The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Wszystkie płatności, zawsze i wszędzie. Możesz na nas polegać

Terminale płatnicze

Nasze rozwiązania zapewniają swobodę i komfort płatności. Twoi klienci mogą płacić tak, jak im wygodnie — niezależnie od sposobu, który wybiorą, transakcje są zawsze szybkie i bezpieczne.

Płatności online

Klienci robią zakupy w Twoim sklepie internetowym i bezpiecznie płacą przez Internet. Dane płatnicze i reputacja Twojej firmy są chronione — zgodnie z najwyższymi standardami.

Płatności przez telefon

Przyjmuj zamówienia i płatności podczas rozmowy telefonicznej — w mgnieniu oka — i równie szybko wysyłaj produkty, by zwiększyć w firmie sprzedaż i płynność finansową.

Rozwiązania samoobsługowe

Pozwól klientom płacić samodzielnie: w automatach, bez kolejek — i zmniejszaj koszty, korzystając z automatycznego księgowania wpłat i ograniczając liczbę personelu zatrudnionego w firmie.

Dlaczego warto wybrać Elavon?

Zwrot środków na konto już następnego dnia

Dostęp do danych biznesowych z każdego miejsca i o każdej porze

Bezpieczeństwo płatności i wsparcie w zakresie PCI

Wszystkie najpopularniejsze rodzaje płatności

Całodobowe wsparcie i dostęp do informacji online

Służymy pomocą

world

Całodobowe wsparcie 24/7/365

Dzięki naszemu wsparciu przez całą dobę, internetowemu centrum obsługi klienta i osobistym opiekunom klienta gotowym pomóc Ci w każdej chwili — w pełni wykorzystasz możliwości, jakie dają nowoczesne rozwiązania płatnicze.

world

Informacje o wynikach na kliknięcie myszką

Dostęp do aktualnych danych i informacji branżowych pomoże Ci być na bieżąco ze wszystkim, co może mieć znaczenie dla Twojej firmy i jej rozwoju. Zarządzaj kontem i zyskuj potrzebne dane, nie wychodząc z domu.

world

Najnowocześniejsze rozwiązania walutowe

Zapewnij swoim zagranicznym klientom możliwość wyboru płatności w rodzimej walucie, zamiast w złotówkach. Od każdej takiej transakcji uzyskasz rabat, a jednocześnie ograniczysz ryzyko reklamacji zwrotnych (chargeback).

world

Bezpieczeństwo płatności i certyfikat PCI

Posiadamy certyfikat PCI DSS, zapewniamy bezpieczeństwo i zgodność z wymogami organizacji kartowych. Szyfrowanie end-to-end przy płatnościach bezgotówkowych wykonywanych w obecności klienta, online i przez telefon – to u nas standard. Naszym klientom pomagamy uzyskać certyfikat zgodności z wymogami PCI, aby mogli lepiej chronić swoje firmy i swoich klientów.

world

 Niezawodność i zaufanie

Ponad 2 miliony klientów z całego świata zaufało naszej globalnej platformie płatniczej, która działa nieprzerwanie przez 99,9% czasu. Chronimy Twoje dane, Twoich klientów i Twoją firmę.

world

Usługi dodatkowe na terminalach

Nasze terminale płatnicze nie służą tylko do przyjmowania płatności bezgotówkowych. Usługi dodatkowe dostępne na tych terminalach zachęcają klientów do częstszych wizyt i zakupów w Twoim punkcie, a Tobie dają możliwość dodatkowych zysków. Oferuj swoim klientom: Cashback, Pre-paid, DCC, karty podarunkowe.

Zacznij już teraz

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends