The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Karty płatnicze

Wszystkie najpopularniejsze metody płatności

Akceptując karty różnych typów z łatwością zaproponujesz swoim klientom dogodną dla nich formę płatności. Terminal umożliwiający akceptację wszystkich najpopularniejszych kart płatniczych poprawi również płynność finansową i zaoszczędzisz czas, który do tej pory spędzałeś w bankach, aby wpłacić gotówkę.

Płatność kartą w sklepie odzieżowym

Szeroki wybór płatności

Każdego dnia ponad 2 miliona przedsiębiorstw na całym świecie powierza nam przetwarzanie miliardów transakcji. Dajemy naszym klientom szeroki wybór rozwiązań płatniczych, a tym samym możliwość dopasowania się do potrzeb rynku. Dzięki nam zyskują oni elastyczność, tak bardzo potrzebną dziś w biznesie.

Większa liczba klientów

Współpracujemy z największymi organizacjami kartowymi. Skorzystaj z możliwości rozszerzenia metod płatności w Twojej firmie. Akceptacja wielu rodzajów kart płatniczych sprawi, że coraz więcej rodzimych klientów będzie kupować produkty i usługi, które oferujesz. Zyskasz też możliwość dotarcia do większej liczby turystów z całego świata.

Postaw na jakość obsługi klientów

Zdobywasz tych klientów, którzy więcej wydają

Docierasz do zamożnych, zagranicznych posiadaczy kart. Oni zwykle kupują więcej, więc Ty pomnażasz swoje dochody.

Zwiększasz
sprzedaż

Większe wydatki klientów przekładają się na wzrost przychodów z pojedynczej transakcji.

Zyskujesz na
spontanicznych zakupach

Szerszy wybór akceptowanych kart to dla klientów łatwość kupowania. Kupują więc chętniej i zostawiają w Twojej firmie więcej pieniędzy.

Podnosisz jakość
obsługi klientów

Oferując możliwość zapłacenia tymi kartami, które Twoi klienci preferują, spełniasz ich oczekiwania i dajesz im odczuć satysfakcję z zakupów.

Polecane rozwiązania płatnicze

instytucje finansowe

Pełna kontrola

Korzystając z naszego portalu klienta, szybko i bezpiecznie monitorujesz transakcje kartowe. Możesz analizować zachowania klientów i pojawiające się trendy, a dzięki temu dostosowywać swoją ofertę do potrzeb rynku i w rezultacie zarabiać więcej.

customer center

Kompleksowa obsługa

Obsługujemy płatności kartami, zapewniając Ci równocześnie wsparcie techniczne. Zadbamy, aby Twój terminal został zaktualizowany, a także prześlemy Ci odpowiednie oznakowanie informujące o akceptacji kart.

ISO

Wiedza i doświadczenie

Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w zakresie przetwarzania płatności, dzięki czemu możesz korzystać z atrakcyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.