alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Skontaktuj się z nami

*Wymagane

Zgoda na kontakt:

Proszę zaznaczyć to pole, jeżeli chcesz, żeby Elavon skontaktował się w celu przedstawienia oferty, używając podanego przez Ciebie adresu e-mail i/lub numeru telefonu.
Numer telefonu
Email

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Form Ends
alt

Thank you for your submission!

Thank you for getting in touch. We will be in contact with you within 48 hours.To go back to our website, please click here.

Close

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
testing

 

Wystąpił błąd. 

alt

Biuro Sprzedaży

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

22 306 42 22

Form Ends
image

Chcesz przyjmować płatności bezgotówkowe bezpłatnie?

Wybierz terminal POS za 0 zł i przyjmuj płatności bez prowizji w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

Dowiedz się więcej

Oferta dla firm

Pomagamy przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa małym lub średnim przedsiębiorcom, zapewniając darmowy dostęp aż do trzech terminali płatniczych POS z technologią zbliżeniową oraz transakcje bez prowizji przez pierwsze 12 miesięcy.

Dowiedz się więcej

Twoje korzyści

 • Więcej klientów
 • Większe obroty
 • Większe zyski
 • Bezpieczeństwo
 • Oszczędność
 • Lepszy wizerunek

Oferta dla instytucji publicznych

W ramach programu Polska Bezgotówkowa zapewniamy jednostkom sektora publicznego transakcje bez prowizji oraz - do każdego posiadanego punktu kasowego - darmowe terminale płatnicze POS z technologią zbliżeniową.

Dowiedz się więcej

Twoje korzyści

 • Nowoczesne terminale POS
 • Transakcje kartami bez prowizji
 • Portal do monitorowania płatności
 • Lepszy wizerunek
 • Wsparcie 24/7 przez 365 dni w roku

W ramach Programu otrzymujesz możliwość
akceptacji kart bez prowizji*

*do wysokości obrotu 100 000 PLN na jednym urządzeniu (dla kart Visa, Mastercard i American Express)

Visa
Mastercard
JCB
Union Pay
Diners Club
Contactless
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay

Zobacz, co zyskasz dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard przy wsparciu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii i Związku Banków Polskich.

Przedsiębiorcom, którzy do tej pory nie udostępniali w swoich placówkach handlowych możliwości realizacji płatności bezgotówkowych kartami płatniczymi, zapewnia bezpłatne terminale (do 3 urządzeń) i transakcje bez prowizji przez rok. Już tysiące firm skorzystało z tej możliwości. We wrześniu 2019 roku w ramach Programu było zainstalowanych ponad 200 tyś. terminali.

Nie zostawiaj w tyle, by nie wypaść z rynku. Zwłaszcza gdy Twoja konkurencja już ma terminale. Daj swoim klientom komfort płatności bezgotówkowych.

Twoja firma może wziąć udział w Programie, jeśli:

 • przez ostatnie 12 miesięcy nie przyjmowała płatności bezgotówkowych

Masz więcej pytań? 

 • Do Programu Polska Bezgotówkowa przystąpić może każda firma, która w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do Programu i zawarciem z agentem rozliczeniowym umowy nie przyjmowała płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.

 • Uczestnicy Programu Polska Bezgotówkowa mogą liczyć na profesjonalne usługi serwisowe w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania zgłoszenia dotyczącego awarii urządzenia bądź też wszelakich nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. Akceptanci mają również możliwość całodobowego kontaktu z obsługą klienta.

  Partnerzy mogą również liczyć na wsparcie przy nauce obsługi terminala płatniczego. Każdy pracownik obsługujący terminal płatniczy powinien odbyć szkolenie z zakresu nie tylko obsługi urządzenia, ale i bezpieczeństwa transakcji. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne – wystarczy zgłosić się do przypisanego przedstawiciela handlowego bądź do Centrum Obsługi Akceptanta, by ustalić dogodny dla obu stron termin szkolenia.

 • Do Programu Polska Bezgotówkowa mogą przystąpić jedynie przedsiębiorcy spełniający warunki opisane szczegółowo w sekcji „Kto może przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa?”. O ile spełnia on wszystkie kryteria, w każdej chwili może wybrać swojego agenta rozliczeniowego i podpisać z nim umowę na udział w Programie. Umowa podpisywana jest na minimum 12 miesięcy – przy czym darmowe użytkowanie terminali płatniczych obowiązuje jedynie przez rok. Przy podpisaniu umowy na okres dłuższy niż 12 miesięcy uczestnik Programu musi liczyć się z kosztami obsługi urządzeń.

  Z udziału w Programie Polska Bezgotówkowa nie można zrezygnować przed końcem trwania umowy – jej zerwanie wiąże się z karami finansowymi. Nie ma żadnych kar dla przedsiębiorców, którzy zrezygnują z udziału w Programie, ze względu na zamknięcie działalności gospodarczej.

  Co ważne – dofinansowaniem w ramach Programu objęte są terminale płatnicze zaraportowane do Fundacji Polska Bezgotówkowa w latach 2018-2020. Ponadto przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz.

 • Celem Programu Polska Bezgotówkowa jest umożliwienie małym oraz średnim przedsiębiorcom przyjmowania bezgotówkowych płatności bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z instalacją i użytkowaniem terminala POS. Użytkownik Programu uzyskuje możliwość transakcji kartami Diners Club bez prowizji oraz limitu kwoty obrotu a także transakcje bez prowizji kartami Visa, Mastercard oraz American Express przez pierwszych 12 miesięcy lub do obrotu 100 000 PLN na każdym terminalu POS w trakcie trwania programu. Po przekroczeniu wskazanego obrotu wynajem terminala POS nadal jest bezkosztowy do końca dwunastego miesiąca, natomiast prowizja za procesowanie transakcji przechodzi na warunki komercyjne, które znajdują się w zawartej wcześniej umowie. Po roku współpraca w całości przechodzi na warunki komercyjne, które znajdują się w zawartej wcześniej umowie. Oznacza to, że w przypadku chęci dalszego korzystania z terminala płatniczego, należy liczyć się z kosztami obsługi urządzeń. Warunki dalszej współpracy zależą od indywidualnych ustaleń. Należy zaznaczyć, że nie ma możliwości wzięcia ponownego udziału w Programie.

 • Tak, w trakcie trwania Programu Polska Bezgotówkowa można zwiększyć liczbę terminali płatniczych. Należy jednak pamiętać, że przedsiębiorca ma taką możliwość tylko w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy na pierwszy terminal POS. Należy przy tym zaznaczyć, że jeden przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie 3 terminale płatnicze i dla każdego z nich okres darmowego użytkowania liczony jest oddzielnie.

 • Tak, brak dostępu do Internetu oraz telefonu stacjonarnego nie stanowi przeszkody do udziału w Programie Polska Bezgotówkowa. Wystarczy posiadanie na terenie danego lokalu zasięgu GPRS/3G. Terminale płatnicze muszą posiadać stałe połączenie z bankiem oraz wystawcą karty – tylko wtedy możliwe jest zrealizowanie transakcji.

  Tak, brak dostępu do Internetu oraz telefonu stacjonarnego nie stanowi przeszkody do udziału w Programie Polska Bezgotówkowa. Wystarczy posiadanie na terenie danego lokalu zasięgu GPRS/3G. Terminale płatnicze muszą posiadać stałe połączenie z bankiem oraz wystawcą karty – tylko wtedy możliwe jest zrealizowanie transakcji.

 • Tak. Jednym z warunków uczestnictwa w Programie Polska Bezgotówkowa jest oznaczenie placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo Programu Polska Bezgotówkowa oraz organizacji płatniczych. Fundacja Polska Bezgotówkowa do każdego terminala płatniczego dostarcza zestaw naklejek informujących o korzystaniu z Programu - należy ich użyć do oznaczenia punktu sprzedaży.

 • Do programu przystąpić może każda firma, która:

  1. w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do Programu  i zawarciem z agentem rozliczeniowym umowy o nie przyjmował płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.
  2. i jednocześnie nie jest:

      a. Siecią handlową, usługową lub podobną (i ich ajenci), do której należy więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych, działających pod tym samym znakiem towarowym.

      b. Franczyzobiorcą we franczyzach powyżej 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych, działajacych pod tym samym znakiem towarowym.

      c. Jednostką administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego, uczestniczącą w „Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej”;

          dofinansowanie dla pozostałych jednostek sektora publicznego leży w gestii decyzji Rady Fundacji.

          operatorem automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).

 • Uczestnicy programu mogą liczyć na profesjonalne usługi serwisowe w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania zgłoszenia dotyczącego awarii urządzenia bądź też wszelakich nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. Akceptanci mają również możliwość całodobowego kontaktu z obsługą klienta.

   

  Partnerzy mogą również liczyć na wsparcie przy nauce obsługi terminala. Każdy pracownik obsługujący terminal powinien odbyć szkolenie z zakresu nie tylko obsługi urządzenia, ale i bezpieczeństwa transakcji. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne – wystarczy zgłosić się do przypisanego przedstawiciela handlowego bądź do Centrum Obsługi Akceptanta, by ustalić dogodny dla obu stron termin szkolenia.

 • Do programu mogą przystąpić jedynie przedsiębiorcy spełniający warunki opisane szczegółowo w sekcji „Kto może przystąpić do programu?”. O ile spełnia on wszystkie kryteria, w każdej chwili może wybrać swojego agenta rozliczeniowego i podpisać z nim umowę na udział w programie. Umowa spisywana jest na minimum 12 miesięcy – przy czym darmowe użytkowanie terminali obowiązuje jedynie przez rok. Przy podpisaniu umowy na okres dłuższy niż 12 miesięcy uczestnik programu musi liczyć się z kosztami obsługi urządzeń. Z udziału w programie nie można zrezygnować przed końcem trwania umowy – jej zerwanie wiąże się z karami finansowymi. Co ważne – dofinansowaniem w ramach programu objęte są terminale zaraportowane do Fundacji Polska Bezgotówkowa w latach 2018-2020 Ponadto przedsiębiorca może przystąpić do programu tylko jeden raz.

Reprezentujesz spółkę
lub inną formę działalności?

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Zadzwoń: 22 306 40 57

lub wypełnij formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy