Skip to main content
Terminal płatniczy w sklepie w ramach programu Polska Bezgotówkowa

Bezpłatne płatności bezgotówkowe w Polsce

Jeśli chcesz, żeby Twoja firma zawsze mogła odpowiadać na potrzeby klientów, warto jest pomyśleć o terminalu płatniczym, który obsłuży nie tylko płatności kartą, ale też inne typy płatności bezgotówkowych. Zobacz, jak łatwo możesz to osiągnąć z programem Polska Bezgotówkowa.

Oferta dla firm

Pomagamy przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa małym i średnim przedsiębiorcom, zapewniając darmowy dostęp do terminala płatniczego POS z technologią zbliżeniową oraz transakcje bez prowizji przez pierwsze 12 miesięcy.

Twoje korzyści

 • Więcej klientów
 • Większe obroty
 • Większe zyski
 • Bezpieczeństwo
 • Oszczędność
 • Lepszy wizerunek

Oferta dla instytucji publiczny

W ramach programu Polska Bezgotówkowa zapewniamy jednostkom sektora publicznego transakcje bez prowizji oraz - do każdego posiadanego punktu kasowego - darmowe terminale płatnicze POS z technologią zbliżeniową.

Twoje korzyści

 • Nowoczesne terminale POS
 • Transakcje kartami bez prowizji
 • Portal do monitorowania płatności
 • Lepszy wizerunek
 • Wsparcie 24/7 przez 365 dni w roku

W ramach Programu otrzymujesz możliwość
akceptacji kart bez prowizji*

*do wysokości obrotu 100 000 PLN na jednym urządzeniu (dla kart Visa i Mastercard)

Visa
Mastercard
VISA
VPay
Contactless
Discover
Blik
Apple Pay
Google Pay
Sprzedawcy mogą korzystać z terminali płatniczych za darmo

Program Polska Bezgotówkowa – korzyści dla przedsiębiorców

Dla każdego przedsiębiorcy dostosowanie swojej oferty i sposobów płatności do potrzeb klienta powinno być bardzo istotne. Dzięki temu możesz zyskać kolejnych lojalnych klientów, którzy mogą powiedzieć o Twojej firmie znajomym – co realnie wpłynie na możliwości i zasięg Twojego biznesu.

Fundacja Polska Bezgotówkowa ma na celu umożliwienie dostępu do obsługi płatności kartą i płatności bezgotówkowych dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od skali jego biznesu. W przypadku niewielkich firm koszty związane z instalacją i obsługą terminala płatniczego mogą się okazać całkiem spore. Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa Twoja firma nie będzie musiała ponosić ich przez kolejne 12 miesięcy. Dotyczy to zarówno prowizji od płatności kartą, jak i darmowego terminala. Postaw na Program Polska Bezgotówkowa, Elavon i zobacz, jak wzrośnie baza klientów, jednocześnie nie ponosząc kosztów!

Z zasadami programu Polska Bezgotówkowa można zapoznać się przez internet

Polska Bezgotówkowa – warunki

Program Polska Bezgotówkowa, podobnie jak inne tego typu przedsięwzięcia, ma określone warunki, które powinien spełnić przedsiębiorca przed przystąpieniem do projektu. Na co musisz zwrócić uwagę, żeby Twoja firma mogła korzystać z darmowego terminala płatniczego przez następne 12 miesięcy?

 • W firmie nie mogły być obsługiwane płatności bezgotówkowe na przestrzeni ostatniego roku. Innymi słowy – przedsiębiorca nie mógł posiadać umowy z agentem rozliczeniowym w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • W przypadku większych przedsiębiorców lub franczyzobiorców przewidziana jest ilość firmowych placówek, których przekroczenie będzie skutkowało niespełnieniem warunków programu. Jeśli przedsiębiorca ma więcej niż 5 placówek, nie może wziąć udziału w Programie Polska Bezgotówkowa. 

Masz więcej pytań? 

Firmy

Instytucje publiczne

Reprezentujesz spółkę lub inną formę działalności?

Skontaktuj się z naszym konsultantem

22 306 40 57

Na czym polega Program Polska Bezgotówkowa?

Program Polska Bezgotówkowa skupia się na dostarczeniu narzędzi do obsługi płatności bezgotówkowych dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki terminalom płatniczym Programu Polska Bezgotówkowa nawet mniejsi przedsiębiorcy będą mieli możliwość obsługi płatności kartą lub innym instrumentem płatniczym, takim jak GooglePay czy kod BLIK.

W ramach Programu każdy spełniający warunki przedsiębiorca może zdecydować się na darmowe korzystanie i serwis terminala płatniczego przez okres 12 miesięcy. Polska Bezgotówkowa – jaki terminal będziesz mógł nabyć? W zależności od operatora płatności będą na Ciebie czekały różne modele terminali, jak chociażby mobilny terminal płatniczy bez abonamentu.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Fundacji Polska Bezgotówkowa?

Żyjemy obecnie w dobie cyfryzacji i digitalizacji. Nowoczesne, wygodne rozwiązania są powoli wprowadzane do każdego obszaru w naszym życiu. Płatności bezgotówkowe w Polsce są dobrym przykładem tego typu sytuacji. W większych miastach zdarza się tak, że niektóre osoby nawet nie noszą ze sobą gotówki, gdyż tak bardzo przywykli do płatności kartą czy telefonem.

Płatności bezgotówkowe są wygodne, szybkie i bezpieczne, więc nie ma w tym nic dziwnego, że klienci pokochali możliwość bezgotówkowego płacenia za ulubione zakupy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, wiesz, że wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów jest kluczowe w każdym biznesie. Dzięki darmowemu terminalowi płatniczemu możesz mieć pewność, że klient nie wyjdzie z Twojego sklepu z pustymi rękami, kiedy akurat nie będzie miał ze sobą gotówki.