The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Powiększaj grono swoich klientów - bezpieczne płatności w internecie

Zacznij sprzedawać online i otwórz się na nowych klientów. Około 1,8 mld osób na całym świecie robi zakupy w Internecie1. Jeśli więc chcesz skorzystać z potencjału, jaki daje handel elektroniczny, zaproponujemy Ci rozwiązanie, którego oczekują Twoi klienci.

Zyskaj nowych klientów

Czy Twoja firma gotowa jest na kolejny krok? Chcesz umożliwić swoim klientom zakupy online i przyspieszyć rozwój firmy? A może zależy Ci na zwiększeniu liczby klientów? Bez względu na Twój cel biznesowy zaproponujemy Ci odpowiednie, bezpieczne rozwiązanie.

Dowiedz się więcej

Przyjmuj transakcje online

Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani drogiego sprzętu. Pomożemy Ci zintegrować Twoje płatności online - sprawnie i bezpiecznie - i umożliwimy pozyskanie klientów z całego świata. W razie jakichkolwiek problemów otrzymasz wsparcie naszego zespołu, który dopilnuje również, aby Twoja firma w pełni wykorzystała potencjał nowego rozwiązania do transakcji internetowych.

Więcej niż dostawca usług rozliczeniowych

Kompleksowa obsługa

Nie musisz korzystać z usług wielu dostawców, integrować sprzętu czy wykupować złożonych planów taryfowych. Aby Twoja firma szybko, bezpiecznie i skutecznie mogła rozpocząć sprzedaż, nasze rozwiązania wymagają jednie prostej konfiguracji i instalacji. Nasz zespół będzie świadczył wsparcie i pomoc w optymalizacji wybranego rozwiązania przez całą dobę.

Sprawdzona technologia

Ponad 2 mln klientów powierzyło nam zarządzanie swoimi internetowymi rozwiązaniami. Oferowane przez nas bezpieczne bramki płatnicze cechują się wiodącym w branży współczynnikiem niezawodności, a transakcje przetwarzane są w ciągu kilku sekund.

Płynność finansowa

Nasze rozwiązania dostosowane do wzrostu obrotów w Twojej firmie, upraszczają przetwarzanie transakcji i oferują większą elastyczność i bezpieczeństwo w zarządzaniu płynnością finansową. Szybko i skutecznie przetwarzamy transakcje kartami, a środki przekazywane są na konto Twojej firmy już następnego dnia.

Bezpieczne płatności internetowe i wymierne korzyści

spredaż

Elastyczna sprzedaż

Nasze rozwiązania w zakresie płatności online umożliwiają całodobową sprzedaż oraz przyjmowanie transakcji z całego świata. Zaproponuj klientom z zagranicy usługę Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC) i zakupy w ich lokalnej walucie.

łatwe zakupy

Łatwo i wygodnie

Wielu klientów będzie chciało zrobić zakupy w Twoim sklepie za pośrednictwem swojego komputera, smartfonu czy tabletu. Dzięki sprawnym zamówieniom online oraz szybkiemu i bezpiecznemu przetwarzaniu płatności online pomożemy Ci zwiększyć rozpoznawalność marki oraz wyróżnić się na tle innych sprzedawców.

rozwój firmy

Rozwój firmy

Dzięki bezpiecznym płatnościom przyspieszysz rozwój  w świecie rzeczywistym. Nie tylko zwiększysz przychody i bazę klientów, ale również podniesiesz renomę firmy i stworzysz nowe możliwości współpracy.

Gotowy na kolejny krok?

Zacznij sprzedawać online i otwórz się na nowych klientów

Skontaktuj się z nami