The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Zmiana dostawcy terminali płatniczych

Skorzystaj z niezawodnych rozwiązań płatniczych

Klienci oczekują prostych, niezawodnych i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Oznacza to, że Twój partner, który przetwarza płatności powinien spełniać te wymagania i realizować transakcje z każdego miejsca i o każdej porze – przez internet lub przez terminal płatniczy. Oferujemy bezawaryjne i szybkie przetwarzanie płatności oraz kompleksowe wsparcie. Przejście pod nasze skrzydła jest niezwykle proste.

Spotkanie z nowym dostawcą usług płatniczych

Pewność i zaufanie

Chronimy płatności bezgotówkowe zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie bezpieczeństwa. Działamy ze wsparciem US Bank – firmy, która regularnie określana jest jako jedna z najbardziej etycznych na świecie i należymy do grona liderów w przetwarzaniu płatności bezgotówkowych. 

Dowiedz się więcej

Mężczyzna trzyma kartę płatniczą oraz tablet

Wyniki i niezawodność

Dostarczamy najlepsze w swojej klasie rozwiązania do płatności bezgotówkowych, niezależnie od tego, czy w Twojej firmie  przyjmuje się je za pomocą terminala czy przez internet. Naszych klientów wspieramy na każdym etapie tego procesu, dzięki czemu mogą oferować swoim klientom wyższą jakość obsługi bez względu na sposób dokonania zakupu. 

Dowiedz sie więcej

Zmiana dostawcy usług płatniczych może skutkować zwiększeniem komfortu płatności dla klientów

Wybór i innowacje

Tworzymy systemy, które dają możliwość wyboru sposobu realizacji płatności bezgotówkowych. Ponadto cechują się niezawodnością i elastycznością, dzięki czemu dostosowują się do preferencji klientów. Oferujemy inteligentne terminale płatnicze oraz bramki płatnicze, które umożliwiają płatności przez internet na światowych rynkach. Stale pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, gwarantując wykorzystanie w nich najnowszych technologii.

Dowiedz się więcej

Postaw na rozwój swojej firmy

22 306 09 15

w godzinach od 9:00 do 17:00

Skontaktuj się z nami

Wybierz Elavon na dostawcę terminali i usług płatniczych

img1

Kompleksowa obsługa

Oferujemy proste, szybsze i skuteczne bezgotówkowe płatności dla klientów prowadzących sprzedaż stacjonarną, a także transakcje internetowe oraz mobilne. Podejmując z nami współpracę, nie musisz korzystać z usług innych dostawców ani przeglądać skomplikowanych cenników. Zajmiemy się konfiguracją, instalacją i szkoleniem oraz zapewnimy ciągłe wsparcie w optymalizacji Twojego rozwiązania.

img2

Sprawdzona technologia

Jestemy częścia grupy kapitałowej US Bank, której zaufało już 2 mln klientów z całego świata. Twoje dane oraz dane Twoich klientów chronimy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zapewniamy niezawodne i skuteczne rozwiązania dopasowane do Twoich wymagań w zakresie bezpieczeństwa.

płynność finansowa

Płynność finansowa

Nasze innowacyjne produkty i technologie umożliwiają szybkie i skuteczne przetwarzanie transakcji bezgotówkowych oraz zwiększając płynność finansową Twojej firmy. Elavon to doskonała obsługa klientów, szybkie przetwarzanie transakcji kartowych i internetowych oraz dostęp do środków już następnego dnia.

Rozwiązanie płatnicze dla Ciebie

Integracja z kasą

Chcesz w swojej firmie skrócić kolejki i ograniczyć pomyłki kasjerskie? Integracja terminali z systemem kasowym umożliwia finalizację transakcji w kilka sekund i ogranicza do minimum obsługę terminala przez pracownika, ponieważ dane transakcji wprowadzane są do systemu tylko raz. Lepszą obsługę docenią Twoi klienci, a Ty usprawnisz pracę personelu. 

Dowiedz się więcej

mobile merchant

Twój smartfon jako terminal

Mamy również rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących działalność w terenie. Aplikacja MobileMerchant zmienia Twój smartfon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwia przyjęcie płatności – nawet zbliżeniowej – tam, gdzie Twoi klienci są gotowi zapłacić.  

Dowiedz się więcej

img3

Rozwiązania walutowe

Podnieś poziom obsługi klientów zagranicznych dzięki usłudze DCC oraz MCC. Klienci będą mogli zobaczyć na terminalu cenę w walucie swojej karty i zapłacić w tej walucie według podanego kursu, a Ty ograniczysz liczbę reklamacji chargeback.

Dowiedz się więcej

Elavon jako dostawca usług rozliczeniowych

Prostota i wygoda

Twoje rozwiązanie płatnicze nie musi być skomplikowane. Nasza platforma umożliwia przyjmowanie transakcji bezgotówkowych najpopularniejszymi kartami płatniczymi i  realizowanie tych transakcji w dowolnym kanale, na dowolnym urządzeniu z każdego miejsca na świecie. Wdrożenie terminala lub innego rozwiązania płatniczego jest szybkie i łatwe, a cenniki przejrzyste.

Bezpieczeństwo i zgodność

Dbaj o bezpieczeństwo klientów za pomocą zaawansowanych mechanizmów ochrony danych kartowych w każdym kanale – w tym stacjonarnym i internetowym. Korzystamy z tokenizacji, szyfrowania oraz narzędzi zapobiegania oszustwom, aby chronić dane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa PCI DSS.

Całodobowe wsparcie

Aby zapewnić maksymalne korzyści z terminalu płatniczego i transakcji bezgotówkowych – oferujemy wsparcie przez całą dobę.  Pozwoli Ci to na bieżąco likwidować ewentualne problemy i optymalizować wdrożone rozwiązanie oraz spełnić wszystkie Twoje potrzeby związane z obsługą płatności.

Rozwiązania internetowe

Sprzedawaj na całym świecie, korzystając z naszych międzynarodowych rozwiązań. Internet nie zna granic i klienci coraz częściej robią zakupy online w zagranicznych sklepach. Wybierając Elavon, możesz oferować kupującym usługę Multi-Currency (MCC), a dzięki niej mogą oni decydować, w jakiej walucie chcą zapłacić.

Rozwiązania walutowe

Ułatwiaj zagranicznym klientom bezgotówkowe zakupy. Dzięki naszym narzędziom DCC i MCC, które idealnie sprawdzają się w sprzedaży internetowej, zobaczą oni ceny w rodzimej walucie i będą mogli również w tej walucie zapłacić. 

Wgląd w transakcje

Kontroluj swoje transakcje i zarządzaj nimi. Udostępniamy naszym klientom – online i bezpłatnie - narzędzia do raportowania. Twórz analizy w czasie rzeczywistym i na bieżąco reaguj na trendy oraz zmiany w zachowaniu klientów. W ten sposób szybko podejmiesz trafne decyzje dotyczące przyszłości Twojej firmy.