The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Kompleksowa obsługa

Jeden dostawca usług dla wszystkich potrzeb płatniczych

Bez względu na to, czy interesuje Cię stacjonarny terminal płatniczy, czy przyjmowanie płatności przez internet, zapewnimy Ci kompletne rozwiązanie płatnicze. Nasze rozwiązania odpowiadają na wszelkie potrzeby małych firm. Szybko odczujesz, jak wiele korzyści daje Ci korzystanie z naszych usług.

Wygoda i prostota

Tworząc rozwiązania płatnicze, koncentrujemy się przede wszystkim na ich prostocie i wygodzie użytkowania. Wiemy, że jest to droga do zadowolenia przedsiębiorców i ich klientów. Obsługa naszych rozwiązań nie wymaga wiedzy technicznej. Są przyjazne i intuicyjne w obsłudze. Nasze usługi, począwszy od instalacji terminali płatniczych, a kończąc na bezpieczeństwie płatności, świadczymy szybko i wygodnie. Dzięki temu masz więcej czasu, który możesz poświęcić swojej firmie.

Dowiedz się więcej

funkcjonalność i wsparcie

Funkcjonalność i wsparcie

Nasze rozwiązania płatnicze dla firm wykorzystują potencjał, jaki mają małe przedsiębiorstwa – oferują elastyczność i funkcjonalność na każdym etapie procesu przetwarzania transakcji. Możesz akceptować wszystkie najpopularniejsze karty, przyjmować płatności zbliżeniowo, w punkcie sprzedaży oraz przez internet, a także mieć dostęp do ogromnej liczby dodatkowych usług oferowanych globalnie przez naszych akredytowanych partnerów. Otrzymujesz także całodobowe wsparcie.

Dowiedz się więcej

rozwiązania płatnicze

Rozwiązania płatnicze

Dopasujemy rozwiązanie do charakteru Twojej działalności. Umożliwiamy przyjmowanie płatności wykonywanych wszystkimi najpopularniejszymi rodzajami kart płatniczych, w tym transakcji bez fizycznego użycia karty, oraz wykonywanych nowoczesnymi metodami – np. przez aplikacje. Będziemy aktualizować Twoje rozwiązanie i terminale płatnicze, bazując na najnowszej technologii — wdrożymy narzędzia do obsługi danych oraz usługę DCC. Dzięki niej klienci będą mogli płacić w swojej walucie.

Dowiedz się więcej

Niezawodność, bezpieczeństwo i wsparcie

Kompleksowa obsługa

Bezgotówkowe rozwiązania płatnicze nie muszą być skomplikowane. A w każdej sytuacji, w której będziesz potrzebował pomocy z transakcjami, do dyspozycji jest nasz zespół wsparcia.

Sprawdzona technologia

Rocznie przetwarzamy miliardy transakcji bezgotówkowych, obsługując 2 mln klientów w ponad 30 krajach. Nasze rozwiązania i technologie płatnicze dostosowujemy do zmieniającego się otoczenia, a dane chronimy za pomocą skutecznych mechanizmów bezpieczeństwa zgodnych ze standardem PCI DSS.

Płynność finansowa

Nasze rozwiązania dla płatności bezgotówkowych sprzyjają zachowaniu płynności finansowej Twojej firmy. Środki z transakcji płatniczej wpływają na Twoje konto już następnego dnia. Szybkie i wygodne transakcje to sposób na ożywienie Twojej firmy.

Rozwiązania płatnicze dla każdej firmy

img1

Płatności w punkcie sprzedaży

Obsługuj klientów przy kasie, przy stoliku lub w alejce sklepu, korzystając z naszych wygodnych i wszechstronnych terminali płatniczych, dostosowanych do Twoich potrzeb biznesowych.

Dowiedz się więcej

img1

Terminale Poynt

Zaoferuj swoim klientom obsługę płatności na najwyższym poziomie. Wybierz terminale płatnicze najnowszej generacji i skorzystaj z praktycznych aplikacji i dodatków.

Dowiedz się więcej

img1

Płatności mobilne

Terminale płatnicze zaprojektowane dla firm mobilnych, np. kierowców taksówek, hydraulików, elektryków czy fryzjerów, umożliwiają przyjmowanie płatności w dowolnym miejscu 

Dowiedz się więcej

Rozwiązania płatnicze dla firm każdej wielkości

Terminale płatnicze

Nasze terminale płatnicze zapewnią Twojej firmie pełną funkcjonalność i elastyczność w zakresie transakcji bezgotówkowych. Dzięki bezprzewodowym terminalom umieszczonym w punkcie obsługi przepływ środków można realizować przy kasie, barze, przy stoliku bądź w każdym innym miejscu w sklepie.

wiele kanałów sprzedaży

Rozwiązania wielokanałowe

Udostępnij swoim klientom nowe możliwości, oferując im transakcje w wielu kanałach, np. płatności z fizyczną obecnością karty, transakcje internetowe i w aplikacji, transakcje przez telefon oraz przy użyciu urządzeń mobilnych. Pomożemy Ci zoptymalizować Twoje rozwiązanie tak, aby sprzyjało rozwojowi Twojej firmy.

Transakcje globalne

Wprowadź swoją firmę w globalny wymiar, korzystając z internetowej bramki płatniczej lub udostępniając internetowe płatności bezgotówkowe na globalnych rynkach. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz przyjmować płatności przy użyciu wszystkich najpopularniejszych kart oraz Paypal na terminalu zbliżeniowym czy innym urządzeniu.

Nieustanne wsparcie

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Twoich rozwiązań. Nasz zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Możesz również skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że w pełni wykorzystujesz potencjał swojego terminalu i używanej  technologii. 

Analizy i sprawdzone dane

Nasze rozwiązania są nie tylko proste w użyciu. Umożliwiają też szczegółowe analizy i sprawozdawczość. Monitoruj zestawienia transakcji oraz stan swojego konta. Korzystaj z raportowania w czasie rzeczywistym na Elavon Connect, aby poznać preferencje klientów i przewidywać trendy.

Wyniki i niezawodność

Nasza technologia nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Oferowane przez nas bramki płatnicze online cechują się wyjątkową niezawodnością. Szybko i skutecznie przetworzysz transakcje bezgotówkowe i uzyskasz dostęp do swoich środków.