The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.
Numer telefonu
Email

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
Your Business

Poynt

Sposób przyjmowania płatności ma coraz większy wpływ na decyzje i wybory klientów, a aplikacje mobilne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne z dostępem do Internetu są coraz częściej wykorzystywane w punktach sprzedaży. Urządzenia Poynt – terminale płatnicze najnowszej generacji – powstały z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów oraz o rozwoju Twojej firmy.

Odkryj terminale płatnicze Poynt

Eleganckie, kompaktowe i inteligentne terminale płatnicze Poynt zostały stworzone z myślą o zapewnieniu wysokiej klasy usług w każdym środowisku biznesowym. Twój terminal Poynt jest wszechstronnym, wielofunkcyjnym narzędziem płatniczym: akceptuj wszystkie najważniejsze karty płatnicze, płatności zbliżeniowe i mobilne, a także przyjmuj płatności w dowolnym miejscu w swojej firmie dzięki sprawnej łączności bezprzewodowej. Dopasuj system swojego terminala Poynt do swoich potrzeb za pomocą aplikacji i dodatków, które nie tylko zwiększają wydajność przyjmowania płatności, ale także pomagają podnieść poziom obsługi klienta.

Poynt 5

5 calowy ekran dotykowy

76,3 mm x 154 mm (201,6 g)

Drukarki Bluetooth

Czytnik kart MSR/EMV

Wydajna bateria (8-godzin)

Kamera tylna (5MP)

Łączność WiFi i 3G

Poynt 61B

Dwa ekrany dotykowe (7 i 4,3-calowy)

120,7 mm x 250,5 mm (0,7kg)

Wbudowana drukarka

Czytnik kart MSR/EMV

Wejście AC

Kamera przednia (5MP) i tylna (2MP)

Łączność WiFi i 4G

Rozwiązania stacjonarne sprzyjające rozwojowi

Faster Payments. Your money, your way

Elastyczność

Inteligentne terminale Poynt mogą być używane zarówno przy stanowisku kasowym, jak i poza nim. Przyjmuj płatności, gdziekolwiek jesteś, obsługując klientów w miejscu sprzedaży, przy stoliku lub w trasie.

Image1

Doskonała obsługa

Zaoferuj zagranicznym klientom wygodę dokonania płatności na terminalu Poynt w wybranej przez nich walucie. Dzięki usłudze DCC klienci wiedzą, ile dokładnie zapłacą już w chwili dokonywania płatności, a Ty podnosisz jakość obsługi.

Image1

Najnowsza technologia

Skorzystaj ze sklepu z aplikacjami Poynt, aby wzbogacić swój terminal o nowe funkcje. Aplikacje Poynt pozwalają na udzielanie rabatów, wydawanie kart podarunkowych, a także dostosowywanie każdego etapu procesu płatności do Twoich potrzeb.