The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.
Numer telefonu
Email

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

An error has occurred in submission. PLease try contacting customer service.

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
Mobile Merchant

Mobilny terminal płatniczy MobileMerchant

Zamów

Zwiększ przychody – zyskaj swobodę przyjmowania płatności

Kiedy prowadząc małą lub średnią firmę, często jesteś w ruchu, potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci przeprowadzenie transakcji tam, gdzie aktualnie przebywasz. Mobilny terminal płatniczy idealnie się do tego nadaje – przemieszcza się razem z Tobą. Dzięki niemu możesz w każdej chwili bezpiecznie akceptować transakcje dokonywane kartą, niezależnie od tego, gdzie to się odbywa: na ulicy, w restauracji czy w domu lub siedzibie klienta. Nie ogranicza Cię ani ilość gotówki, którą klienci mają przy sobie, ani miejsce, w którym się z nimi spotykasz.

 

Przeprowadzaj transakcje bez ograniczeń

MobileMerchant to przenośny terminal płatniczy, który zawsze możesz mieć przy sobie. To niewielkie urządzenie, które łączy się z Twoim tabletem lub smartfonem przez Bluetooth i za pomocą aplikacji mobilnej firmy Elavon umożliwia przyjmowanie płatności kartowych. Działa wszędzie – wystarczy Ci połączenie z Internetem.

Chroń dane kartowe z MobileMerchant

mPOS MobileMerchant spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa PCI oraz EMV stosowane również w tradycyjnych modelach terminali. Ten mobilny terminal płatniczy umożliwia dokonanie transakcji wykonywanych wszystkimi rodzajami kart płatniczych, w tym transakcji bez fizycznego użycia karty, transakcji zbliżeniowych oraz wykonywanych nowoczesnymi metodami – np. przez aplikacje Google Pay i Apple Pay.

Przenośny terminal płatniczy dostosowany do Twoich potrzeb

mPOS MobileMerchant został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. To przenośne urządzenie jest niezastąpione, gdy prowadzisz firmę przewozową, kurierską lub transportową, masz przedstawicieli handlowych w terenie lub przyjmujesz opłaty sezonowo.

Karty akceptowane przez mobilny terminal płatniczy MobileMerchant

Maestro
Visa
Vpay
Amex
Diners
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay

Postaw na mobilność

1

Zamów na własność czytnik kart MobileMerchant

Umożliwia on: przyjmowanie płatności kartami Visa®, Mastercard®, Diners Club®, JBC® i American Express® z paskiem magnetycznym, Chip&PIN oraz transakcje zbliżeniowe.

2

Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację MobileMerchant

Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play i Apple Store. Działa na większości urządzeń mobilnych z systemami Android i iOS.

3

Zarejestruj się na bezpłatnym portalu MobileMerchant

Dzięki niemu można wykonywać transakcje MO/TO oraz mieć dostęp do danych o płatnościach, analizować sprzedaż i na tej podstawie podejmować decyzje biznesowe.

Zrób pierwszy krok

Skontaktuj się z nami lub dowiedz się więcej o Programie Polska Bezgotówkowa.

Skontaktuj się z nami  Polska Bezgotówkowa