The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends

Rozwiązania płatnicze dla firm usługowych

Nasze rozwiązania umożliwiają szybkie i skuteczne przyjmowanie płatności. Korzystając z naszych terminali płatniczych, klienci mogą zapłacić kartą w Twoim biurze, a dzięki rozwiązaniom mobilnym - także poza siedzibą Twojej firmy. Oferowane rozwiązania zmniejszają koszty administracyjne oraz podnoszą jakość obsługi klienta.

spotkanie biznesowe

Swoboda przyjmowania płatności

Realizacja transakcji w biurze może być czasochłonna. Nasze terminale stworzono z myślą, aby uprościć codzienną obsługę płatności. Z ich pomocą możesz przyjmować płatności kartowe bez konieczności przekazywania danych kartowych pomiędzy działami. Jest to idealne rozwiązanie dla pośredników, prawników, księgowych czy organizacji pożytku publicznego. Korzystając z naszych rozwiązań ograniczysz koszty administracyjne i uprościsz procesy finansowe.

Dowiedz się więcej

Oferuj płatności bez ograniczeń

Bez względu na miejsce, w którym przyjmujesz płatności – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki nim możesz w każdej chwili bezpiecznie akceptować płatności kartowe, niezależnie od tego, gdzie to się odbywa. Nasze mobilne terminale płatnicze są niezastąpione, jeśli prowadzisz firmę kurierską lub transportową, masz przedstawicieli handlowych w terenie lub sklep o dużej powierzchni i chcesz ograniczyć kolejki w okresach wzmożonej sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania płatnicze dla Twojej firmy

POS

Terminale płatnicze

Wybierz terminale płatnicze odpowiadające wielkości i potrzebom Twojej firmy oraz charakterowi jej działalności. Oferujemy terminale bezprzewodowe i stacjonarne z wieloma dodatkowymi funkcjami oraz możliwością realizacji transakcji zbliżeniowych.

gloabalna platforma

Globalna ekspansja

Mamy najlepszą na rynku jedną globalną platformę obsługującą wszystkie płatności bezgotówkowe. Dzięki niej zapewniamy skonsolidowane i usprawnione raportowanie, przyjmowanie płatności w ponad 100 walutach i rozliczenia w jednej, wybranej spośród kilkunastu najpopularniejszych.

wsparcie

Wsparcie

Wykorzystujemy w pełni wszystkie możliwości, aby dbać o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i codzienną obsługę naszych Klientów. Każdy z nich otrzymuje pomoc dedykowanego Opiekuna Klienta oraz konsultacje i wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Skorzystaj z naszej oferty

Skontaktuj się i poznaj nasze rozwiązania płatnicze dla branży usługowej

Skontaktuj się z nami