The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Rozwiązania

Mobilne rozwiązania płatnicze

Zyskaj dodatkowe możliwości dotarcia do nowych klientów dzięki rozwiązaniom płatniczym przeznaczonym dla firm działających w terenie. Zapewnimy Ci swobodę przyjmowania płatności niemal wszędzie – niezależnie od tego, czy spotykasz się z klientami poza firmą, czy też przyjmujesz płatności przy stoliku.

Znajdź rozwiązanie dla siebie

Odpowiedz na pytania i zobacz nasze propozycje dla Twojej firmy

5% Completed

New or Switching

level 1 New or switching
level 2 Cashless or Non - Cashless
level 3 Your industry
level 4 Your business
level 5 Card transaction volume
level 6 Service Previous requirements
sklep ogrodniczy

Nowoczesne rozwiązanie

Zwiększ możliwości swojej firmy, korzystając z inteligentnej technologii ułatwiającej pracę zarówno w firmie, jak i w terenie. Przyjmuj transakcje, gdziekolwiek jesteś za pomocą terminali płatniczych nowej generacji. Dopasuj je do swoich potrzeb za pomocą aplikacji i dodatków, które nie tylko zwiększają wydajność przyjmowania płatności, ale także pomagają podnieść poziom obsługi klienta. 

Dowiedz się więcej

mobilność

Mobilność

Zwiększ elastyczność przyjmowania transakcji, korzystając z mobilnych terminali zaprojektowanych z myślą o potrzebach firm prowadzących działalność w ruchu. Skorzystaj z łatwych w instalacji i obsłudze rozwiązań gwarantujących szybkie i bezpieczne płatności mobilne. Dodatkowo daj klientom swobodę wyboru, eliminując ograniczenia związane z korzystaniem z terminali stacjonarnych.

Dowiedz się więcej

Więcej niż tylko dostawca usług płatniczych

Kompleksowa obsługa

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby móc przyjmować płatności kartowe: od instalacji sprzętu i szkolenia personelu w zakresie jego obsługi, po bieżące wsparcie i raporty. Nasze rozwiązania spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie płatności.

Sprawdzona technologia

Korzystając z naszej oferty, swoje płatności powierzasz technologii gwarantującej najwyższe w branży współczynniki szybkości transakcji i niezawodności bramek płatniczych.

Bezpieczeństwo danych

Będziemy chronić Twoje transakcje oraz dane Twoich klientów na każdym etapie ich przetwarzania, korzystając z zaawansowanych mechanizmów szyfrowania i zapobiegania oszustwom, zgodnych ze standardem PCI DSS.