Z ich pomocą możesz przyjmować płatności kartowe bez konieczności przekazywania danych kartowych pomiędzy działami. Jest to idealne rozwiązanie dla pośredników, prawników, księgowych czy organizacji pożytku publicznego. Korzystając z naszych rozwiązań ograniczysz koszty administracyjne i uprościsz procesy finansowe.

Dowiedz się więcej

Oferuj płatności bez ograniczeń

Bez względu na miejsce, w którym przyjmujesz płatności – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki nim możesz w każdej chwili bezpiecznie akceptować płatności kartowe, niezależnie od tego, gdzie to się odbywa. Nasze mobilne terminale płatnicze są niezastąpione, jeśli prowadzisz firmę kurierską lub transportową, masz przedstawicieli handlowych w terenie lub sklep o dużej powierzchni i chcesz ograniczyć kolejki w okresach wzmożonej sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania płatnicze dla Twojej firmy

POS

Terminale płatnicze

Wybierz terminale płatnicze odpowiadające wielkości i potrzebom Twojej firmy oraz charakterowi jej działalności. Oferujemy terminale bezprzewodowe i stacjonarne z wieloma dodatkowymi funkcjami oraz możliwością realizacji transakcji zbliżeniowych.

gloabalna platforma

Globalna ekspansja

Mamy najlepszą na rynku jedną globalną platformę obsługującą wszystkie płatności bezgotówkowe. Dzięki niej zapewniamy skonsolidowane i usprawnione raportowanie, przyjmowanie płatności w ponad 100 walutach i rozliczenia w jednej, wybranej spośród kilkunastu najpopularniejszych.

wsparcie

Wsparcie

Wykorzystujemy w pełni wszystkie możliwości, aby dbać o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i codzienną obsługę naszych Klientów. Każdy z nich otrzymuje pomoc dedykowanego Opiekuna Klienta oraz konsultacje i wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Skorzystaj z naszej oferty

Skontaktuj się i poznaj nasze rozwiązania płatnicze dla branży usługowej

Skontaktuj się z nami