The site you requested may not be relevant in your area.

country flag
Skip to main content
twoja firma

Twoja wizja - nasze rozwiązania bezgotówkowe

Rozwój firmy wymaga ciężkiej pracy, wizji oraz specjalistycznej wiedzy. Jeśli poświęcasz cały swój czas na realizację celów, potrzebny jest Ci partner, który zapewnia proste transakcje bezgotówkowe przy pomocy terminali i któremu możesz zaufać. Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji z różnych branż, aby tworzyć rozwiązania płatnicze spełniające wymagania zmieniającego się otoczenia biznesowego. 

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Wybór partnera dostarczającego usługi płatnicze to jedna z najpoważniejszych decyzji, przed którą stoi każdy przedsiębiorca. Rozwój Twojego przedsiębiorstwa będziemy wspierać za pomocą ekonomicznych i elastycznych rozwiązań płatniczych dla firm, dzięki którym zapewnisz klientom oczekiwany przez nich poziom obsługi.

Dowiedz się więcej

Korporacje

Nawet, jeśli prowadzisz dużą firmę czy zarządzasz korporacją, płatności kartowe i wszystko, co z nimi związane, mogą być bardzo proste. W ofercie Elavon znajdziesz kompleksowe rozwiązania płatnicze dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Podejmując współpracę z nami, zyskujesz partnera, który spełni wszystkie Twoje potrzeby dotyczące płatności bezgotówkowych.

Dowiedź się więcej

Znajdź rozwiązanie dla siebie

Odpowiedz na pytania i zobacz nasze propozycje dla Twojej firmy

5% Completed

New or Switching

level 1 New or switching
level 2 Cashless or Non - Cashless
level 3 Your industry
level 4 Your business
level 5 Card transaction volume
level 6 Service Previous requirements

Zbuduj rozwiązanie płatnicze dla swojej firmy

Transakcje bez prowizji

Chcesz przyjmować płatności bezgotówkowe? Pomożemy Ci przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa i zaproponujemy Ci terminal płatniczy, który spełni potrzeby Twojej firmy i umożliwi Ci dotarcie do większej liczby klientów.

Dowiedz się więcej

Rozwój firmy

Będziemy towarzyszyć rozwojowi Twojej firmy: wdrożymy rozwiązania płatnicze dostosowane do skali obrotów i obsługujące wiele lokalizacji. Takie, które pozwoli zarządzać wielokanałowymi transakcjami bezgotówkowymi z jednego centralnego punktu. 

Dowiedz się więcej

Zmiana dostawcy usług

Chcesz współpracować z dostawcą usług płatniczych, dla którego priorytetem jest wyjątkowa obsługa, niezawodność oraz bezpieczeństwo? Dzięki naszym rozwiązaniom zmiana dostawy jest bardzo prosta, a Twoi klienci mogą płacić zawsze, gdy są na to gotowi – w dowolnym miejscu i o każdej porze. 

Dowiedz się więcej