The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Proste rozwiązania płatnicze dla małych i średnich przedsiębiorstw 

Wybór partnera dostarczającego usługi płatnicze to jedna z najpoważniejszych decyzji, którą podejmuje każdy mały przedsiębiorca. Rozumiemy wyzwania, przed jakimi stoją małe i średnie firmy, a to pozwala nam projektować dla nich odpowiednie rozwiązania płatnicze.  Dzięki nim tysiące firm takich jak Twoja zaoszczędziło czas, ograniczyło czynności administracyjne oraz zwiększyło obroty.

Znajdź rozwiązania płatnicze dla Twojej firmy

Odpowiedz na pytania i zobacz nasze propozycje

5% Completed

New or Switching

level 1 New or switching
level 2 Cashless or Non - Cashless
level 3 Your industry
level 4 Your business
level 5 Card transaction volume
level 6 Service Previous requirements
kawiarnie, bary, restauracje

Rozwiązania płatnicze dla gastronomii – kawiarnie, bary, restauracje

Jeśli prowadzisz kawiarnię, bar bądź restaurację, wiesz, że płatności kartą muszą odpowiadać wielkości Twojej firmy i charakterowi jej działalności. Tworzymy rozwiązania, takie jak terminale płatnicze, spełniające indywidualne wymagania. Bez względu na to, czy realizujesz transakcje bezgotówkowe przy barze czy przy stoliku, dajemy Ci swobodę obsługi klienta, a jednocześnie podnosimy jej poziom.

Dowiedz się więcej

hotele

Rozwiązania płatnicze dla hotelarstwa – pensjonaty, hotele, hostele

Budowanie relacji w branży hotelarskiej ma ogromne znaczenie, dlatego nasze bezgotówkowe rozwiązania płatnicze zostały zaprojektowane tak, aby realizować potrzeby zarówno hotelarzy, jak i gości. Sprawdzą się na każdym etapie kontaktu z klientem: od zameldowania do wymeldowania. Są proste i niezawodne, gwarantują bezpieczeństwo, a tym samym zwiększają zadowolenie gości z pobytu w Twoim hotelu.

Dowiedz się więcej

sprzedaż w internecie

Rozwiązania płatnicze dla E-commerce – sprzedaż w Internecie

Chcesz rozpocząć sprzedaż w sieci? Pozyskaj klientów z całego świata, którzy realizują płatności bezgotówkowe za pomocą komputera, smartfonów czy tabletów. Bez względu na to, czy interesuje Cię usługa bramki płatniczej czy terminal płatniczy, dostarczymy Ci rozwiązanie, które łączy w sobie prostotę, bezpieczeństwo oraz wygodę.

Dowiedz się więcej

Korzyści Elavon

img1

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy proste i skuteczne bezgotówkowe rozwiązania płatnicze dla firm z różnych branż. Nie musisz korzystać z usług wielu dostawców ani analizować skomplikowanych cen — jako Twój partner, spełnimy wszystkie Twoje potrzeby płatnicze: od instalacji terminali płatniczych i szkoleń po całodobowe wsparcie – zawsze, gdy będziesz go potrzebować.

Dowiedz się więcej

partnerstwo

Satysfakcjonujące partnerstwo

Dzięki naszym globalnym rozwiązaniom płatniczym i innowacyjnej technologii wyróżnisz się na tle konkurencji i maksymalnie wykorzystasz potencjał swojej firmy. A gdy będziesz potrzebować wsparcia w zakresie bezpieczeństwa płatności i certyfikacji PCI lub rozpoznania nowych możliwości biznesowych, do Twojej dyspozycji zawsze będzie Menedżer ds. relacji.

Dowiedz się więcej

Płynność finansowa

Nie czekaj na swoje pieniądze. Istotą naszego podejścia do przetwarzania transakcji bezgotówkowych jest szybkość i skuteczność. Koncentrujemy się na tym, aby zapewnić małym firmom płynność finansową. Środki z płatności bezgotówkowych wpływają na Twoje konto już następnego dnia.

Dowiedz się więcej

Produkty na każdą okazję

Akceptacja płatności w punkcie sprzedaży

Przyjmujesz transakcje kartą w obecności klienta? Z jednej strony Twoja firma potrzebuje bezpiecznych i niezawodnych terminali płatniczych, a z drugiej strony klienci oczekują możliwości wyboru oraz elastyczności. Nasze rozwiązania spełniają oba te wymogi. Elegancki i łatwy w obsłudze terminal płatniczy idealnie sprawdza się w zatłoczonych sklepach, barach czy restauracjach, jednocześnie udostępniając zaawansowane funkcje.

płatności online

Akceptacja płatności internetowych

Pozyskuj klientów z całego świata i zaoferuj im możliwość bezgotówkowego kupienia produktu za pomocą komputera, smartfona czy tabletu. Co więcej, Twoi zagraniczni klienci będą mogli zobaczyć kwotę oraz zrealizować transakcję w swojej walucie. Nasze rozwiązania internetowe, podobnie jak pozostałe, są elastyczne: dostosowują się do Twoich potrzeb — udostępniamy usługi bramki płatniczej. 

Terminale do obsługi kart

Wybór terminala POS to jedna z ważnych decyzji. Być może potrzebujesz stacjonarnego terminala przy kasie, a może przyda Ci się terminal mobilny z możliwością przyjęcia płatności na terenie całego lokalu? Bez obaw — pomożemy Ci wybrać terminal płatniczy, który będzie Ci odpowiadał. 

Globalny zasięg

Docieraj do zagranicznych klientów i daj im możliwość płacenia w walucie karty za pomocą rozwiązań DCC oraz usługi MCC. Twoja oferta będzie mieć dla tych klientów większą wartość, gdy umożliwisz im bezgotówkowe zakupy.

analizy

Udoskonalone analizy

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz tworzyć raporty dotyczące płatności, analizować dane i na tej podstawie podejmować trafne decyzje biznesowe. Oferujemy Ci dostęp do portalu, który umożliwia zarządzanie transakcjami bezgotówkowymi, raportowanie w czasie rzeczywistym, badanie preferencji klientów oraz  obserwowanie trendów.

Wyniki i niezawodność

Jako jedyny dostawca usług płatniczych  dysponujemy jedną platformą do obsługi wszystkich bezgotówkowych transakcji – również międzynarodowych. Ponadto 99,99% transakcji przetwarzanych jest w czasie poniżej dwóch sekund, a nasze bramki płatności są niezawodne w 99,99%. 

Dedykowane wsparcie

Będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie przetwarzania transakcji bezgotówkowych . Nasz zespół wsparcia zapewnia całodobową pomoc przy optymalizacji rozwiązań. Udostępnia także przydatne analizy i porady, dzięki którym wykorzystasz potencjał naszej technologii.