The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania walutowe

Usługi wielowalutowe: z myślą o klientach zagranicznych

Coraz częściej firmy szukają rozwiązań płatniczych, które umożliwiają obsługę klientów międzynarodowych. Ponieważ jesteśmy jednym z głównych dostawców usług płatniczych, mamy globalne podejście do transakcji finansowych. Nasze rozwiązania wielowalutowe sprawnie i na bieżąco przetwarzają ogromne ilości transakcji międzynarodowych. Korzystając z naszych terminali i rozwiązań do płatności internetowych, zachęcasz zagranicznych klientów do zakupu. Mogą oni sprawdzić cenę, a potem zapłacić w walucie swojej karty. Od razu znają cenę i dlatego kupują chętniej, a Twoja firma zmniejsza liczbę reklamacji chargeback, zwiększa przychody i może wykorzystać nowe perspektywy rozwoju. Co warto wiedzieć o usługach wielowalutowych?

Płatność MCC podczas zagranicznego pobytu

Usługa MCC

Korzystając z łatwego we wdrożeniu rozwiązania, zaproponuj klientom swojego sklepu internetowego płatności wielowalutowe oraz możliwość poznania cen w ich własnej walucie. Wystarczy, że w ustawieniach swojego sklepu internetowego dodasz nazwy krajów, w których chcesz prowadzić sprzedaż. My zajmiemy się kursami wymiany walut, wielowalutowymi usługami bankowymi oraz raportowaniem. Dzięki temu Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojej działalności.

Zakupy online z udziałem płatności DCC

Usługa DCC

Pozwól swoim zagranicznym klientom, posiadaczom kart Visa i Mastercard, poznać cenę i dokonać płatności za zakupy w ich rodzimej walucie, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Zmniejszysz w ten sposób liczbę reklamacji i zwrotów, gdyż klienci będą od razu znać cenę zakupu w rodzimej walucie. Z usługą DCC na terminalu płatniczym sprawnie przyjmiesz płatności w ponad 80 walutach. Zyskasz również rabat za każdą taką transakcję.

Dowiedz się więcej

Udzielamy wsparcia w zakresie usług wielowalutowych

Kompleksowe wsparcie przy usłudze wielowalutowej

Wykorzystujemy w pełni wszystkie możliwości, aby dbać o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i codzienną obsługę płatności naszych klientów. Zarządzamy płatnościami ponad miliona klientów w 30 krajach oraz zapewniamy wielojęzyczne wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Posiadamy dużą wiedzę na temat usług wielowalutowych.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń.

22 306 42 22

Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00

Skontakuj się z nami