Heading

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych takich jak Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Uczestnikami programu są wydawcy kart płatniczych, agenci rozliczeniowi oraz organizacje płatnicze.

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest do urzędów organów i innych instytucji administracji rządowej, urzędów organów samorządu terytorialnego (urzędów wojewódzkich, marszałkowskich, gminnych i miejskich oraz starostw powiatowych), urzędów skarbowych, Policji (policji drogowej), sądów, jednostek organizacyjnych publicznej służby zdrowia. Jednostki sektora publicznego mogą otrzymać tyle terminali ile posiadają własnych punktów kasowych.

Program Polska Bezgotówkowa niesie korzyści dla urzędów i wygodę dla klientów. Jednostki sektora publicznego nie płacą za instalację i używanie terminali POS, ani za obsługę transakcji bezgotówkowych przez cały okres trwania programu: do 31 sierpnia 2021 r. Żadnych opłat z tytułu realizowanych płatności nie ponoszą też klienci. Możliwość przyjmowania płatności bezgotówkowych to nie tylko większy komfort klientów, ale i bezpieczeństwo transakcji, szybka realizacja płatności i sprawniejsza obsługa.

 

Przystąp do Programu Polska Bezgotówkowa i zyskaj:

 

Nowoczesne terminale POS z technologią zbliżeniową (stacjonarne, przenośne, mobilne) bezpłatnie przez cały okres trwania programu.

Szybki dostęp do środków pieniężnychjuż następnego dnia pieniądze znajdują się na koncie urzędu.

Transakcje kartami Visa®, Mastercard® oraz Diners Club® bez prowizji oraz limitu kwoty obrotu w trakcie trwania programu.

Narzędzie do monitorowania płatności iMerchant Connect, a dzięki niemu szybki dostęp online do faktur, szczegółowych raportów i zestawień transakcji. 

Możliwość akceptacji kart: Visa®, Mastercard®, Diners Club® oraz odpłatnie JCB® i China UnionPay®.

 

Wsparcie 24/7 przez 365 dni w roku, zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

 

 

W ramach Programu otrzymujesz możliwość akceptacji kart bez prowizji*

*do wysokości obrotu 100000 PLN na jednym urządzeniu (dla kart VISA, Mastercard I American Express)

 

Poznaj nasze terminale

Wybierz takie rozwiązanie POS, które najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie

 

Potrzebujesz szybkiego stacjonarnego terminala POS?
Wybierz stacjonarny terminal IP/PSTN

W miejscach o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu sprawdzi się stacjonarny terminal płatniczy IP/PSTN, który łączy w sobie wydajność, dużą szybkość przetwarzania danych, bezpieczeństwo, a także łatwość obsługi. Dlatego polecany jest szczególnie do miejsc, gdzie tworzą się duże kolejki do stanowiska kasowego, np. do sklepów, kiosków czy restauracji.

Wolisz podchodzić z terminalem do Klienta?
Wybierz przenośny terminal GPRS lub 3G

Szybki, niezawodny, kompaktowy, lekki, prosty w obsłudze, a do tego umożliwiający dokonanie transakcji bezgotówkowych w każdym miejscu, w którym znajduje się klient. Przenośny terminal płatniczy GPRS lub 3G sprawdzi się szczególnie w restauracjach oraz kawiarnianych ogródkach oraz wszędzie tam, gdzie płatności dokonywane są także poza stanowiskiem kasowym.

Przyjmujesz płatności w terenie, poza firmą?
Wybierz mobilny terminal MobileMerchant

Kiedy prowadząc działalność, często się przemieszczasz, MobileMerchant zawsze masz przy sobie. Dzięki niemu możesz w każdej chwili bezpiecznie akceptować płatności kartowe, niezależnie od tego, gdzie przebywasz. Nie ogranicza Cię ilość gotówki, którą mają przy sobie Twoi klienci, ani miejsce, w którym się z nimi spotykasz.

Nie masz linii telefonicznej ani podłączenia do Internetu?
Wybierz stacjonarny terminal GPRS

Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie płatności dokonywane są bezpośrednio przy stanowisku kasowym i gdzie nie ma dostępu do sieci telefonicznej oraz podłączenia do Internetu. Stacjonarny terminal płatniczy GPRS z bezpiecznym, szyfrowanym przesyłem danych jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów, salonów fryzjerskich, restauracji oraz hoteli. 

 

Przystąp do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego "Polska Bezgotówkowa" dla jednostek sektora publicznego w 4 prostych krokach

Skontaktuj się z nami lub zostaw swoje dane - oddzwonimy

Wraz z naszym konsultantem wybierz najlepszą ofertę. Przygotujemy Twoją umowę, którą następnie otrzymasz do zatwierdzenia 

Po zatwierdzeniu umowy przygotujemy Twoje konto oraz terminal, który otrzymasz kurierem

Po otrzymaniu terminala możesz rozpocząć przyjmowanie transakcji 

Najczęściej zadawane pytania:

:
Heading