The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content

Szybkie płatności bezgotówkowe: stacjonarnie i w ruchu

Move 3500

Mobilny terminal płatniczy Ingenico Move 3500

Idelany dla

 • Restauracji
 • Kawiarni
 • Barów
 • Hoteli
 • Transportu
 • Wszystkie najpopularniejsze metody płatności, dostępne wszędzie, gdzie tylko jest zasięg sieci 3G
 • Komórkowa transmisja danych – bez opłat i bez ograniczeń — dzięki wbudowanej karcie SIM
 • Usługi dodatkowe, umożliwiające dodatkowy zysk: doładowania, cashback, a także zabezpieczenie płatności: preautoryzacja 
 • Zwrot środków z transakcji następnego dnia – wliczony w cenę 
 • Niezawodny, gdy chcesz przyjmować płatności z dala od kasy, w ruchu, w terenie lub u klienta.
 • Działa w każdym miejscu, gdzie tylko jest zasięg sieci 3G.
 • Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, zgodne z wymogami PCI.
 • Ma kompaktowe rozmiary, idealne by zabrać go ze sobą, a jednocześnie mocną i wydajną baterię o długiej żywotności.
 • Zapewnia usługę zabezpieczającą transakcje: preautoryzację, a także usługi dodatkowe przynoszące zysk (doładowania, cashback) oraz obsługę kart podarunkowych. 
 • Pomaga promować firmę i budować świadomość marki dzięki drukowaniu logotypu na paragonach. 
 • Zwrot środków z transakcji następuje kolejnego dnia i jest wliczony w cenę. 

Procesor

aplikacja I kryptoprocesor Cortex A5 64 bits

Pamięć

wewnętrzna: 128 MB Flash, 128 MB RAM

zewnętrzna: MicroSD up to 32GB

System operacyjny

Telium Tetra OS

Łączność

3G

Ekran

kolorowy, 3.2", podświetlany QVGA (320 x 240 pikseli)

Klawiatura

podświetlana, 16- klawiszowa (plus 4 klawisze nawigacyjne)

Drukarka

termiczna, zintegrowana; szybkość drukowania: do 30 wersów na sekundę

Bateria

litowo-jonowa 22000 mAh

Wymiary waga

169 x 78 x 57 mm, 320 g

Bezpieczeństwo

PCI PTS 5.x Online & Offline

Visa
Mastercard
VISA
Union Pay
Diners Club
Contactless
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay

Gotowy na podjęcie współpracy? My też.

22 306 42 22 Znajdź rozwiązanie

 Poniedziałek – piątek, 9.00-.17.30.

Dlaczego warto wybrać Elavon?

Zwrot środków na konto już następnego dnia

Dostęp do danych biznesowych z każdego miejsca i o każdej porze

Bezpieczeństwo płatności i wsparcie w zakresie PCI

Wszystkie najpopularniejsze rodzaje płatności 

Całodobowe wsparcie i dostęp do informacji online

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Wystąpił błąd.

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Biuro Obsługi Klienta

Pracujemy całą dobę 24/7

22 306 03 16

Gotowy na podjęcie współpracy? My też.

22 306 42 22 Znajdź rozwiązanie

 Poniedziałek – piątek, 9.00-.17.30.

Ingenico Move 3500

Zgodnie z nowymi przepisami każdy przedsiębiorca powinien umożliwiać swoim klientom płatności bezgotówkowe. Jeśli prowadzisz swój biznes i jesteś na etapie wyboru terminala płatniczego, pamiętaj, że powinien być on dobrany zgodnie z wymaganiami Twojej branży. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą w ciągłym ruchu lub dysponujących dużym lokalem, dobrym wyborem może okazać się terminal przenośny Ingenico Move 3500. Poznaj możliwości, jakie terminal Move 3500 może dać Twojemu biznesowi.

Terminal Ingenico Move 3500 – informacje ogólne

Firma Ingenico to przedsiębiorstwo, które już od ponad czterdziestu lat dostarcza przedsiębiorcom narzędzia do obsługi transakcji bezgotówkowych. Nazwa tej marki to synonim jakości, jaką cechują się proponowane przez nich urządzenia i nie inaczej jest w przypadku Ingenico Move 3500. WiFi, kolorowy wyświetlacz, prosta wymiana papieru – to tylko niektóre z zalet tego modelu, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających przedsiębiorcach.

Terminal Ingenico Move 3500 to przede wszystkim urządzenie, które stawia na mobilność. Jeśli Twój biznes jest związany z branżą transportową lub jesteś kierowcą taksówki, wiesz, że przyjmowanie płatności mobilnych może sprawić problemy, kiedy chcesz to zrobić w terenie. Terminal Move 3500 to świetne rozwiązanie takiej sytuacji – posiada aż dwa gniazda na kartę SIM oraz obsługuje sieć 3G, Wifi i Bluetooth. Takie połączenie sprawi, że niezależnie od tego, jak daleko będziesz musiał dotrzeć do swojego klienta, obsłużysz jego płatność bez żadnych komplikacji.

Mobilność, jaką oferuje Move 3500, to także ogromna zaleta dla wielu innych branż, czego świetnym przykładem może być gastronomia. Jeśli posiadasz restaurację czy bar, z całą pewnością wiesz, że klienci mogą nie mieć ochoty podchodzić do kasy za każdym razem, kiedy będą chcieli dokonać płatności. Move 3500 Ingenico przyda się także w tym przypadku – Ty lub Twój pracownik będziecie mogli zabrać go do dowolnego stolika i sprawić, że płatność Twoich klientów stanie się wygodna, jak nigdy wcześniej. Warto tutaj zauważyć także to, że Ingenico Move 3500 świetnie sprawdzi się w takich warunkach, gdyż waży tylko 320 gramów i jego noszenie nie sprawi nikomu trudności.

Ingenico Move 3500 – cena tego terminala płatniczego nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę możliwości, jakie daje Move 3500. To wygodny, estetyczny i trwały model, który może dobrze się sprawdzić właściwie w każdym biznesie.

Ingenico Move 3500 – wymiana papieru

Ingenico Move 3500 – brak papieru i konieczność jego wymiany to codzienność w przypadku pracy z terminalem, więc sam proces przekładania rolki z papierem termicznym ma ogromne znaczenie dla komfortu użytkownika urządzenia. Jak wygląda to w przypadku terminala Move 3500? Wymiana papieru w tym terminalu jest niezwykle prosta. Jedyne, co powinien zrobić użytkownik, to otwarcie przedniej osłony, umieszczonej w górnej części urządzenia. Następnie wystarczy delikatnie wysunąć starą rolkę i wymienić ją na nową. Rolki do terminala Ingenico Move 3500 to łatwo dostępny standardowy papier o wymiarach 57 milimetrów szerokości.

Terminal Ingenico Move 3500: wymiana papieru, ładowanie i inne czynności konserwacyjne w tym modelu nie przysporzą Ci żadnych trudności. Nie będziesz miał też żadnych kłopotów z nauczeniem Twoich pracowników, jak powinno się poprawnie obsługiwać terminal płatniczy. Z Move 3500 będzie to bardzo proste, szybkie i wygodne.

Jak zresetować terminal Ingenico Move 3500?

Ingenico Move 3500 – reset urządzenia może się czasem okazać konieczny, kiedy będziesz chciał przywrócić pracę terminala do normy. Dotyczy to nawet tak niezawodnych modeli, jak Ingenico Move 3500. Co zrobić w sytuacji, kiedy urządzenie odmówi posłuszeństwa i będziesz chciał je zresetować? Jak wyłączyć terminal Move 3500?

Move 3500 – reset tego terminala jest podobnie prosty, co wymiana rolki papieru. Żeby wyłączyć urządzenie, niezależnie czy mowa tutaj o sytuacji, gdy nie pracuje ono jak należy, czy chcesz go wyłączyć po skończonej pracy, powinieneś przytrzymać jednocześnie żółty przycisk i przycisk z kropką. Po chwili terminal wyłączy się. Jeśli będziesz chciał po raz kolejny go uruchomić, powinieneś wcisnąć i przytrzymać zielony przycisk. Terminal będzie gotowy do pracy, kiedy pojawi się na nim logo operatora płatności – dopiero wtedy możesz znowu przyjmować płatności mobilne po zresetowaniu urządzenia.

Wiesz już, czym jest terminal Ingenico Move 3500, jak wyłączyć i włączyć to urządzenie oraz w jaki sposób przeprowadzić w nim wymianę papieru. Jeśli zastanawiasz się nad nowym terminalem płatniczym, który ułatwi codzienne obowiązki Tobie lub Twoi pracownikom, terminal Ingenico Move 3500 zdecydowanie będzie jedną z bardziej interesujących opcji. Jeśli poszukujesz mobilnego, lekkiego terminala o pojemnej baterii i działających bez zarzutów modułach łączności, rozważ Move 3500.