Koronawirus (Covid-19): Zapoznaj się z bieżącymi informacjami na temat podejmowanych przez nas działań. Dowiedz się więcej

 

The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 09 15

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Klikając "Wyślij" akceptujesz naszą  Politykę prywatności i Politykę plików cookies.

alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 09 15

testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 09 15

Zmiana dostawcy terminali płatniczych

Terminal płatniczy na 3 miesiące bezpłatnie!*

Możesz otrzymać bezpłatnie na 3 miesiące taki terminal płatniczy, jaki sobie wybierzesz, w zależności od potrzeb Twojej firmy. Z Elavon to proste!

* Obowiązują warunki uczestnictwa w kampanii

Chcę terminal bezpłatnie na 3 miesiące

Terminale
stacjonarne

Modele stacjonarne to idealne rozwiązanie dla punktów handlowych i usługowych. Sprawdzą się idealnie przy stanowisku kasowym, na ladzie w punkcie sprzedaży lub w hotelowej recepcji. Poza tym, dzięki kompaktowej konstrukcji zajmują niewiele miejsca przy kasie. W zależności od potrzeb Twojej firmy i tego, jak wolą płacić Twoi klienci, możesz przyjmować płatności za pomocą samego terminala płatniczego lub zestawu z zewnętrznym PIN padem.

Wypełnij formularz

Fixed countertop terminals

Terminale
mobilne

Modele przenośne to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, w której urządzenie płatnicze jest przynoszone do klienta. Świetnie sprawdzą się, gdy przyjmujesz płatności w terenie. Zapewniają szeroki zakres łączności bezprzewodowej (Wi-Fi, Bluetooth lub 3G), dzięki czemu mogą być łatwo dopasowane do potrzeb Twojej firmy, a dzięki specjalnej karcie SIM, która automatycznie łączy się z dowolną siecią o najlepszym zasięgu, zapewniają stabilność i najlepszą prędkość przetwarzania transakcji.

Wypełnij formularz

Portable wireless terminals

Postaw na rozwój swojej firmy

22 306 09 15

w godzinach od 9:00 do 17:00

Skontaktuj się z nami

Wybierz Elavon na dostawcę terminali i usług płatniczych

img1

Kompleksowa obsługa

Oferujemy proste, szybsze i skuteczne bezgotówkowe płatności dla klientów prowadzących sprzedaż stacjonarną, a także transakcje internetowe oraz mobilne. Podejmując z nami współpracę, nie musisz korzystać z usług innych dostawców ani przeglądać skomplikowanych cenników. Zajmiemy się konfiguracją, instalacją i szkoleniem oraz zapewnimy ciągłe wsparcie w optymalizacji Twojego rozwiązania.

img2

Sprawdzona technologia

Jestemy częścia grupy kapitałowej US Bank, której zaufało już 1,3 mln klientów z całego świata. Twoje dane oraz dane Twoich klientów chronimy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zapewniamy niezawodne i skuteczne rozwiązania dopasowane do Twoich wymagań w zakresie bezpieczeństwa.

płynność finansowa

Płynność finansowa

Nasze innowacyjne produkty i technologie umożliwiają szybkie i skuteczne przetwarzanie transakcji bezgotówkowych oraz zwiększając płynność finansową Twojej firmy. Elavon to doskonała obsługa klientów, szybkie przetwarzanie transakcji kartowych i internetowych oraz dostęp do środków już następnego dnia.

Rozwiązanie płatnicze dla Ciebie

Integracja z kasą

Chcesz w swojej firmie skrócić kolejki i ograniczyć pomyłki kasjerskie? Integracja terminali z systemem kasowym umożliwia finalizację transakcji w kilka sekund i ogranicza do minimum obsługę terminala przez pracownika, ponieważ dane transakcji wprowadzane są do systemu tylko raz. Lepszą obsługę docenią Twoi klienci, a Ty usprawnisz pracę personelu. 

Dowiedz się więcej

mobile merchant

Twój smartfon jako terminal

Mamy również rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących działalność w terenie. Aplikacja MobileMerchant zmienia Twój smartfon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwia przyjęcie płatności – nawet zbliżeniowej – tam, gdzie Twoi klienci są gotowi zapłacić.  

Dowiedz się więcej

img3

Rozwiązania walutowe

Podnieś poziom obsługi klientów zagranicznych dzięki usłudze DCC oraz MCC. Klienci będą mogli zobaczyć na terminalu cenę w walucie swojej karty i zapłacić w tej walucie według podanego kursu, a Ty ograniczysz liczbę reklamacji chargeback.

Dowiedz się więcej

Elavon jako dostawca usług rozliczeniowych

Prostota i wygoda

Twoje rozwiązanie płatnicze nie musi być skomplikowane. Nasza platforma umożliwia przyjmowanie transakcji bezgotówkowych najpopularniejszymi kartami płatniczymi i  realizowanie tych transakcji w dowolnym kanale, na dowolnym urządzeniu z każdego miejsca na świecie. Wdrożenie terminala lub innego rozwiązania płatniczego jest szybkie i łatwe, a cenniki przejrzyste.

Bezpieczeństwo i zgodność

Dbaj o bezpieczeństwo klientów za pomocą zaawansowanych mechanizmów ochrony danych kartowych w każdym kanale – w tym stacjonarnym i internetowym. Korzystamy z tokenizacji, szyfrowania oraz narzędzi zapobiegania oszustwom, aby chronić dane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa PCI DSS.

Całodobowe wsparcie

Aby zapewnić maksymalne korzyści z terminalu płatniczego i transakcji bezgotówkowych – oferujemy wsparcie przez całą dobę.  Pozwoli Ci to na bieżąco likwidować ewentualne problemy i optymalizować wdrożone rozwiązanie oraz spełnić wszystkie Twoje potrzeby związane z obsługą płatności.

Rozwiązania internetowe

Sprzedawaj na całym świecie, korzystając z naszych międzynarodowych rozwiązań. Internet nie zna granic i klienci coraz częściej robią zakupy online w zagranicznych sklepach. Wybierając Elavon, możesz oferować kupującym usługę Multi-Currency (MCC), a dzięki niej mogą oni decydować, w jakiej walucie chcą zapłacić.

Rozwiązania walutowe

Ułatwiaj zagranicznym klientom bezgotówkowe zakupy. Dzięki naszym narzędziom DCC i MCC, które idealnie sprawdzają się w sprzedaży internetowej, zobaczą oni ceny w rodzimej walucie i będą mogli również w tej walucie zapłacić. 

Wgląd w transakcje

Kontroluj swoje transakcje i zarządzaj nimi. Udostępniamy naszym klientom – online i bezpłatnie - narzędzia do raportowania. Twórz analizy w czasie rzeczywistym i na bieżąco reaguj na trendy oraz zmiany w zachowaniu klientów. W ten sposób szybko podejmiesz trafne decyzje dotyczące przyszłości Twojej firmy.

 • Wprowadzenie

  Niniejsza kampania Oferta zmiany dostawcy usług płatniczych

  1.      (dalej jako “Kampania”) jest organizowana przez Elavon Financial Services DAC, zarejestrowaną w Irlandii pod numerem 418442, miejsce siedziby Building 8, Cherrywood Business Park, Loughlinstown, Co. Dublin, D18 W319, Irlandia (dalej jako „Elavon”). Elavon Financial Services DAC, prowadzący działalność jako Elavon Merchant Services jest nadzorowany przez Centralny Bank Irlandii.

  2.     Prosimy o uważne zapoznanie z niniejszymi warunkami uczestnictwa (dalej jako “Warunki”). Wzięcie udziału w Kampanii oznacza wyrażenie zgody na treść Warunków, które stają się wiążące dla uczestnika Kampanii.

  3.     Kampania jest promowana na stronie internetowej https://www.elavon.pl/twoja-firma/zmiana-dostawcy-uslug-platniczych.html (dalej jako “Strona Internetowa”), a także przy wykorzystaniu mediów cyfrowych w Polsce.

  4.     Kampania jest dostępna wyłącznie dla przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce, którzy spełniają wszystkie warunki opisane w punkcie 6 poniżej.

  Korzyści wynikające z uczestnictwa w Kampanii.

  5.     Elavon przyzna następujące korzyści zakwalifikowanym do Kampanii przedsiębiorcom, którzy spełnili Warunki Uczestnictwa określone w Punkcie 6:

  5.1.   Opłata z tytułu dzierżawy terminali za okres pierwszych trzech miesięcy nie zostanie oddzielnie pobrana przez Elavon (będzie pokryta z przyszłych innych wpłat z innych tytułów), o ile dla uczestników Kampanii Elavon utworzył konto akceptanta w celu przyjmowania płatności instrumentami płatniczymi i o ile przedsiębiorcy Ci rozpoczęli przyjmowanie płatności na podstawie umowy o akceptację kart płatniczych.

   (dalej jako „Korzyści”).

  5.2.   Inne opłaty niż wskazane powyżej w pkt 5.1, wskazane w umowie o akceptację kart płatniczych zawartej z Elavon mają zastosowanie.

  Warunki Uczestnictwa  

  6.     Każdy przedsiębiorca ubiegający się o udział w Kampanii musi spełnić wszystkie poniżej wskazane warunki, aby uzyskać Korzyści (łącznie jako “Warunki Uczestnictwa”):

  6.1.   Wniosek o wzięcie udziału w Kampanii powinien zostać złożony w jeden z poniższych sposobów:

  6.1.1. poprzez kontakt telefoniczny na numer 22 306 09 15; lub

  6.1.2. poprzez wpisanie danych kontaktowych na Stronie Internetowej; lub

  6.1.3. przez kontakt z przedstawicielem Elavon;

  (łącznie jako “Wniosek”) w okresie pomiędzy godziną 00:01 dnia 9 marca 2020 r. i godziną 23:59 dnia 31 maja 2020 r. informując, że dotyczy to Kampanii. Wnioski złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.

  6.2     Wnioskodawca:

  6.2.1   Powinien prowadzić działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce przez okres co najmniej 24 miesięcy przed złożeniem Wniosku,

  6.2.2   Powinien korzystać, w momencie składania Wniosku, z usług innego niż Elavon dostawcy usług płatniczych akceptowania instrumentów płatniczych oraz wykonywania transakcji płatniczych (acquiring).

  6.2.3   Nie może uzyskać Korzyści wynikających z Kampanii w okresie 12 miesięcy przed złożeniem Wniosku,

  6.3    Warunkiem udziału w Kampanii jest również decyzja wnioskodawcy, iż umowa o akceptację kart płatniczych z Elavon zostanie zawarta z wybraniem opcji Okresu Początkowego nie krótszego niż 24 miesiące dla wszystkich MID (wybór dokonywany jest przez zaznaczenie odpowiedniego pola w Formularzu Umowy podpisanym przez wnioskodawcę).

  6.4    Wnioskodawca, na żądanie Elavon, powinien niezwłocznie wykazać spełnienie Warunków Uczestnictwa.

  6.5    Jeżeli spełnione zostały Warunki Uczestnictwa, Wnioskodawca, po zawiadomieniu przez Elavon, powinien wypełnić i podpisać Formularz Umowy stanowiący wniosek o zawarcie umowy o akceptację kart płatniczych z Elavon („Umowa”). Umowa powinna wejść w życie, żeby wnioskodawca mógł otrzymać Korzyści.  

  7.     Elavon zastrzega sobie prawo do ustalenia, czy Warunki Uczestnictwa zostały spełnione. Elavon może też odrzuć wniosek o wzięcie udziału w Kampanii (jak też sam wniosek o zawarcie Umowy) bez uzasadnienia.  

  8.     Każdy wnioskodawca powinien mieć świadomość, że zawierając Umowę jest związany jej postanowieniami.

  9.     Niemożność wzięcia udziału w Kampanii nie musi oznaczać niemożności zawarcia Umowy, o ile zostały spełnione kryteria do jej zawarcia oraz Elavon zaakceptował wniosek w tym zakresie.

  Inne postanowienia

  10.  Wszelkie koszty wnioskujących lub biorących udział w Kampanii będą poniesione przez te podmiotu lub osoby. 

  11.  Korzyści przyznane wnioskodawcy nie mogą być przeniesione na inną osobę lub podmiot. Korzyści nie mogą być też zamienione na jakikolwiek ekwiwalent.

  12.  Informacje przekazywane w ramach Kampanii będą wykorzystane w celu zawarcia Umowy, zgodnie z informacją o prywatności -  https://www.elavon.pl/polityka-prywatnosci.html.

  13.  Elavon zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub zawieszenia Kampanii oraz przyznawania Korzyści (w całości lub części) – bez konieczności wcześniejszego zawiadomienia, w każdym czasie.

  14.  Zaleca się zachowanie kopii tych Warunków.

  15.  Warunki są poddane polskiemu prawu. Jakiekolwiek spory wynikające lub związane z treścią Warunków poddane są niewyłącznej jurysdykcji polskich sądów powszechnych.