The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Klikając "Wyślij" akceptujesz naszą  Politykę prywatności i Politykę plików cookies.

alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Rozwiązania

Mobilne rozwiązania płatnicze

Zyskaj dodatkowe możliwości dotarcia do nowych klientów dzięki rozwiązaniom płatniczym przeznaczonym dla firm działających w terenie. Zapewnimy Ci swobodę przyjmowania płatności niemal wszędzie – niezależnie od tego, czy spotykasz się z klientami poza firmą, czy też przyjmujesz płatności przy stoliku.

sklep ogrodniczy

Nowoczesne rozwiązanie

Zwiększ możliwości swojej firmy, korzystając z inteligentnej technologii ułatwiającej pracę zarówno w firmie, jak i w terenie. Przyjmuj transakcje, gdziekolwiek jesteś za pomocą terminali płatniczych nowej generacji. Dopasuj je do swoich potrzeb za pomocą aplikacji i dodatków, które nie tylko zwiększają wydajność przyjmowania płatności, ale także pomagają podnieść poziom obsługi klienta. 

Dowiedz się więcej

mobilność

Mobilność

Zwiększ elastyczność przyjmowania transakcji, korzystając z mobilnych terminali zaprojektowanych z myślą o potrzebach firm prowadzących działalność w ruchu. Skorzystaj z łatwych w instalacji i obsłudze rozwiązań gwarantujących szybkie i bezpieczne płatności mobilne. Dodatkowo daj klientom swobodę wyboru, eliminując ograniczenia związane z korzystaniem z terminali stacjonarnych.

Dowiedz się więcej

mądry wybór

Mądry wybór

Jeśli dopiero chcesz rozpocząć przyjmowanie płatności kartą, zapewnimy Ci przystępne cenowo i łatwe w obsłudze rozwiązanie, dzięki któremu zmienisz swój smartfon lub tablet w mobilny terminal płatniczy. Wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację na swoim smartfonie i połączysz go z naszym PIN padem. Zyskasz swobodę działania — bez abonamentu i bez zobowiązań co do wielkości obrotu — oraz zadowolonych klientów. 

Dowiedz się więcej

Więcej niż tylko dostawca usług płatniczych

Kompleksowa obsługa

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby móc przyjmować płatności kartowe: od instalacji sprzętu i szkolenia personelu w zakresie jego obsługi, po bieżące wsparcie i raporty. Nasze rozwiązania spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie płatności.

Sprawdzona technologia

Korzystając z naszej oferty, swoje płatności powierzasz technologii gwarantującej najwyższe w branży współczynniki szybkości transakcji i niezawodności bramek płatniczych.

Bezpieczeństwo danych

Będziemy chronić Twoje transakcje oraz dane Twoich klientów na każdym etapie ich przetwarzania, korzystając z zaawansowanych mechanizmów szyfrowania i zapobiegania oszustwom, zgodnych ze standardem PCI DSS.