The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.
Numer telefonu
Email

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends

Rozwiązania walutowe

Z myślą o klientach zagranicznych

Coraz częściej firmy szukają rozwiązań płatniczych, które umożliwiają obsługę klientów międzynarodowych. Ponieważ jesteśmy jednym z głównych dostawców usług płatniczych, mamy globalne podejście do transakcji finansowych. Nasze rozwiązania wielowalutowe sprawnie i na bieżąco przetwarzają ogromne ilości transakcji międzynarodowych. Korzystając z naszych terminali i rozwiązań do płatności internetowych, zachęcasz zagranicznych klientów do zakupu. Mogą oni sprawdzić cenę, a potem zapłacić w walucie swojej karty. Od razu znają cenę i dlatego kupują chętniej, a Twoja firma zmniejsza liczbę reklamacji chargeback, zwiększa przychody i może wykorzystać nowe perspektywy rozwoju.

MCC

Usługa MCC

Korzystając z łatwego we wdrożeniu rozwiązania, zaproponuj klientom swojego sklepu internetowego płatności wielowalutowe oraz możliwość poznania cen w ich własnej walucie. Wystarczy, że w ustawieniach swojego sklepu internetowego dodasz nazwy krajów, w których chcesz prowadzić sprzedaż. My zajmiemy się kursami wymiany walut, usługami bankowymi oraz raportowaniem. Dzięki temu Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojej działalności.

DCC

Usługa DCC

Pozwól swoim zagranicznym klientom, posiadaczom kart Visa i Mastercard, poznać cenę i dokonać płatności za zakupy w ich rodzimej walucie, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Zmniejszysz w ten sposób liczbę reklamacji i zwrotów, gdyż klienci będą od razu znać cenę zakupu w rodzimej walucie. Z usługą DCC na terminalu płatniczym sprawnie przyjmiesz płatności w ponad 80 walutach. Zyskasz również rabat za każdą taką transakcję.

Dowiedz się więcej

rozwiązania walutowe

Kompleksowe wsparcie

Wykorzystujemy w pełni wszystkie możliwości, aby dbać o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i codzienną obsługę płatności naszych klientów. Zarządzamy płatnościami ponad miliona klientów w 30 krajach oraz zapewniamy wielojęzyczne wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń.

22 306 42 22

Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00

Skontakuj się z nami