The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Wszystkie płatności, zawsze i wszędzie. Możesz na nas polegać

Terminale płatnicze

Nasze rozwiązania zapewniają swobodę i komfort płatności. Twoi klienci mogą płacić tak, jak im wygodnie — niezależnie od sposobu, który wybiorą, transakcje są zawsze szybkie i bezpieczne.

Płatności online

Klienci robią zakupy w Twoim sklepie internetowym i bezpiecznie płacą przez Internet. Dane płatnicze i reputacja Twojej firmy są chronione — zgodnie z najwyższymi standardami.

Płatności przez telefon

Przyjmuj zamówienia i płatności podczas rozmowy telefonicznej — w mgnieniu oka — i równie szybko wysyłaj produkty, by zwiększyć w firmie sprzedaż i płynność finansową.

Rozwiązania samoobsługowe

Pozwól klientom płacić samodzielnie: w automatach, bez kolejek — i zmniejszaj koszty, korzystając z automatycznego księgowania wpłat i ograniczając liczbę personelu zatrudnionego w firmie.

Dlaczego warto wybrać Elavon?

Zwrot środków na konto już następnego dnia

Dostęp do danych biznesowych z każdego miejsca i o każdej porze

Bezpieczeństwo płatności i wsparcie w zakresie PCI

Wszystkie najpopularniejsze rodzaje płatności

Całodobowe wsparcie i dostęp do informacji online

Służymy pomocą

world

Całodobowe wsparcie 24/7/365

Dzięki naszemu wsparciu przez całą dobę, internetowemu centrum obsługi klienta i osobistym opiekunom klienta gotowym pomóc Ci w każdej chwili — w pełni wykorzystasz możliwości, jakie dają nowoczesne rozwiązania płatnicze.

world

Informacje o wynikach na kliknięcie myszką

Dostęp do aktualnych danych i informacji branżowych pomoże Ci być na bieżąco ze wszystkim, co może mieć znaczenie dla Twojej firmy i jej rozwoju. Zarządzaj kontem i zyskuj potrzebne dane, nie wychodząc z domu.

world

Najnowocześniejsze rozwiązania walutowe

Zapewnij swoim zagranicznym klientom możliwość wyboru płatności w rodzimej walucie, zamiast w złotówkach. Od każdej takiej transakcji uzyskasz rabat, a jednocześnie ograniczysz ryzyko reklamacji zwrotnych (chargeback).

world

Bezpieczeństwo płatności i certyfikat PCI

Posiadamy certyfikat PCI DSS, zapewniamy bezpieczeństwo i zgodność z wymogami organizacji kartowych. Szyfrowanie end-to-end przy płatnościach bezgotówkowych wykonywanych w obecności klienta, online i przez telefon – to u nas standard. Naszym klientom pomagamy uzyskać certyfikat zgodności z wymogami PCI, aby mogli lepiej chronić swoje firmy i swoich klientów.

world

 Niezawodność i zaufanie

Ponad 2 miliony klientów z całego świata zaufało naszej globalnej platformie płatniczej, która działa nieprzerwanie przez 99,9% czasu. Chronimy Twoje dane, Twoich klientów i Twoją firmę.

world

Usługi dodatkowe na terminalach

Nasze terminale płatnicze nie służą tylko do przyjmowania płatności bezgotówkowych. Usługi dodatkowe dostępne na tych terminalach zachęcają klientów do częstszych wizyt i zakupów w Twoim punkcie, a Tobie dają możliwość dodatkowych zysków. Oferuj swoim klientom: Cashback, Pre-paid, DCC, karty podarunkowe.

Zacznij już teraz