The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania płatnicze i obsługa klientów globalnych

Przed dużymi firmami i międzynarodowymi korporacjami, które prowadzą działalność na wielu rynkach, stoją różne wyzwania. Aby im sprostać, takie przedsiębiorstwa potrzebują elastycznych i bezpiecznych rozwiązań niezawodnych w każdym środowisku. Nawiązując z nami współpracę, możesz mieć pewność, że je otrzymasz. Jako jeden z 5 głównych agentów rozliczeniowych w Europie i USA, działający w wielu lokalizacjach na całym świecie, jesteśmy na to doskonale przygotowani: usprawniamy procesy płatności i łączymy Cię  z klientami z całego świata.

elastyczne rozwiązania płatnicze

Elastyczne rozwiązania

Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz działalność, mamy dla Twojej firmy odpowiednie narzędzia płatnicze: zaprojektowane z myślą o łatwej integracji z istniejącą już infrastrukturą,  rozwijające się w miarę, jak firma się rozrasta, centralnie zarządzane, łatwe we wdrożeniu. Dzięki nim proces przyjmowania płatności będzie prostszy, klienci odczują poprawę jakości obsługi i wzrośnie sprzedaż.  

Dowiedz się więcej

Pewność i zaufanie

Nigdy przedtem ochrona danych kartowych klientów nie była dla korporacji tak wielkim wyzwaniem. Utraty reputacji w przypadku naruszenia ich bezpieczeństwa to ryzyko, które ciągle rośnie. Z nami właściwie zadbasz o bezpieczeństwo płatności bezgotówkowych w internecie i tych wykonywanych na terminalach. Ochronisz dane klientów dzięki najnowszym technologiom oraz najwyższym standardom cyberbezpieczeństwa, w tym szyfrowania P2PE. Zyskasz pewność i spokój.

Dowiedz się więcej

integracja smartlink

Zaawansowana integracja z systemem kasowym

Usługa Smartlink została zaprojektowana, aby uprościć przebieg transakcji. To zintegrowany system idealny do obsługi klientów w zatłoczonych miejscach, np. w kawiarniach, restauracjach czy sklepach detalicznych. Bezproblemowo połączy terminale z kasami fiskalnymi, zredukuje liczbę błędów oraz konieczność ponownego wprowadzania danych, a także przyspieszy rozliczenia na koniec dnia.

Dowiedz się więcej

„Elavon jest naszym partnerem, który od 4 lat dostarcza nam usługi płatnicze i obsługuje nasze transakcje w 11 krajach dla 3 różnych marek”.

Camper, Westwings i Carjuano

Lider w obsłudze płatności
bezgotówkowych dla dużych firm

Kompleksowa obsługa

Bez względu na to czy interesują Cię płatności kartowe z udziałem klienta, internetowe, telefoniczne lub bezgotówkowe transakcje mobilne, uprościmy ich przetwarzanie, oferując rozwiązanie płatnicze obsługujące wiele lokalizacji i krajów. Udostępniamy zintegrowane globalne rozwiązania, centralnie zarządzane. Obsługujemy płatności zbliżeniowe na  terminalach. A ponadto zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz wsparcie techniczne.

Bezpieczeństwo i zgodność

Chroń swoją firmę, klientów i markę. Korzystaj ze specjalistycznej wiedzy i innowacyjnych technologii, aby zapewnić firmie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania bezgotówkowe są zgodne ze standardem PCI DSS Poziom 1 w tym z wymogami szyfrowania P2PE. Działamy ze wsparciem US Bank – piątego największego banku w USA.

hi

Rozwiązania walutowe

Zaoferuj zagranicznym możliwość wykonania transakcji bezgotówkowej w ich własnej walucie, na terminalu i w internecie. Badania pokazują, że 71%1 kupujących online wydaje więcej, widząc ceny wyświetlone w swojej walucie. Oferując tę możliwość klientom, ograniczysz liczbę reklamacji chargeback wynikających z nierozpoznanych transakcji i podniesiesz poziom obsługi klienta.

Twój partner płatniczy

Nie chcemy być tylko dostawcą usług płatniczych. Pragniemy towarzyszyć Twojej firmie na każdym etapie, gwarantując rozwiązania, w tym terminale płatnicze, odpowiednie dla środowiska, które wciąż się zmienia. Zapewniamy pomoc indywidualnego opiekuna oraz wsparcie zespołu, który ułatwi Ci wykorzystanie potencjału naszych technologii.

Zaawansowane technologie

Zachwyć swoich klientów, oferując im najnowsze rozwiązania płatnicze. Korzystamy z najnowszych technologii, więc podejmując współpracę zapewniamy płynną integrację infrastruktury Twojej firmy, zgodnie z duchem czasu. Bez względu na to, gdzie prowadzisz działalność, postaramy się, aby Twoi klienci zawsze byli zadowoleni z obsługi transakcji bezgotówkowych, niezależnie od tego, czy odbywają się one przez internet  czy za pomocą terminali płatniczych.

Wgląd w transakcje

Zarządzaj swoim płatnościami w globalnej perspektywie. Integruj funkcje analityczne, twórz raporty i na korzystaj z danych, by dzięki temu podejmować właściwe decyzje biznesowe. Obserwuj trendy oraz zmiany w preferencjach klientów. Pomożemy Ci wykorzystać te informacje tak, aby zwiększyć Twoją skuteczność operacyjną oraz  zmaksymalizować przychody.

Duża firma. Proste rozwiązania.

img1

Skuteczna globalna współpraca

Tworzymy trwałe relacje partnerskie z przedsiębiorstwami na całym świecie, zarządzając międzynarodowymi transakcjami bezgotówkowymi z setek różnych lokalizacji. Utrzymujemy stały, dobry kontakt z naszymi partnerami korporacyjnymi, pomagając im w integracji terminali oraz innych technologii. Dostarczamy także narzędzia do analiz płatności bezgotówkowych.

korzyści biznesowe

Rozwiązania zwiększające korzyści biznesowe

Nasze rozwiązania mają wpływ nie tylko na proces płatności. Dodają również wartości ofercie handlowej naszych partnerów. Ułatwiają im spełnienie wymogów zgodności ze standardami bezpieczeństwa. Angażują ich klientów końcowych, budują lojalność wobec marki i przyczyniają się do zwiększania przychodów. 

niezawodność

Prostota i niezawodność

Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie stoją przez korporacjami w związku z przetwarzaniem globalnych transakcji bezgotówkowych. Nasze rozwiązania projektujemy tak, aby ułatwiały ten proces i maksymalnie go upraszczały. Oferowane przez nas terminale i usługi bramki płatniczej online, które można szybko wdrożyć w wielu lokalizacjach, cechują się jednym z najwyższych w branży wskaźnikiem niezawodności.